Розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 листопада 2012 року м. Теребовля №618 одДата конвертації11.09.2017
Розмір18.5 Kb.
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


голови районної державної адміністрації


від 13 листопада 2012 року м. Теребовля № 618 - одПро стан виконання Закону України

Про свободу совісті та релігійніорганізації” в районі
На виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 31 жовтня 2012 року № 903-од «Про стан виконання Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» в області», враховуючи тенденцію до збільшення кількості релігійних громад, розширення мережі церков та релігійних формувань з метою запобігання негативного розвитку подій у стосунках між релігійними організаціями, удосконалення державно-церковних відносин, прискорення розв’язання актуальних проблем щодо захисту законних інтересів релігійних організацій, координації діяльності органів виконавчої влади і самоврядування, розвитку духовності:
ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1. Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації:
1) з метою своєчасного реагування та вирішення міжконфесійних конфліктів активізувати практику виїзних засідань на місця із залученням відповідних спеціалістів, представників правоохоронних органів та зацікавлених сторін;
2)  інформацію про виконання розпорядження подати районній державній адміністрації до 02 квітня 2013 року, обласній державній адміністрації - до 05 квітня 2013 року.
2. РЕКОМЕНДУВАТИ:
1) Теребовлянському міському голові з метою здійснення державного контролю за дотриманням чинного законодавства України про свободу совісті та релігійні організації, своєчасного реагування на проблеми та конфлікти релігійного характеру, розглянути питання про створення відповідного підрозділу у структурі міської ради;
2) Теребовлянському РВ УМВС України в Тернопільській області забезпечувати дотримання громадського порядку під час проведення релігійними організаціями заходів в населених пунктах, де мають місце міжконфесійні конфлікти.
3. Заступника голови районної державної адміністрації БОЙКА В.К. здійснювати контроль за виконанням цього розпорядження.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації Д.В.МИХАЙЛЮК


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка