Розпорядження до 10 вересня та 25 грудня 2011 року. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Грицая С. МСкачати 105.34 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір105.34 Kb.СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

04.04.2011 м. Суми № 242

Про відзначення 20-ї річниці незалежності України

в Сумській області
На виконання Указу Президента України від 1 листопада 2010 року № 990/2010 "Про відзначення 20-ї річниці незалежності України", розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 99-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 20-ї річниці незалежності України":

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України в Сумській області та затвердити його склад (додається).

2. Затвердити план заходів щодо підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України в Сумській області (додається).

3. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконавчим комітетам міських рад:

3.1. Затвердити плани заходів щодо підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України на відповідних територіях.

3.2. Інформувати до 15 квітня 2011 року головне управління зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації про затвердження планів заходів.

4. Структурним підрозділам Сумської обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад інформувати про виконання плану заходів щодо підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України в Сумській області до 31 серпня та 15 грудня 2011 року.

5. Головному управлінню зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації інформувати голову Сумської обласної державної адміністрації про виконання цього розпорядження до 10 вересня та 25 грудня 2011 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Грицая С.М.


Голова Сумської обласної


державної адміністрації Ю.П. Чмирь
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації
04.04.2011 № 242

Склад

організаційного комітету з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України в Сумській області


Грицай

Сергій Михайлович-

заступник голови Сумської обласної держав­ної адміністрації, співголова організаційного комітету

Ребенко

Іван Максимович-

заступник голови Сумської обласної ради, співголова організаційного комітету (за згодою)

Мельник

Олена Петрівна-

начальник управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, секретар організаційного комітету

Артюх

Володимир Васильович-

директор Державного архіву Сумської області

Богатир

Олена Петрівна-

начальник організаційного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації

Богданова

Ірина Володимирівна-

начальник головного управління зв’язків з громадськістю обласної державної адміні­страції

Боярко

Анатолій Андрійович-

начальник головного управління праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації

Івченко

Володимир Миколайович-

начальник головного управління агропро­мислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації

Каліновська

Наталія Олексіївна-

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сумської обласної державної адміністрації

Крестенков

Сергій Георгійович-

начальник головного управління промисло­вості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації

Лата

Олег Юрійович-

начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Сумської обласної державної адміністрації

Мінаєв

Геннадій Михайлович-

Сумський міський голова (за згодою)

Павленко

Олег Олександрович-

начальник відділу містобудування та архі­тектури Сумської обласної державної адміністрації

Павлюк

Петро Олександрович-

начальник управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації

Псарьов

В’ячеслав Михайлович-

головний лікар Сумської обласної санітарно-епідеміологічної станції (за згодою)

Пшенична

Любов Василівна-

начальник управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

Румянцев

Олег Валентинович-

начальник відділу взаємодії з право­охоронними органами апарату Сумської обласної державної адміністрації

Сергієнко

Олександр Васильович-

виконуючий обов’язки начальника управ­ління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації

Сітак

Олександр Михайлович-

начальник головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації

Стрельченко

Олександр Юрійович-

начальник управління фізичної культури і спорту Сумської обласної державної адміністрації

Южаков

Євген Іванович
-

начальник Головного фінансового управ­ління Сумської обласної державної адміністрації


Заступник голови – керівник


апарату Сумської обласної

державної адміністрації О.М. Цупро
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації
04.04.2011 № 242

План заходів

щодо підготовки та відзначення 20-ї річниці

незалежності України в Сумській області
1. Організувати церемонію підняття Державного Прапора України, інші урочисті заходи в місті Суми, районних центрах та містах обласного значення за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій, місцевих осередків політичних партій, діячів науки та культури.

Головне управління зв’язків з гро­мад­ськістю, управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

23 серпня 2011 року

2. Організувати проведення науково-просвітницьких заходів, присвячених історії становлення і утвердження державних символів України, а також спрямованих на вивчення їх значення та ролі у процесі державотворення і діяльності держави, формування правової культури громадян у ставленні до державної символіки.

Управління освіти і науки, управління куль­тури і туризму, управління у справах сім’ї, дітей та молоді, головне управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної держав­ної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

До 23 серпня 2011 року

3. Здійснити заходи щодо благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та пам’ятних місць, пов’язаних з боротьбою за свободу і незалежність України. Забезпечити святкове оформлення населених пунктів області напередодні та під час святкування 20-ї річниці незалежності України з широким використанням державної символіки України.

Управління житлово-комунального госпо­дарства, відділ містобуду­вання та архі­тектури Сумської обласної державної адмі­ністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

До 23 серпня 2011 року

4. Організувати привітання вітальними листівками керівництва держави, центральних та місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

Головне управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

До 23 серпня 2011 року

5. Організувати урочисте покладання квітів до пам’ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, воїнам, полеглим за свободу України, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій, місцевих осередків політичних партій, діячів науки та культури.

Головне управління зв’язків з громад­ськістю, управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

24 серпня 2011 року

6. Провести урочисті збори та святкові концерти, присвячені Дню незалежності України, в Сумському обласному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, районних центрах, інших населених пунктах області за участю представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, діячів науки та культури, учнівської та студентської молоді, широкої громадськості.

Управління культури і туризму, управління освіти і науки, головне управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

До 24 серпня 2011 року

7. Забезпечити участь делегації від Сумської області в урочистих заходах, присвячених 20-й річниці незалежності України, у місті Київ (відповідно до окремих запрошень та доручень).

Головне управління зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

До 24 серпня 2011 року

8. Провести наукові конференції, засідання у форматі "круглих столів", присвячені 20-й річниці незалежності України.

Управління освіти і науки, управління куль­тури і туризму, головне управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

Квітень – серпень 2011 року

9. Провести в обласному центрі святковий феєрверк з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

Виконавчий комітет Сумської міської ради

24 серпня 2011 року

10. Провести науково-просвітницькі та інші тематичні заходи, присвячені 20-й річниці заснування інституту президентства в Україні.

Управління освіти і науки, управління куль­тури і туризму, головне управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

Квітень – серпень 2011 року

11. Сприяти проведенню міжрегіональних громадських форумів, зустрічей представників молодіжних організацій з різних регіонів, громадських, зокрема молодіжних, акцій, спрямованих на забезпечення єдності держави та консолідацію суспільства.

Управління у справах сім’ї, дітей та молоді, головне управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

До 24 серпня 2011 року

12. Організувати проведення культурно-мистецьких заходів та акцій, присвячених 20-й річниці незалежності України.

Управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

Протягом 2011 року

13. Забезпечити проведення обласного фестивалю мистецтв "Свята моя земля, велична Україна!", присвяченого 20-й річниці незалежності України.

Управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

квітень – серпень 2011 року

14. Організувати виставки архівних документів, матеріалів, художньої та краєзнавчої літератури, присвячених 20-й річниці незалежності України.

Управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, Держав­ний архів Сумської області, районні дер­жав­ні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

Квітень – серпень 2011 року

15. Поліпшити умови функціонування музеїв, що містять експозиції про історію становлення Української держави.

Управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

Квітень – серпень 2011 року

16. Провести у навчальних закладах тематичні заходи, забезпечити участь учнів та студентів у Всеукраїнському конкурсі науково-пошукових робіт, присвячених 20-й річниці незалежності України.

Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

Квітень - вересень 2011 року

17. Узяти участь у всеукраїнських тематичних виставках досягнень галузей господарства, освіти, науки, культури тощо, організувати відповідні обласні виставки.

Головне управління агропромислового роз­витку, головне управління промисловості та розвитку інфраструктури, головне управлін­ня економіки, управління культури і туризму, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

До 24 серпня 2011 року

18. Провести спортивні змагання, турніри, присвячені Дню незалежності України.

Управління з питань фізичної культури та спорту Сумської обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

Квітень – серпень 2011 року

19. Організувати по вулиці Соборній у місті Суми акцію-презентацію "Роль об’єднань громадян у становленні та розвитку української держави" з широким залученням політичних партій та громадських організацій.

Виконавчий комітет Сумської міської ради, головне управління зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації,

24 серпня 2011 року

20. Забезпечити виготовлення та розміщення на території Сумської області біг-бордів до Дня незалежності України.

Головне управління зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації, районні державні адміні­страції, виконавчі комітети міських рад

Серпень 2011 року

21. Організувати цикли тематичних публікацій, теле- та радіопередач, присвячених історії українського державотворення, сприяти висвітленню заходів до 20-ї річниці незалежності України засобами масової інформації.

Головне управління зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад

Квітень – серпень 2011 року

22. Забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів до 20-ї річниці незалежності України у населених пунктах області.

Управління МВС України в Сумській області, районні державні адмі­ністрації, виконавчі комітети міських рад

23 – 24 серпня 2011 року

23. Забезпечити медичний супровід та належний санітарно-епідеміологічний стан під час проведення заходів до 20-ї річниці незалежності України.

Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, Сумська обласна санітарно-епідеміологічна станція, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських радСерпень 2011 року


Заступник голови – керівник


апарату Сумської обласної

державної адміністрації О.М. Цупро
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка