Інформація про Місячник попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!» у 2013-2014 навчальному роціСкачати 23.88 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір23.88 Kb.
#26488
ІНФОРМАЦІЯ

про Місячник попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти - на дорозі!»

у 2013-2014 навчальному році

На виконання ст. 20 Закону України “Про дорожній рух”, плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року», відповідного наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 21.05.2012р. №341, наказу відділу освіти від 23.08.2013 року № 328 «Про проведення оперативно-профілактичних заходів безпеки дорожнього руху «Увага! Діти - на дорозі», з метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, поширення кращих форм і методів профілактичної роботи у школі проведено з 20.08.2013 по 20.08.2013 Місячник «Увага! Діти – на дорозі!»


На початку навчального року заступником директора з НВР Мирошниченко І.І.  проведено інструктивно-методичне заняття з питань безпеки на вулицях і дорогах з класними керівниками 1-11 класів, педагогом-організатором та викладачем предмету «Основи здоров’я».

З 10.09 по 14.09.13 проведено конкурс куточків з ПДР, кращими визнані куточки у 3-х класах, 5-А, 6-А класах. Проведені інструктажі з дотримання ПДР і безпечної поведінки, зроблені відповідні записи у щоденниках та журналах. З метою вдосконалення та здійснення профілактичної роботи, направленої на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, у школі діє загін юних інспекторів дорожнього руху. Членами загону протягом місячника з метою формування навичок та умінь виконувати Правила дорожнього руху проведено лекцію та змагання „Знай та виконуй правила дорожнього руху” для учнів 1-4 класів школи,. В роботі загону Юних інспекторів дорожнього руху «Дорожній патруль» передбачено проведення рейдів-перевірок щодо дотримання учнями школи Правил дорожнього руху та чергування юних інспекторів руху  на території, прилеглій до школи. Протягом місячника проведено 5 рейдів.

Всі учні школи мають в щоденниках маршрутний лист руху від школи до дому, який підписаний батьками, учнями та класним керівником та вклеэны пам’ятки з ПДР.

На учнівській конференції 16.09.13 були включені питання попередження дитячого дорожньо–транспортного травматизму. Класними керівниками здійснювалося вивчення учнями та батьками статті 20 (навчання різних груп населення дорожньому руху) Закону України „Про дорожній рух ”. На батьківських зборах батьків та на класних зборах учнів класні керівники інформують про стан дорожньо –транспортного травматизму на вулицях.З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у школі пройшов конкурс дитячого малюнка під назвою «Безпека дорожнього руху – це життя». 02.09.2013 року проведено Єдиний урок з ПДР і безпечної поведінки. Розроблений комплекс заходів щодо профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму з юними велосипедистами, юними мопедистами та мотоциклістами, дітьми, які мають роликові ковзани, скейти та скутери. Проведено тематичні виховні заходи «Ми знайомимось з дорожними знаками» у 1-х класах, «Вулиця сповнена несподіванок» в 2 класах, «Будь обережним на дорозі» у 3-4 класах, «Безпека руху пішоходів» у 5-6 кл., «ПДР: вивчай, знай, виконуй!» у 7-8 класах, «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай» у 9-11 класах. Проведені практичні заняття у початкових класах та ГПД «Азбука пішохода» з використанням майданчика на подвір’ї школи та спеціально обладнаного куточка з ПДР в кабінеті трудового навчання.

Скачати 23.88 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка