Електронний документСкачати 14.98 Kb.
Дата конвертації27.04.2016
Розмір14.98 Kb.
ЕДО - електронний документообіг (обіг електронних документів) сукупність процесів створення, оброблення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, використання та знищення електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності та у разі необхідності з підтвердженням факту одержання таких документів.
Електронний документ - документ, інформація в якому представлена у формі електронних даних, включаючи відповідні реквізити документа, в тому числі і електронний цифровий підпис, який може бути сформований, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму чи на папері.
Криптографічний захист інформації - вид захисту, що реалізовується за допомогою перетворень інформації з використанням спеціальних (ключових) даних з метою приховування (або відновлення) змісту інформації, підтвердження її справжності, цілісності, авторства.
ТІС організує електронний документообіг між Учасниками ТІС, Уповноваженими банками та депозитарними установами, що є суб’єктами електронного документообігу. При цьому ТІС є посередником в прийнятті, передаванні (доставки), зберіганні, перевірки цілісності та створенні Електронних документів, що обертаються на ТІС.

У відповідності до чинного законодавства України, ідентифікація суб’єктів електронного документообігу на ТІС здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису.Обмін інформацією в ЕТІМ ТІС здійснюється з використанням криптографічного захисту інформації. (розділ 2 Правил торгівлі ТІС)
  • ЗАКОН УКРАЇНИ Про електронні документи та електронний документообіг
  • ЗАКОН УКРАЇНИ Про електронний цифровий підпис
  • ЛІЦЕНЗІЯ ДЕПАРТАМЕНТУ СПЕЦІАЛЬНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка