День святого валентинаСкачати 99.91 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір99.91 Kb.
#33509
ТипСценарій

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА (сценарій вечора відпочинку для старшокласників)Підготували:

Аксьоненко Т.В.

Кошолап Є.В.


Ведуча. Добрий вечір, дорогі друзі!

Ведучий. Вітаємо всіх закоханих!

Ведуча. Саме так. Поспівчуваємо тим незакоханим, які залишились вдома біля телевізорів, моніторів комп’ютерів.

Ведучий. А ми з вами маємо чудову нагоду помандрувати країною Любові і Кохання, поблукати вулицями великого щастя. Бо навіть невзаємна й нещаслива любов осяває душу, залишається солодким болем-спогадом…

Ведуча. Поети називають цей стан душі «болісними солодощами».

Ведучий. Дружба, кохання, любов – одвічні теми поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. Тому 14 лютого – за католицькою традицією – День Святого Валентина поступово трансформувався у всьому світі у День закоханих.

Ведуча. Коханням «хворіли» у всі епохи. Тому про нього так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожне кохання прекрасне і величне.

Кохання – це не лише висока поезія, а й велика відповідальність підставити плече, розділити біль і радість. Кохання – це передусім єднання двох сердець. Закохана людина відкриває у собі дивовижні багатства.Ведучий (до присутніх) А що ви думаєте про любов і кохання, дорогі гості й друзі?

Ведучий. Сьогодні на вечорі ми сподіваємось вибрати найніжнішу, найтендітнішу, найпривабливішу, найінтелектуальнішу, найчарівнішу, найтаємничішу дівчину, яка стане Валентиною нашої школи на весь рік, аж до наступного свята закоханих.

Ведуча. Ми не сумніваємось також у тому, що зуміємо всі разом обрати найвродливішого, наймужнішого, най-най-найпринаднішого Валентина, який буде еталоном джентльмена упродовж цього року.

Ведучий. Ми вдячні всім, хто завітав до нас на вечір. Бо саме ви, дорогі друзі, своїми аплодисментами допоможете визначити, хто ж стане титулованим переможцем.

Ведуча. Кожен з учасників отримає нині почесний титул. Розподілити їх доручено нашим глядачам. (Представляються члени журі) А от якими будуть титули – це вже сюрприз. І не тільки в цьому, повірте, магія сьогоднішньої зустрічі.

Ведучий. (називає ім’я ведучої) Ти, безперечно, закохана, але не замріюйся і не відхиляйся від теми, ми ж ведучі…

Ведуча. Пробач. (називає ім’я ведучого) На чому я зупинилась?

Ведучий. На самому початку!

Ведуча. Наш інтелектуально-розважальний вечір відбуватиметься у 2 тури.

Ведучий. Спочатку ми запрошуємо на цю сцену дівчат, які погодилися брати участь у цьому нелегкому змаганні (дівчата виходять під звуки вальсу)

Я оголошую перший конкурс «Ситуація». Кожна з шести учасниць має відповісти на три запитання, відповіді на які допоможуть нам з’ясувати рівень мислення (тобто виявити так звану жіночу логіку, загальний світогляд, вміння орієнтуватися в ситуації) 1. Кого б ти взяла до себе в хату: приблудного собаку чи приблудного кота?

2. Ти знаєш багато смішних історій про одного зі своїх приятелів. Як ти чинитимеш? (Розповіси будь-якому зустрічному; розкажеш лише декому; залишиш у таємниці)

3. Чи варто розводити вдома квіти? Як їх доглядати? Які квіти тобі до вподоби?

4. А чи знаєш ти, як цариця Клеопатра виграла парі у Марка Антонія?

(Довідка: єгипетська цариця Клеопатра посперечалася з римлянином Марком Антонієм, що він буде її чоловіком, якщо програє парі. Клеопатра запевнила, що, не встаючи із-за столу, вип’є вина на 10 мільйонів сестерціїв. Антоній не повірив. На подив усіх присутніх вона вкинула у кубок з вином дві перлини вартістю в 10 мільйонів, проковтнула їх разом з вином і – виграла!) 1. Як ти гадаєш, чи досить для щастя одного кохання?

6. Твій друг часто щось позичає, але ніколи не повертає річ, яку взяв. Зараз він просить покористуватися дорого вартісним ноутбуком. Якою буде твоя реакція і чому? (Даси без роздумів; скажеш, що у тебе ноутбук зіпсувався; відмовишся дати, пояснивши причину)

7. Чим займаєшся у вільний час?

8. Кажуть, що для жінки домашнє вогнище трон, з якого вона керує світом. Чи так це?

9. Друг випадково розбив твій годинник. Що ти зробиш і чому? (Скажеш. Що збиралася купити новий; примусиш заплатити; відмовишся від нового

10. Багато сучасних молодих людей твердять, що справжнього світлого почуття кохання не існує. Що думаєш про це ти?

11 Про що думаєш, дивлячись на папугу в клітці?Ведуча. Переходимо до другого конкурсу «Кохання і … гроші». Дівчатам доведеться розв’язувати конкретні і нагальні ситуації.

Ситуація 1.  Ти отримуєш на місяць 1500 гривень. Чоловік – 2500. Хто і як укладатиме бюджет витрат у твоїй сім’ї?

Ситуація 2. Ти поїхала на курорт, квиток додому вже придбано. У тебе є ще гроші. Ти маєш можливість купити сукню або щодня ласувати солодощами, фруктами тощо. На що ти витратиш гроші й чому?

Ситуація 3. Ти отримуєш 1000 доларів на місяць. Твій чоловік на цей час безробітний Хто і як розподілятиме гроші у твоїй сім?ї?

Ситуація 4. Ти – домогосподарка, ніде не працюєш і нічого не заробляєш. Тебе  повністю утримує чоловік. Як ти вестимеш господарство, як узагалі уявляєш своє життя за таких умов?

Ситуація 5. Ви з чоловіком безробітні. Як можна вижити за такої ситуації?

Ситуація 6. Ти вже доросла, маєш сім?ю. Грошей чомусь постійно бракує навіть на необхідне. А завтра у тебе день народження. Чи купить чоловік тобі подарунок?

Ведучий. Третій курс називається «Відвертий лист». Щоб хлопці краще дізналися, якими дівчата уявляють сучасного юнака, вони повинні скласти колективного листа коханому за три хвилини.

(звучить тиха мелодія )

Ведуча. Четвертий конкурс називається "ЗНАННЯ - СИЛА".
Зараз дівчатам будуть задаватися чисто чоловічі запитання, на які потрібно дати відповіді.
Вопросы для девушек:
1. Составной частью чего является карбюратор? (Мотора)
2. Капот на автомобиле располагается спереди или сзади? (Спереди)
3. В каком направлении при работе пилой прикладывается сила: к себе или от себя? (От себя)
4. Братья Буре играют в футбол или в хоккей? (В хоккей)
5. Где проходил чемпионат мира по футболу в 2002 году? (В Японии)
6. Продукция какой фирмы имеет эмблему в форме "галочки"? (Nike)
Ведучий. А тепер надамо слово журі. ( Журі оголошує титули «Воля», «Шарм», «Чаклунка», «Чарівність», «Краса», «Жіночність», кожній дівчині вручається відповідне «посвідчення».

Ведуча: А для того щоб вибрати нашу Валентину вечора потрібно проголосувати глядачам. У кожного є сердечка. Вам потрібно віддати сердечко тій дівчині, яка навашу думку достойна титула Валентина вечора .

Ведучий. Запрошуємо на сцену 6 хлопців.

Ведуча. Дорогі друзі! Вам належить пройти подібний тур випробувань. Та ми певні, що ви упораєтесь з усіма завданнями по-джентельменськи. Отож вирушаємо. Перший конкурс «Ситуація».

 1. Твоя подруга підтримує стосунки з людиною, яку ти не долюблюєш. Що ти зробиш у такому разі? (Перестанеш бачитися з подругою; нічого й не скажеш й продовжуватимеш з нею дружити; скажеш подрузі, що вона має вибрати між тобою і ним (нею).

2 Який колір тобі до вподоби та чому?

3 Собаку якої породи ти мрієш завести?

4 Як ти позичиш грошей у подруги? (Делікатно натякатимеш; просто попросиш у борг; нічого не скажеш: хай сама здогадується про твою потребу.)


 1. Чи подобається тобі готувати і яку страву –  найбільше?

6 Кого ти вважаєш справжнім другом?

7 Твоя подруга купила одяг, який, на твою думку, їй не личить. Як ти поведешся? (Відразу скажеш, що він їй не личить і поясниш чому; нічого не скажеш.)

8 Яким ти уявляєш свій ідеал?

9. Як ти гадаєш, кому треба освідчуватися першим: хлопцеві чи дівчині?

10 Тобі подобаються дівчата оптимістки чи песимістки?

11 Як би ти освідчився у коханні дівчині?

12 Хто з жінок є для тебе ідеалом?

13Які квіти подаруєш коханій на першому побаченні?Ведучий. А тепер «Конкурс талантів». Було б добре, звичайно, якби ми, юнаки, навчилися освідчуватися першими. Було б добре, якби ми чітко засвоїли правило: дівчата так люблять красиві слова і поезію, їм потрібна постійна святість дива, хай маленького. Але здійснюваного неодмінно заради них. Жінка любить вухами. А чоловік – очима. Ця істина давно відома.

Ведуча. Проте переходимо до конкурсу безпосередньо. В мене є шість віддрукованих поезій. Кожен учасник має виразно прочитати вірш, який йому дістанеться за жеребкуванням. 30 секунд дається на ознайомлення з текстом – а потім кожен виявить свої акторські здібності. Тягнімо жеребки!

Ведуча. Третій конкурс «Відкритий лист». Дівчата вже написали такого листа юнакам. А Зараз ви, дорогі джентльмени, складіть колективного листа до коханої і представте його на суд присутніх через три хвилини.

(Звучить мелодія)Ведучий. Ми підійшли аж до четвертого конкурсу «Подарую букет коханій». А тепер зав’яжемо юнакам очі, й вони спробують намалювати коханим квіти. Роботу виконуємо доти, поки звучить музика.

(Звучить мелодія)Ведучий. Нарешті для наших Валентинів останній конкурс –"ЗНАННЯ - СИЛА".
Зараз хлопцям будуть задаватися чисто дівочі запитання, на які потрібно дати відповіді.
Вопросы для молодых людей:
1. При вдевании нитки в иголку, что должно быть неподвижно: иголка или нитка? (Иголка)
2. Что такое мелирование? (Окраска отдельных прядей волос)
3. Кладут ли дрожжи в песочное тесто? (Нет)
4. Для чего женщине может понадобиться ацетон? (Для смывания лака с ногтей)
5. Нужно ли смывать краску для волос после их окрашивания? (Да)
6. Как называется небольшая сумочка, в которой хранятся предметы, необходимые для макияжа? (Косметичка)

Ведуча. Щоб остаточно розсекретити наш сюрприз, слово надаємо журі (Журі оголошує титули «Дипломат», «Дотепник»,»Мужність», «Відвага», «Інтелектуал», «Цілеспрямованість». Кожному юнакові вручається відповідне посвідчення

Ведучий. Вибираємо ж, друзі, нашого Валентина. Той, кому дістанеться найбільше валентинок від глядачів і буде переможцем .

(Ведучий бере за руку Валентину, а ведуча – обраного Валентина)

Ведуча: Давайте ще раз привітаємо оплесками наших Валентина та Валентину.

Ведучий: Від сьогодні і до наступного 14 лютого ви будете носити ці титули

Ведуча: Ну а зараз для всіх присутніх ми розпочнемо конкурсну програму.

КОНКУРСЫ

КОНКУРС №1 "НАЗОВИ ПАРУ".

 • Ромео — Джульетта

 • Дон Кихот — Дульсинея Тобосская

 • Д'Артаньян — госпожа Бонасье

 • Евгений Онегин — Татьяна Ларина

 • Мастер — Маргарита

Это могут быть герои сказок:

 • Иван Царевич — Царевна Лягушка

 • Принц — Золушка

 • Кай — Герда

 • Лиса Алиса — Кот Базилио

 • Пьеро — Мальвина

Киногерои:

 • Клайд - Бонни

 • Джеймс Бонд - девушка Бонда

 • Корбен Даллас - Лилу ("Пятый элемент")

КОНКУРС № 2 " Шар с водой".
По кругу передаётся шар с водой особым образом (шеей)

КОНКУРС №3 "ПОДАРОК".
Вы, как настоящий джентльмен, обязательно должны преподнести своей даме подарок. Но от красоты своей подруги у вас пропал дар речи, и поэтому вам предстоит объяснить ей, что вы хотите подарить, используя только жесты. А что именно вы будете дарить, решит жребий.


 1. Мягкая игрушка плюшевый мишка

 2. Клубника со сливками

 3. 1 кг огурцов

 4. Шкатулка с брошью

 5. Путевку в Карпаты

 6. Живую собачку чи-хуа-хуа.

КОНКУРС №4 "СЛАДКИЙ МАНДАРИН".
Пара становится друг напротив друга. В правую руку девушки и молодого человека кладётся мандарин. Свободной рукой участник накрывает руку партнёра. Задача конкурсантов - очистить мандарин от кожуры, не меняя положения рук, и съесть его. Выигрывает пара, первая выполнившая это задание

КОНКУРС №5
Всем известно, Валентинов день — это день для двоих, даже птицы в этот день соединяются в воздухе парами... Предлагаем участникам выполнить следующее задание. Для этого каждой паре необходимо выбрать карточку с названием птицы. (Выбирают).
Первое. Вам необходимо вспомнить, как кричит та или иная птица.
Второе. С завязанными глазами найти свою пару по крику. Кто быстрее?

Предлагаемые карточки с названием птиц:
Петух: ку-ка-ре-ку!
Курица: ко-ко-ко!
Воробей: чик-чирик!
Ворона: кар-кар!
Гусь: га-га!
Утка: кря-кря!
(Игра).КОНКУРС № 6
Как известно, в непредвиденных ситуациях к женщине всегда приходит на помощь мужчина. Предположим, что у наших участниц развязался шарф. Но это дело поправимое. Предлагаем нашим участникам повязать одной рукой шарф на шею своей девушке Музыка. Конкурс.КОНКУРС № 7
Сегодня вы слышали много песен о любви. Но не только в песне изливают свои чувства романтики. Индиец Дипак Саял сумел 100 раз написать «Я тебя люблю» и еще один раз «Вы мне нравитесь» на зернышке риса, которое он подарил своей возлюбленной. Тем самым он получил руку и сердце своей любимой. Сегодня я предлагаю нашим участникам написать на бумажном серце «Крошка моя». У кого получится этих фраз больше, тот и станет победителем.
Звучит песня «Крошка моя» из репертуара гр. «Руки вверх». Участники на макаронных изделиях в виде ракушки выполняют задание.КОНКУРС № 8

Кто ты?
Надев толстые варежки, участники должны определить на ощупь, что за человек перед ними. Ощупывать можно всего человека.

КОНКУРС № 9

Танец в газете

Наготове несколько газет, в каждой сделан вырез ровно для двух голов.


Пары продевают головы в дырки и так танцуют.
У кого газета не порвётся до конца танца?

Заранее подготавливается звуковая запись различных танцев и песен: Лезгинка, Ламбада, Цыганочка, Семь сорок, Восточный танец, Во поле березка стояла (танец Ручеек), Танго, Вальс, Чардаш, Калинка

КОНКУРС № 10 "КУЛИНАРНЫЙ".
А теперь мы предлагаем ребятам на какое-то время всем стать кулинарами. Я буду называть парам по очереди названия продуктов, а вы должны быстро определить, к какому виду они относятся (мясо, птица, рыба, напиток, овощ, фрукт и т.д.).

1. Артишок (овощ)


2. Сазан (рыба)
3. Фисташки (орехи)
4. Брусника (ягода)
5. Хурма (фрукт)
6. Бычки (рыба)
7. Вишня (ягода)
8. Арбуз (ягода)
9. Кокос (орех)
10. Киви (фрукт)
11. Квас (напиток)
12. Голубика (ягода)
13. Пастернак (овощ)
14. Дыня (овощ)
15. Кефаль (рыба)
16. Петрушка (овощ)
17. Чеддер (сыр)
18. Кольраби (овощ)
19. Рис (крупа)
20. Кумыс (напиток)
21. Рябчик (птица)

Ведучий: Ми хочемо ще раз привітати всіх присутніх у цій залі з найтеплішим та найпрекраснішим днем року – Днем усіх закоханих!!!

Ведуча: Кохайте і будьте коханими! Чекайте і знаходьте!!!

Ведучий: Вірте в магію долі та не пропустіть свій щасливий випадок!

Ведуча: Цінуйте своїх коханих! Пробачайте їм, адже життя таке коротке, щоб витратити його на сварки!!!

Ведучий: Будьте щасливі і пам’ятайте слова одного відомого молодого письменника: „Вся метушня – вона нічого не означає. Вона не має жодного значення. Єдине, що має і повинно мати значення – це любов. Вона врятує світ врешті-решт....”

Ведуча: «... Вона просто мусить врятувати всіх нас! Не краса. Не пристрасть. Не гроші. Не надія. І точно – не політика. Світ врятує любов».

Ведучий: Дякуємо всім присутнім за увагу і запрошуємо продовжити цей вечір на дискотеці!!!
?????Я люблю тебя

Два учасника по очереди берут из кулька с «барбарисками» по конфете, кладут ее в рот и после каждой конфеты говорят любимому человеку: «Я люблю тебя!». Кто больше запихнет в рот конфет и при этом скажет эти слова, тот и победит.

Каталог: download -> version
version -> Екологічне право україни: сучасний етап вступ
version -> Конспект лекцій для студентів спеціальностей
version -> Дидактика як галузь педагогіки, її виникнення і розвиток
version -> Про особливості діяльності практичних психологів (соціальних педагогів) загальноосвітніх навчальних закладів в 2001-2002 навчальному році
version -> «Система роботи класного керівника з формування правового світогляду та культури учнівської молоді»
version -> Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського
version -> Діагностика готовності дітей до школи
version -> Методичні рекомендації щодо формування позитивних мотивів навчання; Об’єкт вивчення Позитивні мотиви в навчанні молодших школярів

Скачати 99.91 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка