Звіт про проведення тижня толерантностіСкачати 15.45 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір15.45 Kb.
ЗВІТ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ
З 18 по 22 листопада в Красилівському НВК був проведений ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Розпочався тиждень з Акції – відкритий мікрофон «Репортерська осінь», де учні-волонтери 8 класу провели опитування серед школярів та вчителів: «Що для тебе означає бути толерантним?».

В результаті опитування було виявлено, що бути толерантним означає «бути добрим», «ввічливим», «поважати інших», «бути терплячим до інших», «вихованим», «вміти приймати правильні рішення у складних ситуаціях».

Велику зацікавленість викликав у дітей та дорослих «Паркан відвертості» , де учні мали змогу поміркувати над тим, що для них означає щастя. Ось деякі із висловів: «щастя це – найголовніше, що є у людини»; «щастя це – друзі, сім’я, для кожного щастя своє, кожна людина повинна шукати своє щастя»; «щастя це – твоя сім’я»; «щастя це – здоров’я рідних, це коли поруч кохана людина»; «щастячко це – Я»; «щастя це – довіра».

Вівторок у школі розпочався із виставки літератури «Будь толерантним» та висловів відомих людей про толерантність. А також учні- волонтери Коваленко Оксана, Шарандак Діана набули досвіду тренерської роботи. Провели тренінгові заняття для учнів 6 класу про дружбу.

Протягом тижня діяла пошта для психолога та соціального педагога, де кожен учень мав змогу розповісти про проблеми та радості власного життя через «Скриньку довіри».

Активно та із захопленням діти брали участь у інтерактивній вправі «Острови», вибираючи острів, де їм хотілося б жити. Найбільш популярними виявились острови «Дружби», «Здоров’я», «Родини», «Любові», а потім уже острови «Багатства» та «Слави».

Не менш цікавою була інтерактивна вправа «Портрет мого класу», в якій взяли участь учні 2-10 класів. Портрети класів були цікаві і різноманітні. Учні проявили свою творчість та ерудованість.

Фойє школи прикрашала галерея малюнків підготовлена учнями молодших і середніх класів «Ми дуже різні , але ми – разом!».

Кульмінаційним моментом тижня була гра КВЕСТ «Ми дуже різні, але ми – рівні!». У цій грі взяли участь учні 7 та 8 класів. Звичайно, перемогла ДРУЖБА!

Тиждень толерантності пройшов активно, творчо, яскраво.Звіт підготували Практичний психолог Волинець Г.В

Соціальний педагог Забудько О.М.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка