Американське агентство з безпеки лікарських засобів (fda) попереджає про нові ризики при застосуванні антипсихотического препарату арипіпразолуСкачати 14.02 Kb.
Дата конвертації10.09.2017
Розмір14.02 Kb.
05.05.16. Американське агентство з безпеки лікарських засобів (FDA) попереджає про нові ризики при застосуванні антипсихотического препарату арипіпразолу.

FDA були зареєстровані випадки імпульсивного або неконтрольованого прагнення до азартних ігор, випивки, покупок та ін. при застосуванні арипіпразолу. При чому, при відміні препарату або зниженні дози прагнення зникали. Подібні проблеми виникають рідко, проте вони можуть завдати істотну шкоду пацієнту або людям, з якими він спілкується.

Хоча патологічне прагнення до азартних ігор у вигляді побічної реакції вказано в інструкції для застосування ЛЗ арипіпразолу, це не повністю відображає характер ризику іспульсівної поведінки. Тому FDA додає нові попередження щодо всіх можливих варіантів імпульсивної поведінки в інформацію про ЛЗ.

Пацієнти та їхні опікуни повинні бути пильними та уважними в період лікування арипіпразолом. Важливо проконсультуватися з лікарем якнайшвидше, якщо у Вас або у Вашого члена сім'ї раптом з'явилися ознаки неконтрольованої поведінки, для того, щоб запобігти або знизити можливу шкоду. Пацієнтам не рекомендується раптово припиняти прийом ЛЗ без відома їх лікуючого лікаря.Лікарі повинні упевнитися перед призначенням арипіпразолу, що пацієнти та їх опікуни усвідомлюють ризик виникнення неконтрольованого прагнення. Лікарям також слід уважно стежити за ситуацією та питати пацієнтів про появу будь-яких нових ознак імпульсивної поведінки при прийомі даного ЛЗ. Якщо все-таки подібні ознаки виникли, то необхідно або знизити дозу арипіпразолу, або відмінити його зовсім.

* Арипіпразол застосовується для лікування психічних розладів, таких, як: шизофренія, біполярні розлади, синдром Туретта, дратівливість, пов'язана з аутичним розладом. Він також використовується в комбінації з антидепресантами для лікування депресії. Арипіпразол знижує кількість галюцинацій та інших психотичних симптомів. У свою чергу, це стабілізує настрій і зменшує кількість тиків при синдромі Туретта.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка