Книги для дітей, які повинні перечитати доросліДата конвертації26.04.2016
Розмір19.5 Kb.
#20177
Книги для дітей, які повинні перечитати дорослі

Усі ми колись були дітьми, і час від часу так хочеться повернутися у той веселий і радісний період, коли можна було гратися цілими днями і засинати ввечері під улюблену книгу. Саме дитячі книги можуть не лише допомогти відчути себе дитиною, але й навчити чогось нового. Пропонуємо кілька книг для дітей, які варто перечитати дорослим.

1. «Аліса у Країні див» Льюїса Керролла. Багато хто вважає, що ця історія була написана відразу для дорослих, а не для дітей. Але ця чудна розповідь про дівчинку, що потрапила у чарівну країну, припала до душі і великим, і малим. Окрім різноманітних вигадок, у творі заховано чимало філософських ідей.

2. «Країна мумі-тролів» Туве Янссон – підручник любові та ніжності, які не зникають з віком. Прочитавши у дорослому віці ці історії про маленьких білих бегемотиків, ви повернетесь у своє дитяче відчуття захищеності та в юнацьке захоплення світом.3. «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твенасаме та книга, яка дасть змогу згадати, що життя повне пригод і радості. А світ може змінити лише банка фарби, пензлик і трішки фантазії.4. «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері. Можливо ви не повірите, але зоряне небо та запах квітів – це все, що потрібно для щастя, чи хоча б гарного настрою. Маленький принц з усією своєю простотою та вірою в добро – персонаж, який пройшов повз роки і виховав кілька поколінь.5. «Вінні Пух і всі-всі-всі» Алана Мілна. Іноді все, що потрібно в цьому житті – слоїчок меду і друг поруч. Вінні Пух і його компанія навчать навіть дорослих тішитися всьому навколо та задовольнятися дрібницями.6. «Пепі Довга панчоха» Астрід Ліндгрен – заряд оптимізму і дитячого шаленства, коли очі загоряються від найменшого натяку на пригоду, а життя одразу наповнюється сонцем.7. «Гобіт, або Туди і назад» Джона Р.Р. Толкіна. Незвичайні світи, які з’являються на сторінках твору, відкривають можливість поглянути на своє життя зі сторони.8. «Пітер Пен» Джеймса Баррі – історія про мрійливого хлопчика, для якого весь світ – казка. Саме ця оповідка дасть змогу подивитися на життя з точки зору дитини, дещо наївної, але прямолінійної і відкритої. Можливо саме вона дасть змогу порозумітися з іншими.


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка