Голові Сумської обласної державної адміністраціїСкачати 127.63 Kb.
Дата конвертації24.04.2016
Розмір127.63 Kb.
#13165

Голові Сумської обласної державної адміністрації

Клочку М.О.

Доповідна записка


про виконання плану роботи Сумської

обласної державної адміністрації на

І квартал 2015 року

При виконанні плану роботи Сумської обласної державної адміністрації на І квартал 2015 року основна увага була зосереджена на виконанні завдань, визначених законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації.

Для забезпечення виконання плану роботи вживалися необхідні організаційні заходи, проводилися наради, робочі зустрічі, семінари, перевірки, що сприяло прийняттю оптимальних управлінських рішень, реалізації повноважень обласної державної адміністрації.

Протягом I кварталу 2015 року засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації не проводилися.

Питання, заплановані на розгляд колегії, були розглянуті на:

Апаратних нарадах при голові Сумської обласної державної адміністрації: 1. Про підсумки діяльності архівних установ Сумської області за 2014 рік та перспективи розвитку архівної галузі області у 2015 році.

 2. Про організаційну роботу районних державних адміністрацій з питання проведення комплексу весняних польових робіт у 2015 році.

Відеоселекторній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій та міськими головами:

 1. Про забезпечення на території області збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Засіданні обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян:

 1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування області у 2014 році.

Питання, які не були розглянуті:

 1. Про підсумки соціально-економічного розвитку області та підсумки виконання місцевих бюджетів за 2014 рік.

 2. Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

 3. Про забезпечення населених пунктів області актуальною містобудівною документацією, її загальну доступність та моніторинг реалізації.

 4. Про стан виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

 5. Про захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 6. Про стан інженерного облаштування державного кордону та інфраструктури пунктів пропуску через державний кордон.

На сесії Сумської обласної ради шостого скликання розглянуті 4 планових питання, зокрема:

 1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2015 рік.

 2. Про звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за 2014 рік.

 3. Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2015 рік.

 4. Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.04.2013 «Про Комплексну обласну програму «Правопорядок на 2013-2015 роки».

Питання «Про затвердження обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 рік», «Про проект Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року та План її реалізації на 2015-2017 роки» та «Про внесення змін до Обласної цільової програми зі створення містобудівного кадастру Сумської області на 2012-2013 роки» перенесені на ІІ квартал поточного року.

Позапланово на сесії Сумської обласної ради розглянуті питання: 1. Про Програму економічного і соціального розвитку Сумської області на 2015 рік.

 2. Про обласний бюджет Сумської області на 2015 рік.

 3. Про зупинення конкурсу на посаду ректора комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

 4. Про внесення змін до Регіональної програми «Ліси України – Сумська область».

 5. Про клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича корпорація Український енергетичний союз» щодо надання надр у користування.

 6. Про клопотання Публічного акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання ім. М.В.Фрунзе» щодо затвердження проектів землеустрою щодо встановлення зон меж санітарної охорони родовища питних підземних вод «Фрунзенське».

 7. Про внесення змін до Обласної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу в Сумські області на 2015-2016 роки.

 8. Про внесення змін до Обласної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки.

На засіданнях постійних комісій обласної ради розглянуто 25 питань.
Організаційно забезпечено підготовку та проведення понад 20 заходів за участю голови Сумської обласної державної адміністрації, з яких 3 – робочі поїздки до міст та районів області (м.Шостка, м.Глухів, Краснопільський район).

Протягом кварталу підготовлено та проведено 11 апаратних нарад при голові Сумської обласної державної адміністрації, на яких розглянуто 52 актуальних питання сьогодення, крім того організовано та проведено 9 відеоселекторних нарад при голові Сумської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій, міськими головами, на які було винесено та розглянуто 23 актуальні питання для обговорення та прийняття відповідних рішень.

Протягом І кварталу 2015 року проводилися перевірки виконавчих органів місцевого самоврядування щодо здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади, зокрема Шосткинської міської ради – у галузі транспорту і зв’язку; Лебединської міської ради – у сфері соціально-економічного розвитку та у сфері запобігання бездоглядності серед дітей, організації роботи органів опіки та піклування; Роменської міської ради та органів місцевого самоврядування Липоводолинського району – у сфері запобігання бездоглядності серед дітей, організації роботи органів опіки та піклування; Охтирської та Конотопської міських рад – з питань проведення зборів, мітингів, маніфестацій та демонстрацій; Липоводолинської селищної ради – у сфері цивільного захисту населення.

Перевірки виконавчих органів місцевого самоврядування щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері освіти, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, заплановані на І квартал, перенесені на інший термін.

Структурними підрозділами Сумської обласної державної адміністрації та її апарату здійснено низку тематичних перевірок органів виконавчої влади та надання методичної та практичної допомоги з відповідних напрямків роботи.

Протягом І кварталу 2015 року до Сумської обласної державної адміністрації надійшло 1929 документів, що були опрацьовані та підготовлені до розгляду в системі електронного документообігу.

Зареєстровано та направлено виконавцям 174 розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації з основної діяльності, 7 – з адміністративно-господарських питань та 2 доручення голови Сумської обласної державної адміністрації.

Здійснювався контроль за виконанням актів законодавчої та виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови Сумської обласної державної адміністрації. Усього протягом звітного періоду на контролі перебувало 1436 документів. Із документів, які надійшли у І кварталі 2015 року, взято на контроль 501, а саме: 372 документи органів влади вищого рівня, 93 запити та звернення народних депутатів України і депутатів Сумської обласної ради, 36 розпорядчих документів голови Сумської обласної державної адміністрації.

Усього протягом звітного періоду згідно з термінами виконання надано 1112 інформацій органам влади вищого рівня, 108 – голові Сумської обласної державної адміністрації про хід виконання та результати реалізації завдань, визначених цими документами. Повністю виконано 444 документи.

Протягом кварталу до Сумської обласної державної адміністрації надійшло 399 звернень. Всього звернулося 3654 особи, що порушили 479 питань. Контроль у звітному періоді закінчився по 353 питанням, з них вирішено позитивно 36,7%.

Керівництвом Сумської обласної державної адміністрації було проведено 33 особистих прийоми громадян, у тому числі 16 виїзних. На прийомах побувало 510 осіб, які порушили 73 питання. У звітному періоді контроль закінчився по 60 питанням, з яких 18 вирішено позитивно, з 11 питань продовжено контроль, з інших – надані роз’яснення відповідно до чинного законодавства.

Забезпечено щоденний консультативний прийом громадян, на якому прийнято 288 осіб.

Протягом звітного періоду проводилася робота щодо наповнення та оперативного оновлення інформації у розділах веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області. Загалом для забезпечення доступу до публічної інформації в пасивний спосіб на веб-сайті Сумської обласної державної адміністрації оприлюднено понад 900 інформацій та документів.

Забезпечено ведення системи обліку публічної інформації, зокрема щоденно вносилася інформація про документи, реєстр оприлюднювався на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області (внесено інформацію про понад 600 документів).

Відповідно до плану роботи проведено ряд засідань комісій, рад, штабів, інших дорадчих органів Сумської обласної державної адміністрації, зокрема засідання оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевих органів державної влади, підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури Сумщини; розширене засідання комітету з розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року; ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації; конкурсної комісії Сумської регіональної робочої групи міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за програмою «Українська ініціатива» щодо стажування за кордоном; міжвідомчого координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції; засідання Ради оборони області; обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; штабу з підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт; надзвичайної протиепізоотичної комісії; комісії з питань надання пільг підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів права на користування пільгами Сумської обласної державної адміністрації; комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною; робочої групи з питань надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; робочої групи з питань розміщення військовослужбовців військової частини В0425; обласної призовної комісії тощо.

Протягом звітного періоду проведені засідання: обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках; комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян; обласної координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями; обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу; регіональної експертної ради з питань ліцензування і атестації закладів освіти Сумської області; оперативної групи з координації роботи щодо забезпечення електричною енергією та природним газом споживачів області; громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації;

Протягом кварталу забезпечено проведення ряду семінарів, нарад, зокрема з питань проведення чергової хвилі мобілізації на території області; організації та проведення чергового весняного призову громадян України у 2015 році на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань; погашення заборгованості з виплати заробітної плати; забезпечення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом; організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування; функціонування в області мережі Центрів надання адміністративних послуг; додержання лімітної дисципліни споживання природного газу; забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014-2015 років; стану розрахунків споживачів області за спожиті енергоносії; забезпечення населення області скрапленим газом; скорочення споживання природного газу та переведення котелень на альтернативні види палива; підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт та їх забезпеченість матеріально-технічними ресурсами; продовольчої безпеки та ціноутворення на продукти харчування; соціального захисту та медичного забезпечення учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та мобілізованих; соціального та медичного супроводу демобілізованих військовослужбовців; організації проведення часткової мобілізації в області; функціонування відомчих лікарень; профілактики грипу в області; дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»; застосування норм законодавства про доступ до публічної інформації тощо.

Забезпечено проведення інструкторсько-методичного навчання з питань організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2015 року з членами обласної призовної комісії, головами міських та районних призовних комісій, міськими та районними військовими комісарами, лікарями, які організовують роботу медичного персоналу, заступниками начальників міськрайвідділів МВС України в Сумській області.

У лютому поточного року у м. Суми проведено показове навчання цивільного захисту на базі комунальної установи Сумська міська клінічна лікарня № 1 та загальноосвітньої школи № 3 з питань організації роботи органів управління щодо захисту медичного персоналу, хворих лікарняних закладів, педагогів та учнів шкіл від надзвичайних ситуацій, які виникли внаслідок вибухів та пожеж.

У звітному періоді проведені засідання у форматі «круглого столу», зокрема з питань підтримки розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області в рамках Всеукраїнського проекту «Впевнений бізнес – заможна громада», проведення на території області Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою-2015», мобілізації та підтримки патріотичних настроїв населення, функціонування новостворених об’єктів природно-заповідного фонду та обмеження традиційного природокористування, екологічних проблем Сумської області та шляхів їх розв’язання.

Забезпечено участь іноземних делегацій у заходах, що проводяться в Сумській області. Зокрема, організовано візити до області радника зі зв’язків з громадськістю та політичних питань відділу політики представництва Європейського Союзу в Україні Пера Енеруда, секретаря Міжнародного Трейд-клубу в Україні Валерія Балясного, Генерального консула Республіки Польща в Харкові Станіслава Лукасіка та консула з економічних питань Генерального консульства Республіки Польща в Харкові Влодзімєжа Лещинського.

Організовано робочу поїздку в область Міністра економічного розвитку і торгівлі України А.Абромавичуса, представників Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Забезпечена участь делегації Сумської області у першому засіданні національної Наглядової ради щодо впровадження Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у м. Київ.

У лютому організовано Дні проекту GIZ в Сумській області «Програма федерального міністерства економіки і технологій з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany».

Забезпечено проведення та висвітлення в засобах масової інформації заходів з нагоди новорічних та різдвяних свят, Дня Соборності України, Дня вшанування героїв Крут, Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні, 201-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, 155-ї річниці від дня народження А.П. Чехова, Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, Всесвітнього Дня соціальної справедливості, Дня служби безпеки України, Міжнародного жіночого дня, Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Протягом кварталу проведені навчально-освітні заходи, а саме: ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за основними напрямками підготовки, ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, обласний етап Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності серед працівників позашкільних навчальних закладів, ІІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт, обласний конкурс творчо обдарованих дітей та підлітків «Чарівні барви Сумщини», обласний конкурс «Молодь обирає здоров’я», обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту та початкового технічного моделювання, обласна краєзнавча конференція «Музейна скарбниця Сумщини», науково-практична дитяча конференція щодо впровадження освітнього проекту «Рідна Сумщина», обласний історико-краєзнавчий квест «Вулицями старого міста».

Проведені культурно-мистецькі заходи: обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості; обласний відбірковий конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка; обласний пісенний дитячий фестиваль-конкурс виконавців народної пісні «Чарівні джерела»; Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Вклонімось книзі, мудрості віків»; обласні конкурси серед учнів дитячих шкіл естетичного виховання; творча зустріч поетів-піснярів та композиторів Сумщини «Мистецькі крила Сумщини»; Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені письменника-гумориста Остапа Вишні; обласний культурно-мистецький фестиваль «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвячений 25-й річниці незалежності України.

Проведено обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2015 році.Забезпечено проведення спортивно-масових заходів, а саме: Різдвяного міжнародного турніру з міні-футболу; Чемпіонатів України з легкої атлетики, лижних гонок, хокею на траві у приміщенні, естетичної гімнастики; Всеукраїнських змагань з біатлону; Чемпіонатів області з біатлону та легкої атлетики; турніру з міні-футболу пам’яті В.М. Окіпного.

Заходи за участю керівництва Сумської обласної державної адміністрації постійно висвітлювалися обласними засобами масової інформації. Проведені єдині інформаційні дні в області.

Підготовлена доповідна записка про виконання плану роботи Сумської обласної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року та забезпечено підготовку плану роботи Сумської обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2015 року.

План роботи Сумської обласної державної адміністрації на І квартал 2015 року в цілому виконано.Керівник апарату Сумської

обласної державної адміністрації О.В. Сухонос


С.В. Пономарчук

-

начальник організаційного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації

Москаленко 62 98 47
Каталог: images -> docs
docs -> 1 Квалификация выпускника – Специалист по связям с общественностью. Нормативный срок освоения основной образовательной программы подготовки по специальности Связи с общественностью при очной форме обучения – 5 лет
docs -> Программа составлена на основе: федерального компонента Государственного стандарта основного общего образования
docs -> Програма для вступних випробувань у внз «Львівський кооперативний коледж економіки І права»
docs -> Інформація про державну реєстрацію емітента; X в) банки, що обслуговують емітента; X г) основні види діяльності; X ґ) інформація про одержані ліцензії (дозволи) на окремі види діяльності
docs -> Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціаль-ного розвитку України»
docs -> Загальні правила поведінки державного службовця
docs -> Закону України «Про місцеві державні адміні-страції»
docs -> Баліна К. Н. Українська література. Підручник для 9 кл загальнооствітніх навчальних закладів і навчальними мовами національних меншин
docs -> Положення про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику

Скачати 127.63 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка