З віт про роботу облдержадміністрації за квітень 2010 рокуСкачати 404.82 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації10.09.2017
Розмір404.82 Kb.
  1   2   3
З

віт


про роботу облдержадміністрації за квітень 2010 року

Організаційна робота

Працівниками організаційного відділу апарату облдержадміністрації протягом квітня поточного року забезпечено організацію виконання заходів, що відносяться до їх повноважень, зокрема: надано практичну та методичну допомогу головному фінансовому управлінню, головному управлінню економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації, головному управлінню Пенсійного   фонду України в Рівненській області з питань підготовки матеріалів на засідання колегії облдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення наради голови облдержадміністрації з головами райдержадміністрацій з організаційно-кадрових питань і наради з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств області.

Крім того, протягом квітня підготовлено:

доручення голови облдержадміністрації щодо організації підготовки та подання матеріалів до щорічного звіту голови облдержадміністрації;

доручення голови облдержадміністрації щодо надання обґрунтованих пропозицій до робочих зустрічей Президента України з головами облдержадміністрацій;

доручення голови облдержадміністрації стосовно поновлення дорадчих органів при облдержадміністрації та голові облдержадміністрації;

об'єктивки на райони області;

програму проведення семінар-навчання для новопризначених голів райдержадміністрацій;

інформацію про основні заходи, що заплановані на травень 2010 року в області, та надіслано в Адміністрацію Президента України та Кабінет Міністрів України.

Розроблено пропозиції адміністративно-територіального устрою Острозького району щодо потреби об'єктів соціально-побутового обслуговування населення.

Протягом квітня цього року вивчено та проаналізовано порядки денні засідань колегій районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення, на яких, зокрема, розглянуто питання соціального, економічного та господарського характеру, стан виконання указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, всього – 45 питань.

Для удосконалення професійних вмінь та навичок державних службовців апарату проведено навчання його працівників, на якому опрацьовано питання: “Проблеми культури засобів масової інформації у політичному суспільстві”, "Основні положення Кодексу законів про працю".
Робота з кадрами
Впродовж квітня відділом кадрової роботи апарату облдержадміністрації здійснено перевірку структурних підрозділів облдержадміністрації щодо своєчасного подання державними службовцями відомостей про доходи відповідно до статті 13 Закону України "Про державну службу".

Підготовлено листи-погодження щодо призначення начальників головного управління МНС України в області, Служби автомобільних доріг в області, управління ветеринарної медицини в області та Рівненської митниці.

Опрацьовано пропозиції, подані головами райдержадміністрацій щодо призначення на посади заступників голів райдержадміністрацій, організаційно забезпечено проходження співбесід претендентів на посади заступників голів райдержадміністрацій в облдержадміністрації, а також підготовлено необхідні документи, передбачені Порядком погодження призначення заступників голів райдержадміністрацій.

Направлено в Національну академію державного управління при Президентові України список осіб, рекомендованих для вступу до НАДУ та Львівського регіонального інституту.

Впродовж місяця організаційно забезпечено проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

На виконання постанови Кабінету Міністрів України


від 12.04.2010 № 303 підготовлено та надіслано Головному управлінню державної служби України список осіб, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої – третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України та за погодженням з Кабінетом Міністрів України.
Взаємодія з правоохоронними органами та оборонна робота

Протягом квітня 2010 року робота відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації була спрямована на виконання Законів України, указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України з питань правоохоронної та оборонної роботи. Зокрема, на виконання постанов Кабінету Міністрів України підготовлено та надано 2 інформації Урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики та Державному комітету фінансового моніторингу України.

На виконання доручення Прем'єр-міністра України організаційно забезпечено та прийнято участь у проведенні спільного штабного тренування з територіальної оборони на тему: "Уточнення замислу на територіальну оборону в умовах правового режиму воєнного стану" .

Також, на виконання доручення голови адміністрації підготовлено та направлено лист начальнику Луцького прикордонного загону стосовно погодження Плану спільних дій Рівненської облдержадміністрації та Луцького прикордонного загону з питань облаштування та розбудови державного кордону України в межах адміністративної території області на 2010 рік.

Розглянуто звернення громадянки Андріюк Т.Г. щодо вирішення питання отримання паспорта громадянина України. Підготовлено та направлено лист громадянці Сищенко Т.С. стосовно встановлення місця захоронення її батька.

Робота із зверненнями громадян
На особистому прийомі, в тому числі і на виїзних, головою Рівненської обласної державної адміністрації у січні – квітні 2010 року прийнято 127 громадян, з них 93 звернень задоволено, на 34 звернення дано відповідні доручення та роз’яснення.

У січні - квітні 2010 року керівництвом облдержадміністрації розглянуто 800 звернень, в тому числі 650 – письмових звернень та 150 на особистому прийомі.

Протягом квітня 2010 року працівниками відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації вивчено стан роботи із зверненнями громадян відповідно до Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008, розпоряджень голови облдержадміністрації у Березнівській, Володимирецькій, Гощанській, Острозькій, Демидівській, Зарічненській, Дубровицькій, Костопільській, райдержадміністраціях.
Правове забезпечення діяльності
Впродовж квітня 2010 року розглянуто та завізовано 151 проект розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, наказів заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації. Одне розпорядження голови облдержадміністрації зареєстровано в головному управлінні юстиції у Рівненській області.

Розглянуто 4 листи підприємств, установ, організацій області. Підготовлено відповідь на 13 звернень громадян щодо вирішення питань соціального захисту, забезпечення законності та правопорядку.

Працівниками відділу взято участь в:


  • засіданні колегії облдержадміністрації;

  • засіданні обласного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування;

  • засіданні обласного комітету з економічних реформ;

  • розширеному засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва при облдержадміністрації.

  • семінарі з головами районних державних адміністрацій;

Взято участь в судовому засіданні Київського апеляційного господарського суду.
Робота з документами та організація діловодства
Видано розпорядчих документів, всього - 97

в тому числі:

- розпоряджень - 85, з них: з основної діяльності - 43

кадрових - 37  • наказів - 12 , з них: з основної діяльності - 1

кадрових - 11

Із виданих розпоряджень:

- видано на документи органів влади вищого рівня - 6

- подано на державну реєстрацію - 0

- видано в порядку ініціативи та спрямовано на створення сприятливих умов для розвитку галузей економіки та соціальної сфери - 17

Всього надійшло документів - 920

з них з органів влади вищого рівня - 425

Всього надіслано документів - 1126

з них: органам влади вищого рівня - 875

доручень голови та його заступників - 40Організація контролю з виконаннями документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації

Протягом квітня 2010 року відділом контролю апарату облдержадміністрації проконтрольовано виконання 196 документів органів виконавчої влади вищого рівня, в т.ч. 19 указів та 11 доручень Президента України, 17 доручень Адміністрації Президента України, 11 постанов, 13 розпоряджень і 120 доручень Кабінету Міністрів України, 4 документи інших центральних органів виконавчої влади, 5 звернень народних депутатів України, 3 – депутатів місцевих рад. Здійснено контроль за виконанням 107 розпоряджень і 19 доручень голови облдержадміністрації.

Після проведеного аналізу, у зв’язку з виконанням і закінченням встановлених термінів інформування знято з контролю інформування 67 документів органів виконавчої влади вищого рівня, 22 розпорядження і 3 доручення голови облдержадміністрації.

Проведено перевірку стану виконавської дисципліни і фактичного виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.09.2007 № 731-р “Про затвердження плану дій щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2007-2010 роки”, плану від 14.12.2009 № вих-10058/01-34/09 щодо організації виконання в області постанови Верховної Ради України від 09.10.2009 №1642 “Про рекомендації парламентських слухань на тему: “Про соціальне, медичне і пенсійне забезпечення ветеранів війни та відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” та розпорядження голови облдержадміністрації від 18.02.2010 № 53 “Про обласну програму “Ветеран” на 2010 – 2013 роки” в головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Здійснено контроль за поданням райдержадміністраціями, виконкомами рад міст обласного значення, структурними підрозділами облдержадміністрації і територіальними органами центральних органів виконавчої влади інформацій про хід виконання 53 розпоряджень і 16 доручень голови облдержадміністрації. Проаналізовано 705 розпоряджень голів райдержадміністрацій, виданих у березні 2010 року, на предмет організації контролю за їх виконанням. Зауважень не виявлено.

Режимно-таємна робота
Впродовж квітня 2010 року відділом режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації підготовлено 21 Почесну грамоту обласної державної адміністрації, 19 проектів розпоряджень та одне доручення голови облдержадміністрації.

До органів вищого рівня надіслано 29 подань та 10 листів з питань щодо відзначення державними нагородами України.


Ведення Державного реєстру виборців
В квітні 2010 року відділи ведення Державного реєстру виборців Рівненської області у відповідності до вимог статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" здійснювали щоквартальне поновлення бази даних Реєстру.

Під час проведення виборів Президента України в січні та лютому 2010 року було зафіксовано ряд неточностей в написанні назв вулиць. На вимогу Центральної виборчої комісії відділам ведення Державного реєстру виборців було дано завдання перевірити достовірність назв вулиць і в разі неправильного зазначення внести відповідні зміни до адресного Реєстру. В результаті перевірки було забезпечено відповідність назв вулиць згідно з рішеннями сільських та селищних рад про їх найменування.

З метою забезпечення функціонування автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" здійснено передачу технічного обладнання відділам ведення Державного реєстру виборців апаратів райдержадміністрацій у тимчасове безоплатне користування та на відповідальне зберігання.

Інформаційне забезпечення діяльності
Впродовж квітня 2010 року здійснювалося впровадження системи електронного документообігу “Megapolis™. Документообіг” у райдержадміністраціях області. Проводилося тестування системи обміну документами, поповнювалися довідники, надавалися консультації працівникам.

Щоденно здійснювалася підтримка інформаційних систем, правової системи Ліга: Закон. Забезпечувалося технічне обслуговування комп’ютерної техніки та налаштування програмного забезпечення в структурних підрозділах апарату облдержадміністрації, постійно надавалися консультації користувачам.

На виконання Плану заходів з виконання завдань, передбачених Законом України “Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007 – 2015 роки” затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.08.2007 № 653-р забезпечено щоденне інформування Секретаріату Президента України у системі "ТЕР-ІНФО" відповідно до поставлених завдань.
Мобілізаційна робота

Протягом квітня 2010 року робота сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації була спрямована на виконання Законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови облдержадміністрації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності, а також на вжиття заходів до забезпечення виконання Програми мобілізаційної підготовки Рівненської області на 2010 рік.

Проводилася робота щодо питань нормованого забезпечення населення в особливий період. Постійно надавались консультації та методична допомога мобілізаційним працівникам райдержадміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення з підготовки документів мобілізаційного плану.
Робота державного архіву Рівненської області

В квітні 2010 року проведено засідання колегії державного архіву Рівненської області на якому розглянуто питання:

- про стан виконання в області розпоряджень голови облдержадміністрації від 15.07.2009 № 255 "Про хід виконання в області розпорядження Президента України від 13.04.2005 № 957 "Про невідкладні заходи щодо збереження національних архівних цінностей України", від 24.03.2006 № 166 "Про Програму розвитку архівної справи в Рівненській області на 2006 – 2010 роки" та підсумки роботи державних архівних установ області за І квартал 2010 року.

- про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від  22.05.2007 № 255 "Про список юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до Державного архіву Рівненської області".

- про стан виконання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи в архівних відділах Володимирецької та Радивилівської райдержадміністрації.

- про виконання вимог Закону України "Про звернення громадян", інших нормативно-правових актів та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до державного архіву Рівненської області в І кварталі 2010 року.

Проведено комплексну перевірку роботи архівного підрозділу державної інспекції з карантину рослин по Рівненській області. Також, здійснено 3 тематичних перевірки роботи архівних підрозділів Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Рівненського обласного управління лісового господарства, Рівненського обласного центру з гідрометеорології.

12 квітня 2010 року відкрито виставку архівних документів, присвячену Міжнародному Дню визволення в’язнів фашистських таборів: "З болем у серці пам’ятаємо".


Підсумки соціально-економічного розвитку області за січня - квітня 2010 року.

Згідно оперативних даних, за підсумками січня - квітня 2010 року ліквідовано спад промислового виробництва, обсяг випуску продукції перевищив рівень відповідного періоду минулого року на 0,5 відс.

Зокрема, у виробництві електроенергії (це понад 20 відс. у структурі промислового виробництва області) приріст склав 2,5 відс. проти спаду на 5,7 відс. у І кварталі 2010 року.
Виробництво валової продукції сільського господарства всіма категоріями господарств збільшилось порівняно з січнем - квітнем 2009 року на 0,2 відс. і склало 377 млн. грн.

Стабільно розвиваються галузі свинарства та птахівництва, поголів'я свиней нарощено на 8,1 відс., птиці - на 7 відс.

Разом з тим, всіма категоріями господарств допущено спад поголів’я
ВРХ на 5,4 відс., у тому числі корів – на 3,5 відс. Зменшилось виробництво м’яса на 7,8 відс., молока - на 1,6 відс. та яєць - на 4,9 відс.
Обсяг інвестицій в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування за І квартал 2010 року порівняно з відповідним періодом 2009 року збільшився на
20,1 відс. і склав 493 млн. грн. (оперативні дані).
За січень-квітень 2010 року до загального фонду Зведеного бюджету області надійшло 663,8 млн. грн., що на 11 відс. або на 65,7 млн. грн. більше відповідного періоду 2009 року. Завдання виконано на 98,6 відс.

Надходження платежів до Державного бюджету склали 360,1 млн. грн. і зросли на 44,4 млн. грн. або на 14,1 відс. Завдання із надходження платежів виконано на 88,9 відс.Власні доходи місцевих бюджетів склали 303,7 млн. грн., що на 7,5 відс. або на 21,3 млн.грн. більше ніж за січень - квітень 2009 року. Завдання виконано на
113,3 відс.

Податковий борг до Зведеного бюджету області зменшився з початку року на
22,2 відс. і на 01.05.2010 склав 277,3 млн. грн.

До бюджету Пенсійного фонду за січень-квітень надійшло 609,6 млн. грн., що на 87,7 млн. грн. або на 16,8 відс. більше ніж за відповідний період 2009 року. Завдання виконано на 98,2 відс.

Борг до бюджету Пенсійного фонду склав 38 млн. грн. і зріс з початку року на 9,8 відс.
Загальна заборгованість із виплати заробітної плати (за оперативними даними) на 07.05.2010 становила 16,8 млн. грн., що на 5,6 відс. або на 0,9 млн. грн. більше, ніж на 01.01.2010.

Борг із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах зріс на 1,5 відс. або на 170 тис. грн. і становив 11,5 млн. грн. (68,5 відс. загальної суми боргу).Водночас, порівняно з 01.04.2010 заборгованість зменшилась на 1,2 млн. грн. (на 6,6 відс.), в т.ч. на економічно активних підприємствах – на 1,13 млн. грн.
(на 8,9 відс.).

Індекс споживчих цін в області за квітень 2010 року склав 99,5 відс., з початку року - 103,2 відс. (за аналогічний період 2009 року відповідно 100,9 відс. та
106,5 відс.).

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 1 травня 2010 року склав
2,5 відс., проти 4,2 відс. на 01.05.2009.
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка