Сценарій святкового заходу Підготувала: заступник директора школи з виховної роботи Н. В. СаранцеваСкачати 49.89 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір49.89 Kb.
ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В ШКОЛІ

Сценарій святкового заходу

Підготувала: заступник директора школи з виховної роботи Н.В.Саранцева

Ведучий: Доброго дня, шановні гості, вчителі, учні та всі присутні! Сьогодні ми зібралися з вами в цьому залі, щоб ще раз підкреслити наше прагнення до гуманного суспільства, суспільства, в якому шанується добро, милосердя, безкорисливість та взаємодопомога.

Ведучий: Девіз нашого сьогоднішнього заходу: "Разом до гуманності!"

На нашому заході присутні: голова організації Червоного Хреста в Городищенському районі П.В.Головань, старша медична сестра Червоного хреста Т. М. МиколенкоВедучий: Щорічно з 1953 року 8 травня відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Це – день народження засновника міжнародного суспільства “ Червоного Хреста ”, швейцарського гуманіста, громадського діяча, лауреата Нобелівської премії Анрі Дюнана.

Ведучий: У 1859 році він організував надання допомоги пораненим у битві при Сольферіно під час австро-італо-французької війни, жертвами якої стали 40 тисяч вбитих і поранених. Офіційно назву Міжнародний Червоний Хрест було затверджено в 1928 році на 13 міжнародній конференції в Гаазі, де був прийнятий статут організації, що змінювався в 1952 і 1965 роках.
На 25 міжнародній конференції Червоного Хреста, яка відбулася в жовтні 1986 року, було затверджено нову назву організації – Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Ведучий: Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

Читець

Красный крест на крыше медсанбата,


В грозном небе – темные кресты.
С тонкими косичками солдаты
Синеглазой русской красоты.

Взрывом опаленные солдаты,


Раненные пулей столько раз,
Не скрывая должности и чина,
Мы просили помощи у вас.

Значит, время дало вам, по сути,


Самые высокие права,
Если вам мы доверяли судьбы
И свои предсмертные слова.

Может быть, доныне, болью острой


Те слова приходят к вам в ночи,
Хрупкие военные медсестры,
Строгие гражданские врачи

Ведучий: . Велика Вітчизняна війна. Свято Перемоги. Ми низько вклоняємося солдатам та офіцерам другої світової. Але варто також згадати про людей, які завжди готові були допомогу постраждалим, які виносили солдатів з поля бою, рятували їхнє життя в польових госпіталях. Їх відмітним знаком була біла нарукавна пов'язка з червоним хрестом.

Ведучий: Перемога у Великій Вітчизняній війні також була б неможлива без Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, яке було створено для допомоги всім пораненим на полі бою без винятку і переваги. Червоний хрест намагається полегшувати страждання людини, він покликаний захищати життя і здоров'я людей. Волонтери червоного хреста завжди готові надати першу допомогу потерпілим.
Ведучий
- Фууух... коли це було? Слава богу, війна давно закінчилася... надавати допомогу нікому не треба, зараз все у нас добре, можна спокійно сидіти собі вдома і не замислюватися про всякі дурниці, на кшталт надання першої допомоги... кому це потрібно, коли можна спокійно посидіти вдома і дивитися мультики?..
Ведучий:
- Ні, є дуже багато ситуацій, в яких не можна обійтися без елементарних знань.
Ведучий
- Та ну!.. Ні, таких ситуацій не буває!..
Ведучий:
- Як часто в повсякденному житті з нами трапляються ситуації в яких ми не знаємо, що робити. Наприклад, як часто підводить нас погода... Ось, уяви,вийшов на вулицю, довго гуляв із друзями, грав, а потім повернувся додому і відчуваєш, що зовсім-замерз, не відчуваєш пальців ніг... вони стали холодними, почервоніли, побіліли, а то і посиніли, що ж робити в такому випадку?
Ведучий :
- Дуже просто. Відразу ж поставити їх на розпечений гарячий-прегорячий обігрівач!..
Ведучий:
- У жодному разі!.. При сильному обмороженні, необхідно відновлювати температуру тіла поступово. Не можна розтирати її!.. Поступово відігрівати замерзлу частину, вжити тепле пиття. Якщо шкіра не набуває нормального кольору, то треба занурити її в теплу воду.
Ведучий :

Зате я точно знаю, що робити якщо отримаєш сонячний удар!..


Напевно, треба відразу прийняти крижаний душ!..
Ведучий:
- Що ти! Що ти!.. Насамперед, треба відвести людини з сонця, посадити її в тінь. Принести прохолодний напій або охолодженої води. Також можна зробити компрес, а також забезпечити вентиляцію - обмахувати потерпілого.
Ведучий: 2:
- Який жах!.. Все. Вирішено. Буду сидіти вдома, нікуди не виходити. Тоді мені точно нічого страшного не загрожує!..

Ведучий: Дам тобі та всім нашим учням корисну пораду. Потрібно вивчити і знати правила першої допомоги в різних ситуаціях, щоб убезпечити своє життя, своїх рідних та оточуючих тебе людей. Товариство Червоного Хреста якраз займається поширенням такої інформації серед населення та проводить навчання громадян.

Ведучий: Український Червоний Хрест існує вже більше дев'яноста років. Зараз доброта і милосердя об’єднали в Суспільстві Червоного Хреста України мільйони ентузіастів. Вони опікуються інвалідів, дітей-сиріт, допомагають полегшити страждання жертв стихійних лих, катастроф, збройних конфліктів. Особлива увага приділяється впровадженню спеціальної програми по зміцненню патронажної служби і поліпшення медико-соціального обслуговування самотніх хворих літнього віку. Адже доброта і руки патронажних медичних сестер так необхідні старим, немічним, інвалідам, сиротам.

Ведучий: Основною метою діяльності Товариства Червоного Хреста України є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань. Сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері. Надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я

Читець

Добровольно, по велению души


По незримому небесному призванию
Красный крест в тяжёлый час спешит
И не ждёт за помощь воздаянья!
Милосердием полны ваши сердца
Добротой и состраданьем безграничным!
И терпению нет вашему конца
Для чужих вы жертвуете личным!

Читець

Красный полумесяц, красный крест –


Символы тепла и состраданья
Вам, чья жизнь один суровый тест,
На добро, заботу и вниманье.
Мы желаем счастья без границ,
И успеха в вашем трудном деле,
Даже среди голых стен больниц
Чтоб сердца и души не старели

Ведучий: На протязі цього тижня учні нашої школи приймали активну участь у проведенні заходів до дня Червоного Хреста в школі. Це збір одягу та взуття в фонд Червоного Хреста, благодійний ярмарок, змагання з першої домедичної допомоги, конкурс санбюлетнів. Підведемо підсумки нашої роботи.

Ведучий: Слово надається П.В.Голованю.

Вручення грамот та призів переможцям конкурсів, подяк учасникам благодійного ярмарку

Ведучий: Дорогі друзі, не забуваймо, що кожен із нас є членом товариства Червоного Хреста України. Діяльність товариства базується на основоположних принципах Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, а саме: гуманності, неупередженості, нейтральності, незалежності, добровільності, єдності, універсальності.

Ведучий: Не забуваймо, що тільки від нас залежить, наскільки гуманним і толерантним буде наше суспільство. Пам'ятаймо, що світ і людське життя тримаються на таких поняттях як любов, милосердя, доброта, співчуття.

Якщо ти хочеш змінити світ, зроби його кращим!Пісня "Береги любовь, береги свой мир"


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка