«Ходіть за Духом в любові»Скачати 142.31 Kb.
Дата конвертації11.09.2017
Розмір142.31 Kb.
#45903
Всесвітній День Молитви жінок – християнок.

Перший понеділок місяця листопада 2013 року.

Тема: «Ходіть за Духом в любові»
 
     Вітаю Вас, дорогі сестри, любов'ю Господа нашого Ісуса Христа!
     Бажаю обійняти кожну з Вас і проголосити:
    «Господь любить ВАС! І як велика ЙОГО любов!»

Дякую нашому Господу за ваші добрі серця і за те, що Він надихнув ВАС зібратися в цей день разом для молитви. Численні «стежки Господні», які «наділяють туком», але особлива з них - це стезя молитви, так І в наш час багато говорять про любов, але так мало ЇЇ знають. І ніхто з людей не може пояснити: «Що ж таке любов?» Тільки одна Біблія дає нам саму велику характеристику ЛЮБОВІ в 1 Кор. 13 р. - що ЛЮБОВ - це ЖИТТЯ в дії. Звідки вона?

1 Івана 4:7-21 .7 вірш: - Любов від Бога, її дає нам Бог, отож, джерело любові - це Бог. Далі в 11-21 віршах написано: «Бог - є любов». І ходити в любові, це не слова - це наше життя. Це певні дії по відношенню до іншої людини.

Ходити за Духом - це ходити в любові. ЛЮБОВ - це перша чеснота плоду Духа, і вона може рости і розвиватися тільки від перебування на лозі - в Господі Ісусі Христі. Все, що нам потрібно робити - це зростати в Любові, тобто перебувати в Господеві і дозволити Йому перебувати в нас. Любити так, як каже Господь - це завжди нелегко, і для цього потрібно багато смирення, лагідності, терпіння та багато праці над собою і своїм характером. Пам'ятайте: що тільки Любов йде до Бога і буде з Богом. Всі ми недосконалі, але Писання каже:Дбайте про любов(1Кор 14:1) - в ній джерела благословіння,
Перебувайте в любові - вона дар, який перевищує все.
Зростайте в любові, повної лагідності, довготерпіння.
Покажіть своєю любов'ю благодать Ісуса Христа!

Дорогі мої сестри! Бог працює з нашим серцем і бажає, щоб ми ходили в ЙОГО любові і любов'ю служили один одному.

Давайте схилимося в молитві перед Великим Царем Царів і будемо просити Його , щоб Він дарував Свою милість до нас і до наших потреб. Нехай Господь поблагословить вас!
 

Божа любов.

Любов бере початок у Бозі. Бог є любов (1 Ів.4: 8; 16). Божа любов - це Його сутність, Його невід'ємна властивість, в усіх Своїх діях Бог є Любов. Любов втілилася в Божому Сині Ісусі Христі. Ісус - це Божа любов у дії, Він є об’явлення самого Бога світові.Любов Божа — як море, повнота МИЛОСЕРДЯ,
Переніс Христос муки і за тебе, й за мене.
Як же можемо мовчати? Як хвалу не віддати?
Любий Спас наш повинен був тяжко страждати.
Та з Голгофи потік перелився глибокий:
Божа милість й прощення, розлившись широко,
Полонила весь світ, захопила в обійми.
Дивовижна Любов, що дарує спасіння!

     Наскільки ж глибока і сильна в нас Божа любов?

   

Наша любов до Бога.

У нас є заповідь - «... Люби Господа Бога свого всім серцем своїм і всією душею своєю, і всією своєю думкою» (Матф.22:37). Ісус сказав, що це є перша і найбільша заповідь. Бог вимагає від нас, Своїх дітей, повної відданості від усього серця (Повт. Зак. 30:6). Любов до Бога - це радісне переживання, яке бере початок у нашому спілкуванні з Ним, в усвідомленні Його постійної присутності в нашому житті. Вона проявляється у нашій слухняності Його заповідям (Нав.22: 5; Ін. 14:21).Наша любов до людей.

Перший вірш нашого тексту свідчить: «Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов»(1Іоан.4: 7)

Нам є за що любити Бога, бо Він нас полюбив перше. (1 Ів. 4:19). З вуст Ісуса прозвучали і такі слова: «Люби свого ближнього, як самого себе» (Матф.22: 39).

Наша любов до Бога і до ближнього виражається в цих двох заповідях. Матв.5:44; 1Ів. 4:12.Страх і любов.

Якщо ми любимо так, як любить Бог, нам нічого боятися. Страх і любов - речі несумісні (1 Ів. 4:18) і не можуть бути разом. Страх пов'язаний з покаранням, а любов - з прийняттям. Ми боїмося, бо знаємо, що заслуговуємо покарання, але Ісус Христос взяв на Себе наше покарання, і завдяки тому, що Божа досконала любов дарувала нам порятунок в Ісусі, і тепер ми в Ньому прийняті Богом. Страх був переможений любов'ю. Це і є Євангеліє, яке ми несемо людям цього світу.Наслідування Божої любові.

Ми можемо наслідувати Божу любов (1 Ів. 4:11; Єф. 5:12).

«Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.». Матв. 25:40.

Наша любов до людей має бути справжньою, а «не словом, ані язиком, але ділом та правдою» (1Ів. 3:18). Якщо ми не проявляємо любові, ми показуємо, що в нашому житті Бога немає (1 Ів 4:19-21). Ап. Іван ясно дає зрозуміти, що ми не можемо любити Бога, якщо ми не любимо своїх братів і сестер.

Давайте ж прагнути бути тими жінками, які ходять за Духом з любов'ю. Нехай любов Божа тече через наше життя в світ, що страждає і чекає доброти, щоб віддавати честь і славу Тому, Хто є Любов.

Свідоцтво.

Любити ... але як? Елізабет Векаш, Румунія

Елізабет Векаш виросла в маленькому селі в центрі Румунії в баптистській сім'ї. Багато разів їй доводилося переконуватися, що Бог дуже серйозно ставиться до наших молитов. У юності вона кілька разів молилася «Господи, допоможи мені любити людей». Бог навчив її любити людей зовсім не так, як вона очікувала. Цей процес навчання був довгим і іноді болючим, але Бог не поспішає, і Він все ще допомагає їй любити.

Протягом цих років Він допомагав їй у трьох різних сферах. Коли їй було 18 років, вона поїхала вчитися у велике місто, додому приїжджала тільки на свята. У тому місті, де вона навчалася, була школа для глухих, і часто з нею їхали батьки, які везли своїх глухих дітей додому з цієї школи. Ці діти її мало цікавили, так як вони були несхожі на неї та її батьків. Діти спілкувалися жестами, і вона уникала їх, коли могла.

Пройшли роки, і в неї народилася перша дитина. Вони з чоловіком дізналися, що в їхньої дочки були проблеми зі слухом. Після чотирьох років лікування в різних лікарнях і молитов, виявилося, що їм треба везти дівчинку в те саме місто, де навчалася Елізабет. Їхній дитині треба було вчитися в тій самій школі, яку вона так уникала, коли їй було 18.

Така була Божа педагогіка ... Її погляд на людей з проблемами слуху повністю змінився. Її дочка зараз вже доросла, вона покаялася і стала Божою дитиною.

Елізабет також не особливо цікавилася інвалідами. Вона допускала, що це корисне служіння, але нехай ним займаються інші. Але Бог змінив її життя, і зробив це досить жорстко. Їхній син народився з деякими фізичними відхиленнями. Перші 6-7 років його життя вона проводила більше часу з ним в різних реабілітаційних центрах, ніж вдома. Там вона зустріла багато дітей-інвалідів та їх матерів. У неї було кілька випадків, коли вона змогла розповісти про свою віру і підтримати інших матерів. Її син виріс і прийшов до живої віри. Ситуація з її дітьми часто ставила її на коліна. Бог її вчив такому, чого вона не змогла б навчитися ніяким іншим чином.

У цій боротьбі і в школі молитви її чоловік був великою підтримкою для неї. Було ще одне випробування, коли Господь подарував їй чоловіка. Він трудився пастором серед циган - ромського народу. Вона запитувала себе: «Як мені вчинити?» Вони одружилися, і вона пообіцяла своєму чоловікові, що його народ стане і її народом, і його Бог буде і її Богом. Але вона не любила циган. Вона знала з дитинства, що вони були брудними жебраками. Бог запитав її: «Чому ти любиш вибірково? Чому ти не любиш моє творіння? » Їй довелося змиритися перед Богом, і визнати, що Він не вибирає, а любить всіх. Сталося диво, і Бог змінив її серце, вона стала любити циган. І з того часу вона отримала багато благословінь від них і через них.

Вона дізналася, що глухі, інваліди та цигани - це теж люди з вразливим серцем, і вони теж Боже творіння. Вони роблять наш світ, суспільство і церкви більш барвистими і вони нам потрібні. Вони вчать без слів, без матеріального достатку, і навіть без повноцінного здоров'я. Елізабет зрозуміла, що вона не заслуговує на Божу любов більше, ніж інші. «Діточки,- любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою ». (1Ів.3:18)Свідоцтво

Кожен важливий і цінний. Єва та Ришард Гутковські, Польща

Центр Християнської Освіти «Алмаз» протягом 15 років служіння надавав турботу і допомогу більш, ніж тисячам дітей і підлітків із проблемних сімей, з сімей алкозалежних, наркозалежних і безробітних. У цій групі перебувають діти з трьох дитячих будинків.

Центр вірить, що кожна дитина цінна, неважливо, з якої вона родини. Кожна з них подібна алмазу, який після деякої обробки та полірування може стати дорогоцінним камінням.

  Центр також бере участь у житті дітей і в їх переживаннях, які іноді бувають дуже болючими.

Однією з вихованок центру була дівчинка на ім'я Пауліна. Зараз їй 26 років. Вона брала участь в роботі Дитячого Клубу «Алмаз» у Варшаві з самого його відкриття в 1998 році, тоді їй було 12 років і мати виховувала її без батька. Потім мати вийшла заміж і виїхала в інше місто, залишивши Пауліну на піклування бабусі. Клуб став її другим домом. Вона перебувала в ньому з відкриття до закриття. Пауліна була тямущою і здатною дитиною. Вона говорила, що хоче стати вчителем. Дуже скоро вона стала незамінною помічницею для всіх вчителів клубу. Коли їй було 16 років, вона стала активним і творчим волонтером у всіх заходах клубу. Після закінчення школи вона вступила до коледжу. Рік тому вона прийняла Христа і вирішила стати членом однієї з баптиських церков Варшави. Ось її лист до співробітників центру «Алмаз»:

«Я хочу подякувати вам за вашу ідею створити цей Клуб, де я змогла з вами познайомитися. Ви зробили дуже позитивний вплив на мене, і я стала тим, ким я є завдяки Центру “Алмаз”. Я думаю, я не єдина, хто хотів би подякувати вам. Якщо чесно, то у мене не вистачає слів висловити те, що я відчуваю. Я просто напишу - ДЯКУЮ. Я вдячна всім своїм серцем Богу, Який надихнув вас на це служіння ».

Свідоцтво.
Ганна теж була волонтером в Дитячому Клубі у Варшаві, вона також допомагала в літніх таборах для дітей з дитячих будинків та проблемних сімей. Сьогодні Ганні 31 рік, от її особисте свідчення:

«Дорогі мої, улюблені, у мене чудова новина! Я вирішила довірити моє життя Христу. Він відповів на мою молитву, послав мені дар Духа Святого. Я попросила Його всього раз і Він відповів. Це вражає. Багато років я не розуміла і нехтувала Богом. Я обманювала себе, вважала себе доброю людиною, але не збиралася виконувати Його волю. У моєму серці була порожнеча, і ніщо не могло її заповнити. У цей період я почала розмовляти зі своєю колегою по роботі. Вона була новонаверненою християнкою і почала розповідати мені, як Бог змінив її життя. Я поставилася до цього скептично, але це було маленьким зернятком, яке проросло в моєму серці. Знову з'явилися сумніви і питання. Чи існує Бог? Що буде зі мною? Кожен день наближав мене до Нього. Я також відчувала, що сатана хоче змусити мене боятися Бога. Погані думки приходили мені на розум, але я попросила у Бога захисту, і Він заспокоїв мене. Потім я попросила у Ісуса Святого Духа, і Він відповів на моє прохання. Моє життя змінилось назавжди. Ісус - мій Господь, і серце моє радіє кожен день. Тепер я розумію мету мого життя - я живу для Нього».

Молитовні потреби 2013

Баптистський Жіночий Союз Африки (BWUA)

1. Моліться про те, щоб Бог спонукав баптистських жінок Африки молитися і поститися про початок змін економічної ситуації на континенті, на місцевому рівні. Чинити молитви використовуючи різноманітні збори, в помісних церквах, в домашніх групах, регіональні, а також індивідуальні молитви.


2. Моліться про керівництво нашого союзу, щоб вони ефективно визначали важливі сфери навчання для жінок.
3. Моліться про те, щоб жінки в Африці брали участь у конкретних проектах, спрямованих на задовільнення духовних, фізичних, економічних і соціальних потреб. Моліться про те, щоб жінки прагнули більше віддавати, ніж отримувати.
4. Моліться про керівництво союзу, щоб досягти всіх баптистських жінок для зміцнення єдності в служінні.
5. Моліться про щедрі пожертвування на Всесвітній День Молитви і Африканський День Молитви.
6. Моліться про ефективні переклади обох програм на місцеві мови, щоб досягти активної участі.

Азіатський баптистський Жіночий Союз (ABWU)

1.Моліться про розповсюдження Доброї Новини серед жінок і дітей в Азії, щоб люди, що живуть у бідності, серед насильства, дискримінації, неписьменності, приниженні дітей та торгівлі людьми, змогли отримати спасіння.


2.Моліться про місіонерів, які трудяться в Азії, особливо за їх духовний стан та фізичне здоров'я, про їх безпеку, про їх вивчення місцевих мов, про їхні стосунки з місцевим населенням і з іншими місіонерами. Моліться також про їх дітей і сім'ї.
3. Моліться про сім'ї, які вже постраждали від землетрусів і цунамі.
4.Моліться про те, щоб були скасовані обмеження для християн в різних країнах Азії, щоб Добра Новина могла поширюватися в таких країнах, як Північна Корея, Китай, М'янма і Пакистан. Моліться також про мир серед постійної напруги і конфліктів в країнах Східної Азії.
6.Моліться про новообране керівництво Союзу на 12-й Асамблеї Союзу, щоб вони були сильні духовно і фізично. Моліться про їх мудрість і посвячення, щоб вони могли вірно нести своє служіння і виконувати свою працю.

Карибський баптистський Жіночий Союз (CBWU)

1.Моліться про єдність серед церков на Барбадосі і про жінок, яким щодня доводиться боротися за виживання в сім'ї.


2.Моліться про ефективне керівництво у жіночому служінні на Антигуа, щоб молоді жінки були зацікавлені в жіночому служінні.
3.Моліться про те, щоб жінки на Домініканах прагнули брати участь у місцевому та національному служінні і були більш віддані на працю для Господа.
4.Моліться про новий уряд на Багамах і за те, щоб швидше змінилась ситуація з безробіттям.
5.Моліться про духовне виховання дітей, що зробить вплив на майбутнє Карибського регіону.
6.Моліться про те, щоб жінки знайшли гідну роботу на Ямайці і на інших островах регіону.

Європейський баптистський Жіночий Союз (EBWU)

1.Моліться про те, щоб жінки Європи навернулись до першої любові до Господа. І щоб християнське мислення було не просто філософією або розумним способом життя, але щоб Бог змінив їх образ мислення, щоб вони могли піклуватися один про одного.


2.Моліться про те, щоб люди в Європі усвідомили справжню цінність життя і потягнулися до Христа, бачачи як християни люблять один одного. Моліться про те, щоб Бог благословив і захистив християнські родини, щоб вони були міцними, здоровими, щоб вони були справжнім прикладом Божого плану для шлюбу; щоб діти росли в люблячій домашній атмосфері.
3.Моліться про те, щоб молоде покоління християнок використовували всі доступні їм можливості для зростання і зміцнення у вірі, щоб вони були благочестивими, сіллю і світлом у своєму оточенні і у всіх обставинах.
4.Моліться про те, щоб старше покоління було готове ділитися своїм знанням і досвідом спілкування з люблячим Богом, змінюватися під дією Духа Святого, щоб підбадьорювати у вірі тих, хто йде за ними.

Баптистський Жіночий Союз Латинської Америки (UFBAL)

1.Моліться про єдність серед регіональних союзів в кожній країні Латинської Америки, щоб вони шанували і прославляли ім'я Господа.


2.Моліться про новий склад виконавчого комітету нашого Союзу, який буде обраний на континентальному зборі 13-17 листопада 2013. Про те, щоб наш Союз не втратив свого призначення і бачення у праці для Господа.
3.Моліться про те, щоб бачення дитячого служіння підтримувалося у праці баптистських жінок у кожній країні Латинської Америки.
4.Моліться про молодих жінок в Латинській Америці, щоб вони брали більше участі в жіночому баптистському служінні на місцевому, національному та континентальному рівнях.
5.Моліться про християнські сім'ї, щоб вони були світлом у своїх родинах і серед сусідів.

Північноамериканський баптистський Жіночий Союз (NABWU)

 1. Моліться за місіонерів, щоб вони ревно і старанно трудились на Божій ниві.
  2. Моліться про те, щоб молодь духовно зростала в поклонінні, в учнівстві і служінні.
  3. Моліться про те, щоб жінки-християнки дозволили Духу Святому та Божій любові контролювати їх емоції.
  4. Моліться про місіонерські проекти нашого Союзу, які спрямовані на служіння різним групам жінок і дітей по всій Північній Америці.
  5. Моліться про те, щоб Бог благословив та підкріпив відносини між різними поколіннями жінок.
  6. Моліться про те, щоб Дух Святий спонукав нас відкласти в сторону наші власні плани і нагадав нам про необхідність підтримувати наших баптистських сестер по всьому світу не тільки в День Молитви, але і кожен день цього року.

Баптистський Жіночий Союз Південно-Західного Тихоокеанського регіону (BWUSWP)

1.Моліться про керівництво Австралійського Жіночого Баптистського Союзу, щоб вони відчули водійство Святого Духа і змогли вести жінок Австралії до Ісуса, слідувати за Ним і любити один одного.


2.Моліться про християнок в Західній Папуа, щоб вони могли вільно приїжджати в Папуа Нову Гвінею для служіння. Про те, щоб у Папуа Нова Гвінея змогли знайти місце для конференц-центру, а також, щоб вони змогли зібрати кошти для цього проекту.
3.Моліться про солідарність та єдність серед християнських груп на Фіджі, деякі з них постраждали від репресій через свої протести проти існуючого політичного режиму.
4.Моліться про батьків - християн в Новій Зеландії, які прагнуть благочестиво виховувати своїх дітей у сильнішому світському антихристиянському оточенні, в якому традиційні сімейні цінності втрачають своє значення.

Баптистський жіночий відділ Об’єднання УЄБЦ у США.

Подяки.

 1. За Голгофську жертву Ісуса Христа, через яку ми спаслися.

 2. За свободу віровизнання.

 3. За Церкву на землі, через яку ще продовжується Божа благодать.

 4. За батьків, які направляють своїх дітей до Бога та Церкви.

 5. За покликання нових душ, які приєднались до Церкви Христової в цьому році.

 6. За даровану можливість сестрам працювати для Господа.

 7. За сім’ї пасторів, місіонерів та всіх працівників на ниві Божій.

 8. За країну, в якій ми проживаємо і отримуємо благословення.

 9. За молитовну і матеріальну підтримку праці Об’єднання сестер.

 10. За Слово Боже і Дух Святий, які нагадують нам про наше освячення та обновлення.

Прохання.

 1. За духовну силу та пробудження до постів та молитовного руху.

 2. За освячення наше.

 3. За мир і єдність у церквах та між церквами.

 4. За мир та любов у сім’ях та їх зміцненні.

 5. За дітей і молодь ( залежність від комп’ютера, та ігроманії.)

 6. За батьків, щоб Господь наділив особливою силою та мудрістю у вихованні дітей.

 7. За духовну і моральну підтримку вдів, одиноких та хворих.

 8. За особливу силу згори та матеріальну підтримку братів та сестер, працівників Об’єднання, пасторів та їх сімей.

 9. За всі місії, місіонерів з сім’ями, збереження їх у не безпечних місцях.

 10. За збереження наших країн від різних катаклізмів та стихій, за правителів та державних діячів.

 11. За переслідуваних християн у різних країнах.

 12. За Господнє змилування над народами, які страждають від голоду і без води.

 13. За навернення народу Ізраїльського.

 14. За благовістя та навернення у дитячих християнських таборах.

 15. За відповідальних сестер та управу Об’єднання.

 16. За благовістя в тюрмах та колоніях.

 17. За жінок-християнок, які втратили своїх чоловіків, дітей на війні та місіонерській діяльності.

 18. Про Божу охорону віруючих сімей в місцях, де війни, вбивства та викрадення дітей.

 19. Про те, щоби матері навчали своїх дітей страху Божому та відповідальності, щоб в майбутньому були мудрими батьками-християнами.

 20. За церкви, за відповідальних всіх ділянок служіння.

 21. За пробудження нашої місцевості, за світло наше серед рідних, близьких, друзів та сусідів.

 22. За всі церковні потреби і ваші особисті.

Виконавчий комітет Жіночого відділу ВБА

Моліться за:
Президента - Ракель Контрерас,
секретара - скарбника - Донні Грувер,
виконавчого директора - Петсі Дейвіс

Моліться за віце-президентів:

Африка: ДжойнаДхулія


Азія: Сук Джей Лі
Кариби: ІвонПиттер
Європа: Аніко УЙВАРІ
Латинська Америка: Марлен Балтазар
Північна Америка: МорінШарп
Південно-Західний Тихоокеанський регіон: ДжуліБелдінг

НЕ ЗАБУВАЙТЕ:

1. Молитися про всіх керівників нашого братства.

2. Всім відповідальним сестрам, які проводитимуть молитву за проектом
 Всесвітнього Дня Молитви,
зробити звіт про проведення Всесвітнього Дня Молитви надавши в ньому наступну інформацію:
Скільки всього сестер у вашій церкві брало участь?

Чи відчули ви сьогодні через всесвітню молитву, що ви є членами Вселенської Церкви?


- Візьміть відгуки сестер про те, якими істинами торкнувся Господь? що нового дізналися?

Що ви відчували в цей час в своєму серці?


- Із зібраного напишіть загальний відгук про проведений день Молитви.
- І обов'язково включіть 2 фотографії – одну, можна загальну, і фото сестер, які моляться.

Листи-відгуки надсилайте на адресу відповідальної сестри - Галини Близнюк.

3. Пожертви, зібрані у цей день, йдуть на підтримку континентальних і всесвітніх служінь Жіночого Відділу ВБА, а також служіння в Україні. Пожертви одного дня є головним джерелом засобів для служіння на весь рік.

Пожертви надсилайте на адресу скарбника:Irina Tkhir

112 Alberts Way

Langhorne, PA 19047
Каталог: dev
dev -> Лубенське міськрайонне управління юстиції девіантна поведінка питання виховної системи
dev -> Социальная работа как средство профилактики девиантного поведения подростков
dev -> Наказ №118 Про посилення роботи щодо виявлення та здійснення супроводу дітей, які потрапили в складні життєві обставини та учнів із девіантною поведінкою
dev -> Звіт департаменту розвитку за 2015 рік
dev -> Діагностичні методи визначення девіантності дітей
dev -> Типи девіантної поведінки. Що таке девіантна поведінка? Обдарованість і девіації
dev -> Складання тексту-опису

Скачати 142.31 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка