Свято вшанування переможців олімпіад «Майбутнє твориться сьогодні»Скачати 76.06 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір76.06 Kb.
Свято вшанування переможців олімпіад

«Майбутнє твориться сьогодні»

(Відкриття свята, музичний номер «Ми веснянку заспіваєм»)

Ведучий 1. Доброго дня вам, шановні учні, вчителі, батьки, гості! Наше свято розпочала вокальна група Барвінчата піснею «Ми веснянку заспіваєм» (керівник Бегаль Ірина Іванівна).

Ведучий 2. Ми зібралися на урочисте шкільне свято "Майбутнє твориться сьогодні" – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаємо найкращих учнів, які гідно представили школу та наше місто на шкільних та міських предметних олімпіадах.

ЗДВР. Сьогоднішнє свято ініційовано визначенням переможців у чотирьох номінаціях: 1. «Юні знавці», 2. «Майбутнє сьогодення», 3. «Обдарованість та творчість», 4. «Генії навчання». Нам є ким пишатися, завдяки потужному потенціалу творчої та обдарованої учнівської молоді.

-  Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області, України, її світовий авторитет.

- Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в школі та дома, з досвідченими вчителями і самостійно.

Ведучий 1. Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтеся, навчайтесь, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!Ведучий 2.  Ми раді від душі вас вітати,

Хай щастя вам всміхається без меж.

Ми вмієм вчитись, танцювать, співати

І перемоги святкувати теж.Ведучий 1. ХХІ століття – це століття освіти, духовності й інформативності, пріоритетності знань і мобільності. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися.

ЗДВР. Якось запитали в мудреця: «З чим можна порівняти життя людини?». Мудрець відповів: «З коливанням маятника. Людина завжди в сумнівах, в пошуках відповіді «Так» чи «Ні», в пошуках істини. Вона завжди відкриває себе». Отож справжнім відкриттям для нашої школи стали переможці олімпіад з базових дисциплін.

Ведучий 2. Усім відомо, що без школи,
Без знань, що мусиш там здобуть,
Не станеш у житті ніколи
Тим, ким в дитинстві мрієш буть.
Ведучий 1. Розум, логіка, знання
Вам принесли визнання
Та знання не з неба впали
Добре вчились – тому й знали.

Ведучий 2. Для вручення грамот у номінації «Юні знавці» запрошуються учні 4-х класів.

Ведучий 1. До нагородження учнів запрошується заступник директора з навчально-виховної роботи Возняк Олена Іванівна.

(Вручення грамот)

Ведучий 2. До вашої уваги пісня «Гей ви, козаченьки»у виконанні вокальної групи Дударики (керівник Бегаль Ірина Іванівна).

(музичний номер «Гей ви, козаченьки»)

Ведучий 1. Шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

ЗДВР. Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням такі якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів.

Ведучий 2. Навчання – це нелегкий труд,

Достойний слави і пошани.

І зараз на олімп зійдуть

Призери дисциплін навчальних.Ведучий 1. Для вручення грамот у номінації «Майбутнє сьогодення» запрошуються учні 5-7 класів.

Ведучий 2. До нагородження учнів запрошується заступник директора з навчально-виховної роботи Кацюк Таїсія Сергіївна.

(вручення грамот)

До вашої уваги інсценізація вірша Лесі Українки «На давній мотив» у виконанні учнів 6-В класу Савчук Катерини та Бобчука Вадима. (Класний керівник Волосюк Віталій Варфоломійович)

Ведучий 1. О, музико, чарівне диво!
Неосягненна , як душа,
Вона то лащиться зрадливо,
То рветься в серці, мов гроза.
Ведучий 2. В ній і біль, і щастя. й муки,
Що є прекрасніше, скажіть,
За незрівнянно щирі звуки,
Які дарують нам цей світ?

Ведучий 1. Нашим переможцям та батькам дарує свій виступ вокальна група дівчаток 5-х класів з піснею «Юності пора» (керівник Мигуля Регіна Григорівна)

(музичний номер «Юності пора»)

ЗДВР. Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси переможців нашого свята.

Ведучий 1. Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті школи, міста.

Ведучий 2. Бажаємо вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинг рідної школи та міста і надалі здобувати перемогу в інтелектуальних конкурсах.

Ведучий 1. Сьогодні день ваш і ваш час,

Й вершина перша вам під силу,

Життя – це гарт, життя – це шанс,

Лише у праці здобувають крила.Ведучий 2. Для вручення грамот у номінації "Обдарованість і творчість" запрошуються учні 8-10, які наполегливо підкорюють вершини знань.

Ведучий 1. До нагородження учнів запрошується директор школи Шворак Світлана Іванівна.

Номінація Учень року 2015.

(вручення грамот)

Ведучий 2. Прийміть музичне вітання від вокальної групи Дивограй, пісня «Червона калина» (керівник Мигуля Регіна Григорівна).

(музичний номер «Червона калина»)

ЗДВР. На порозі дорослого життя стоять сьогодні наші випускники. Через кілька місяців вони вже будуть студентами, а про шкільне життя залишаться теплі спогади. Будемо пам’ятати випускників і ми, особливо тих, хто прославив нашу школу.

Ведучий 1. Старанні, допитливі, активні у громадському житті школи впевнено крокують до своєї мети, долаючи перешкоди. Їхнє життєве кредо: «Тільки цілеспрямована особистість досягне поставленої мети».

Ведучий 2. Бажаємо злетів і нових висот,
Щоб труднощі зникли навіки.
Побільше вам державних нагород
І щастя хай плине мов синьоокі ріки.

Ведучий 1. Для вручення грамот у номінації «Генії навчання» запрошуються учні 11 класів.

Ведучий 2. До нагородження учнів та до вітального слова запрошується начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Бичковський Віктор Васильович.

(вручення грамот)

(вітальне слово)

Ведучий 1. Лунає музика - для вас!
В садах бузок розцвів – для вас!
І сонця промінь – теж для вас!
Сьогодні свято це – для вас!

Ведучий 2. Вас вітає вокальна група дівчаток 5-х класів з піснею «Дякую мамі» (керівник Мигуля Регіна Григорівна).
(музичний номер «Дякую мамі»)

Ведучий 1. Тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя, мудрим, добрим, рідним вчителям складаємо подяку і шану, бо ви ведете своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаєтесь для дітей вічним взірцем.

Ведучий 2.  На олімпіадах, конкурсах вся увага, як правило, зосереджена на учнях. Про учителів згадуємо менше, хоча кого, як не їх слід вважати співавторами успіху? Додаткові заняття зі школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – вся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах педагогів.

Ведучий 1. Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як сонце, золотим.
Ведучий 2. Сказати хочу я слова хороші,
Бо в вашім серці є любов жива.
Та ще й не всюди правлять світом гроші,
А грають роль прості людські слова.
Ведучий 1. А ви – взірець у цій хорошій справі,
Бо учням віддаєтесь до кінця.
Ви з - дітьми добрі, щирі і ласкаві,
Любов’ю зігріваєте серця.
ЗДВР. Діти – наше майбутнє, у житті яких батьки відіграють головну роль, адже сім’я – перший осередок виховання людяності, національної свідомості, патріотизму. У родинному колі будуються взаємовідносини між батьками, рідними та друзями, прищеплюються основні норми поведінки, естетичні смаки, любов до своєї родини, повага до рідної мови, звичаїв, традицій.

Ведучий 1. До вашої уваги пісня «Татові» у виконанні Гарлінської Софії, учениці 5-Б класу. (Керівник Мигуля Регіна Григорівна).

(музичний номер)

Ведучий 2. Низький уклін батькам

За працю – честь і слава тим родинам,
Які плекають наших золотих зірок,
Готують рідній матері - Вкраїні
Майбутніх лідерів для світлих перемог.
Ведучий 1. Прийміть подяку за дітей хороших,
За втрачені сили недоспані ночі,
За допомогу, за ваші уміння.
За віру в дітей, за ласку й терпіння.

ЗДВР. До вручення подяк батькам запрошується директор школи Світлана Іванівна Шворак.
Ведучий 2. Музичне вітання нашим найріднішим та наймилішим батькам дарують учні 6-А класу з піснею «Шана батькам» (Керівник Мигуля Регіна Григорівна).

(музичний номер «Шана батькам»)

ЗДВР. Ведучими сьогоднішнього свята були: випускниця, творча учениця, юна поетеса, активна учасниця громадського життя школи – Повх Марія; випускник, активіст, майстер бального танцю, який побував у багатьох куточках України – Куліш Богдан.

Ведучий 1. А режисером, організатором і сценаристом свята є заступник директора з виховної роботи Сандар Ольга Володимирівна.

ЗДВР. Допомагали в організації та проведенні свята вчителі музичного мистецтва Мигуля Регіна Григорівна, Бегаль Регіна Григорівна та інженер-електронік Сурмач Наталія Владиславівна.

- Хай радість лиш приносить Вам життя,

Мов квіти. Щоб буяло почуття,

І щоб здійснились заповітні мрії,

Щоб справдились бажання та надії.

- На завершення свята для вас прозвучить музичний номер від учениці 10 класу Бегаль Анастасії «За вроду дякую батькам». (Керівник Бегаль Ірина Іванівна)(Закриття свята. Музичний номер)

Ведучий 2. Дякуємо за увагу!


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка