Інтернет в житті людиниСкачати 32.26 Kb.
Дата конвертації15.04.2016
Розмір32.26 Kb.
#10018
Інтернет в житті людини.
У теперішній час Інтернет - це невід'ємна частина нашого життя. Зараз у ньому працюють більш ніж 300 мільйонів людей.

Інтернет має як позитивні, так і негативні сторони.

Одною з позитивних сторін Інтернету є те, що Інтернет є самою великою бібліотекою у світі. Ти можеш знайти тут реферати і інформацію на будь-які теми, починаючи з погоди і останніх новин і закінчуючи науковими роботами і найважливішими відкриттями. Другою позитивною стороною Інтернету є чат. Я вважаю, що це досить гарний спосіб спілкування, бо ти одночасно можеш спілкуватися з багатьма людьми, знайомитися та дізнаватися багато цікавого. Також я вважаю, що дуже зручною і корисною, особливо для зайнятих і ділових людей, є Інтернет-пошта. Вона дозволяє нам пересилати і отримувати листи з різних кінців світу за лічені секунди, тоді як звичайною поштою це може зайняти тиждень або навіть більше. До того ж вона майже безкоштовна і не потребує багато часу. Ще однією позитивною стороною Інтернету є реклама і магазини. Тут ти можеш знайти будь-яку продукцію, що тебе цікавить, подивитися ціну, магазини, де продається цей товар та іншу інформацію, і за бажанням придбати.

Однією з негативних рис Інтернету є віруси. Ти можеш занести вірус до свого комп'ютера, відкривши повідомлення, яке містить вірус, або просто скачавши текстовий файл. Тому потрібно встановлювати антивірусні системи або просто бути обережним з листами. Іншою негативною стороною Інтернету є віртуальні ігри. Взагалі комп'ютеризація приховує в собі певну небезпеку при неправильному та неграмотному користуванні. Тому існує загроза, що у віртуальній реальності людина може втратити орієнтири в світі, перестати розуміти, що реально, а що ілюзорно. В наш час ще не говориться про це в широкому масштабі, оскільки віртуальна реальність ще не набула такого поширення, однак вченими світу вже проводяться дослідження змін особистості під впливом інформаційних технологій.

Що стосується цензури в Інтернеті, то я вважаю, що вона звичайно потрібна. Зараз можна знайти сайти, де б зберігалася інформація про те, як, наприклад, зробити бомбу з підручних матеріалів або як підняти паніку у натовпі людей та таке інше. Звичайно таку інформацію потрібно знищувати. Теж саме стосується і текстових документів з неформативною лексикою. На жаль на сучасному етапі цензура в Інтернеті не дуже розвинута, і я вважаю, що вона ніколи не буде достатньо розвинута, бо прослідкувати такі документи дуже важко і постійно з'являються нові, але все ж таки мають існувати такі люди і спеціальні служби, які цим займаються.
Розповіді дітей:

Інтернет у моєму житті
Для мене Інтернет має теж не маленьке значення. Я нерідко користуюся ним для написання рефератів та повідомлень. Також я дізнаюся про погоду на декілька днів, якщо кудись від'їжджаю. Ще я часто використовую Інтернет-пошту та чати.

Таким чином можна сказати, що Інтернет є важливою і невід'ємною частиною сучасного світу і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.


***

Інтернет - це програма без якої життя людини було б не цікавим. Інтернетом користуються багато різних людей, для різних потреб. Одні для спілкування з людьми які розуміють тебе, а ти їх, інші - для роботи, ще хтось - для пошуку цікавих новинок.

Інтернет був створений ще багато років тому, і постійно поліпшувався його винахідниками, щоразу краще і краще.

Зазвичай, кожна друга дитина мріє про користування Інтернетом, але батьки завжди запитують себе: "Чи потрібен йому Інтернет?Чи потрібен цей Інтернет,зовсім?" Більшість батьків маючи кошти підключають, але не розуміють яку шкоду приносять своїм дітям і собі. Адже саме Інтернет впливає на дитину погано. Але якщо не мати Інтернет, то не буде можливості щоб дізнаватися щось нове,що відбулося у реальному світі. Адже якщо ходити до бібліотеки, то там усе застаріле. Так, дійсно, у бібліотеці цікавіше, але без Інтернету якось зараз в наш час не обійтись!!!Тому я вважаю, що Інтернет потрібен кожному, ну звісно хто має на це кошти!!!
***

Зараз неможливо уявити своє життя без Інтернету! Адже хочеться поспілкуватися з друзями чи з кимось познайомитись, знайти якусь необхідну інформацію, скачати нову пісню чи фільм!Більшість людей вважають що вони не можуть жити без інтернету навіщо бігати по бібліотеках якщо ти можеш знайти все не виходячи з дому Інтернет приваблює яскравими мигаючими картинками, що змінюються. Неможливо уявити своє життя без нього, адже більшість часу ми проводимо за комп'ютером, сидячи в Інтернеті. Більшість підлітків сидять Вконтакті. Кожна людина проводить багато часу в Інтернеті шукаючи нову, пізнавальну, цікаву та захоплюючу інформацію. Я також не вийняток, тож шукаю матеріади для презентацій, рефератів, тощо. 

Скачати 32.26 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка