Рішення 34 сесії міської ради V скликанняСторінка1/14
Дата конвертації26.04.2016
Розмір2.2 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14
Рішення 34 сесії міської ради V скликання від 27.11.2008 року

736Про стан попередження

злочинності серед неповнолітніх

в м. Чернівцях

Заслухавши та обговоривши інформацію про стан попередження злочинності серед неповнолітніх в м. Чернівцях, міська рада відмічає, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 року №623 «Про затвердження Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 рр.» та з метою соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки в місті проведена певна робота з реалізації комплексу заходів, спрямованих на попередження злочинності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

З метою соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, попередження правопорушень та злочинності серед дітей налагоджена тісна співпраця служби у справах дітей з управлінням освіти, районними відділами кримінальної міліції у справах дітей м. Чернівців, відділом у справах сім’ї та молоді міської ради, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради, управлінням праці та соціального захисту населення міської ради.

На обліку служби перебуває 324 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, що на 17 дітей більше ніж у 2007 році, з них: 84 дитини-сироти та 240 дітей, позбавлених батьківського піклування та 307 дітей, які знаходяться в складних життєвих умовах.

Для профілактики правопорушень та злочинності службою спільно із зацікавленими відділами та управліннями міської ради, районними відділами кримінальної міліції у справах дітей м. Чернівців, проводяться профілактичні рейди, індивідуальні бесіди з дітьми та їх батьками, виступи, лекції, тижні правових знань в закладах освіти. З початку року проведено 43 рейди та виявлено 191 дитину.

До притулку для неповнолітніх за 10 місяців 2008 року доставлено 47 дітей (2006р. – 65 дітей, 2007р. – 64 дитини). Протягом 2006 – 2008 років в інтернатні заклади з притулку було направлено 31 дитину, передано під опіку 4 дітей, усиновлено двоє, інші повернулися в сім’ї.

В окремих випадках, при виявленні фактів загрози життю та здоров’ю дітей, що проживають в неблагополучних сім’ях, службою разом з відділами кримінальної міліції у справах неповнолітніх проводиться вилучення дітей із сім’ї. В 2008 році вилучено 14 дітей (2006р. – 9 дітей; 2007р. – 4 дітей).

Вживаються заходи щодо залучення дітей до навчання. Так, на початок вересня 2008 року до навчання не приступило 14 школярів міста, в результаті проведеної роботи їх кількість зменшилася до 12 осіб.

Для реалізації заходів з попередження злочинності та правопорушень серед дітей, запобігання бездоглядності та безпритульності, допомоги неповнолітнім в налагодженні родинних і громадських стосунків, їх правової та психологічної підтримки в усіх школах міста працюють психологи, у 25 школах міста введено посади соціальних педагогів.

За рахунок міського бюджету та міської благодійної акції «Милосердя» постійно надається матеріальна допомога дітям соціально не захищених категорій.

Проблемним залишається питання злочинності серед дітей. У 2006 році неповнолітніми скоєно 79 злочинів, у 2007 році – 105, із них учнями шкіл – 11, у 2008 році – 72, учнями шкіл – 10. Причинами цього є те, що значна кількість батьків не працюють або виїжджають на заробітки за кордон залишаючи дітей без нагляду, не завжди ефективною є індивідуальна робота з неповнолітніми, схильними до правопорушень, їх батьками, та функціонально неспроможними сім’ями, допускаються випадки не оперативного вжиття заходів захисту прав дітей, які виховуються в проблемних сім’ях.

Недостатньою є робота служби, відділів міліції щодо формування банку даних неповнолітніх, схильних до правопорушень. Не в повній мірі використовуються можливості засобів масової інформації в профілактиці правопорушень, здорового способу життя, пропаганді сімейних цінностей.

Відповідно до статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи зазначене вище, Чернівецька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію про стан попередження злочинності серед неповнолітніх в м. Чернівцях взяти до відома (додається).

2. Службі у справах дітей міської ради (Гайсенюк В.Я.), управлінню освіти (Малишевська В.С.), відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (Коцур Н.І.), міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Кузьма О.М.), районним відділам внутрішніх справ УМВС в Чернівецькій області (Албулеса Ю.М., Лазорка М.І., Мосендз П.П.):

2.1.Забезпечити неухильне виконання державних та регіональних програм і заходів з питань попередження злочинності, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності;

2.2.Посилити індивідуальну роботу з дітьми, схильними до асоціальної поведінки;

2.3.Систематично висвітлювати в засобах масової інформації питання попередження злочинності, бездоглядності, безпритульності та профілактики правопорушень серед дітей, пропаганди національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здорового способу життя.

3. Службі у справах дітей міської ради (Гайсенюк В.Я.), районним відділам внутрішніх справ УМВС в Чернівецькій області (Албулеса Ю.М., Лазорка М.І., Мосендз П.П.):

3.1.Продовжити роботу щодо формування банку даних неповнолітніх схильних до правопорушень;

3.2.Забезпечити систематичне проведення цільових комплексних рейдів із виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, здійснювати заходи щодо їх соціальної реабілітації та допомоги із залученням депутатів міської ради;

3.3. Проводити конкретну профілактичну та індивідуальну роботу з дітьми, схильними до правопорушень, урізноманітнювати її форми та методи;

3.4. Вживати оперативні заходи щодо захисту прав дітей, які виховуються в проблемних сім’ях.

3.5. Районним відділам внутрішніх справ УМВС в Чернівецькій області (Албулеса Ю.М., Лазорка М.І., Мосендз П.П.) вживати заходи щодо дотримання правил громадського порядку в місцях масового відпочинку громадян та організації додаткового патрулювання в парках ім.Т.Шевченка, Ю.Федьковича, Ф. Шіллера, «Жовтневий». Про хід виконання рішення проінформувати сесію міської ради в червні 2009 року.

4. Департаментам містобудівного комплексу та земельних відносин (Бойко І.В.), економіки (Степанчук Г.Я.), вживати заходів щодо недопущення облаштування комп’ютерних залів, об’єктів ігрового бізнесу в житлових будинках, в закладах торгівлі та біля навчальних установ.

5. Департаменту економіки міської ради (Степанчук Г.Я.), районним відділам внутрішніх справ УМВС в Чернівецькій області (Албулеса Ю.М., Лазорка М.І., Мосендз П.П.) здійснювати постійний контроль за дотриманням культурно-розважальними закладами, ігровими та комп’ютерними клубами і центрами вимог нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, заборону продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, розповсюдження наркотиків, пропаганди проституції, насилля, жорстокості.

6. Службі у справах дітей міської ради (Гайсенюк В.Я.), відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (Коцур Н.І.), міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (Кузьма О.М.) продовжити роботу щодо розвитку різних форм сімейного виховання: дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, проводити соціальний супровід дітей, які перебувають в складних життєвих умовах.

7. Службі у справах дітей міської ради (Гайсенюк В.Я.), управлінню освіти міської ради (Малишевська В.С.), проводити роботу щодо залучення до навчання дітей, які не відвідують школи.

8. Службі у справах дітей міської ради (Гайсенюк В.Я.), підвищити якість послуг, що надаються службою в рамках запровадження системи управління якістю в Чернівецькій міській раді.

9. Про хід виконання рішення проінформувати сесію міської ради в березні 2010 року.

10. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Онацьку І.І.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань, науки, культури і спорту та молодіжної політики.Чернівецький міський голова М.Федорук

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про стан попередження злочинності серед неповнолітніх в м. Чернівцях
Робота з попередження злочинності серед неповнолітніх в м. Чернівцях проводиться відповідно до статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 року № 623 «Про затвердження Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки», рішення Чернівецької обласної ради від 28.12.2006 року № 178-9/06 «Про Комплексну програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в Чернівецькій області на період до 2010 року», рішення виконавчого комітету міської ради від 24.07.2007 року № 560/13 «Про затвердження заходів на виконання Комплексної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в Чернівецькій області на період до 2010 року».

З метою соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, попередження правопорушень та злочинності серед дітей налагоджена тісна співпраця служби у справах дітей, як координатора цієї роботи, з управлінням освіти, районними відділами кримінальної міліції у справах дітей м.Чернівців, відділом у справах сім’ї та молоді, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням праці та соціального захисту населення.

На обліку служби перебуває 324 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, що на 17 дітей більше ніж у 2007 році, з них: 84 дитини-сироти та 240 дітей, позбавлених батьківського піклування.

В місті проживає 44 тисячі дітей, у відділах кримінальної міліції у справах дітей працює 13 працівників (при нормативах - 15), в службі у справах дітей – 8 (при нормативах -13).

Турбує зростання кількості дітей, які перебувають в складних життєвих умовах. На обліку перебуває 307 таких дітей, що на 11 більше ніж у минулому році. Під соціальним супроводом міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді знаходиться 43 неблагополучних родини, з них 24 взято під супровід у 2008 році. Підставами для взяття на облік є антигромадський спосіб життя батьків, зниження їх відповідальності за виховання дітей та те, що сім’ї, як правило, є неповними. З такими батьками проводиться профілактична, інформаційно-консультативна і роз’яснювальна робота.

Якщо проведена профілактична роботи з батьками, які неналежним чином виховують своїх дітей, не дає позитивних результатів, служба у справах дітей ініціює розгляд питання про позбавлення батьківських прав в судовому порядку. В 2008 році до судів надано 83 висновки про доцільність позбавлення батьківських прав 89 батьків по відношенню до 103 дітей (2006р. – 89 висновків щодо 99 батьків по відношенню до 105 дітей; 2007р. – 114 висновків щодо 126 батьків по відношенню до 147 дітей). Основними причинами такого високого рівня позбавлення батьківських прав є нехтування батьками своїми обов’язками, алкоголізм та наркоманія. З метою постійного соціального супроводу дітей створено банк даних щодо осіб, позбавлених батьківських прав з 2000 року, їх кількість складає 483 особи.

З метою виявлення дитячої бездоглядності та безпритульності, запобігання цим явищам, профілактики правопорушень та злочинності службою спільно із зацікавленими відділами та управліннями міської ради, районними відділами кримінальної міліції у справах дітей м.Чернівців, проводяться профілактичні рейди, індивідуальні бесіди з дітьми та їх батьками, виступи, лекції, тижні правових знань в закладах освіти. З початку року проведено 43 рейди та виявлено 191 дитину.

До притулку для неповнолітніх за 10 місяців 2008 року доставлено 47 дітей (2006р. – 65 дітей, 2007р. – 64 дитини). Протягом 2006 – 2008 років в інтернатні заклади з притулку було направлено 31 дитину, передано під опіку 4 дітей, усиновлено двоє, решту дітей повернуто в сім’ї.

При виявленні фактів загрози життю та здоров’ю дітей, що проживають в неблагополучних сім’ях проводиться вилучення дітей із сім’ї. В 2008 році вилучено 14 дітей (2006р. – 9 дітей, 2007р. – 4 дітей).

Вживаються заходи по залученню дітей до навчання. Так, на початок вересня 2008 року до навчання не приступило 14 школярів міста, в результаті проведеної роботи їх кількість зменшилася до 12 осіб.

З метою реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї забезпечується пріоритетний розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Спостерігається тенденція зниження кількості встановлених опік над дітьми, які з різних причин залишилися без батьківського піклування. Так, у 2007 році було встановлено опіку над 27 дітьми, що на 18 менше ніж у 2006 році. В поточному році опіку встановлено над 19 дітьми.

З метою проведення національного усиновлення та розвитку інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування продовжується робота по формуванню банку даних кандидатів в усиновителі дітей та дітей, які підлягають усиновленню. На обліку перебуває 5 таких сімей та 117 дітей. У 2007 році усиновлено 13 дітей, у поточному році – 17. Більшість громадян бажають усиновити дітей віком від 1 до 3 років, менше цікавляться дітьми старшого віку. На обліку перебувають 114 таких дітей, які є вихованцями інтернатних закладів.

Зменшується кількість дітей, направлених до інтернатних закладів міста та області. Тільки у 2007 році ця кількість зменшилась вдвічі і становила 19 дітей. У 2008 році в інтернатні заклади з міста направлено 16 дітей, в прийомні сім’ї області з таких закладів направлено 7 дітей.

Ефективною є робота консультативних пунктів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при пологових стаціонарах міста. Якщо у 2006 році було зареєстровано 26 відмов матерів від дітей, то у 2007 році їх стало тільки 5, а на сьогоднішній день зареєстровано 6 відмов матерів від дітей.

Для забезпечення пріоритетного розвитку сімейних форм виховання надавалась підтримка дитячому будинку сімейного типу та прийомній сім’ї, в яких виховується 11 дітей, державна соціальна допомога таким дітям виплачується в повному обсязі. Так, рішенням 30 сесії V скликання встановлено щомісячну адресну матеріальну допомогу в розмірі 200 грн. дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки, вихованцям дитячого будинку сімейного типу сім’ї Мартинюків і прийомної сім’ї Перебиковської С.П.

Для запобігання безпритульності дітей вживаються заходи для їх житлової захищеності. Виконавчим комітетом міської ради встановлено опіку над майном 59 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийнято 16 рішень щодо здійснення правочинів з майном 221 дитини.

Для реалізації заходів з попередження злочинності та правопорушень серед дітей, запобігання бездоглядності та безпритульності, допомоги неповнолітнім в налагодженні родинних і громадських стосунків, їх правової та психологічної підтримки в усіх школах міста працюють психологи, у 25 школах введено посади соціальних педагогів. У навчальних планах шкіл міста передбачено викладання 11 спецкурсів, 46 факультативів з правового навчання та виховання, здорового способу життя. В навчальні заклади організовуються виїзди працівників служби, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із лікарями, юристами, представниками громадських організацій.

З метою вивчення проблеми насильства в шкільному середовищі та розробки рекомендацій для педагогічних працівників щодо профілактики та корекції проявів агресивності та конфліктності підлітків психологами Центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти проведено соціально-психологічне дослідження, яким було охоплено 1407 учнів 10-11 класів 25 навчальних закладів міста, надано відповідні рекомендації педагогам. На базі гімназії № 7 проходить апробацію курс психологічної підтримки дітей, які проживають у функціонально неспроможних сім’ях, сім’ях трудових мігрантів.

З метою задоволення інтересів, потреб дітей в місті працюють позашкільні заклади, установи культури, спортивні школи. В різних гуртках займається більше 9000 дітей, що складає 67% від загальної кількості школярів.

З метою запобігання бездоглядності, профілактики правопорушень, діти соціально незахищених категорій щорічно оздоровлюються в літній період в міському наметовому таборі “Ойкос”. За чотири роки функціонування табору в ньому оздоровлено 613 таких дітей, в поточному році оздоровлено 336 дітей.

За рахунок міського бюджету та міської благодійної акції «Милосердя» надана матеріальна підтримка 228 сім’ям з дітьми, дітьми-сиротами, дітьми, які перебувають під опікою на суму 66,2 тис.грн., 36 студентам-сиротам вищих навчальних закладів різного рівня акредитації надана грошова допомога на суму 12,6 тис.грн. Для оздоровлення 59 дітей таких категорій виділено 37,3 тис.грн. Безкоштовне харчування на базі їдальні об’єднання громадян «Народна допомога» отримали 64 дитини.

Для отримання допомоги в розмірі 1000 грн. виконавчими органами міської ради були оперативно сформовані списки дітей шкільного віку (97 дітей), які постраждали від стихійного лиха в липні 2008 року, надано матеріальну та гуманітарну допомогу 614 дітям на суму 68 тисяч грн., оздоровлено в таборах 168 дітей.

Питання захисту прав дітей, попередження злочинності серед неповнолітніх висвітлюються в друкованих засобах масової інформації, прямих ефірах на радіо та телебаченні.

Незважаючи на активізацію профілактичної роботи питання злочинності серед дітей залишається проблемним. У 2006 році неповнолітнім скоєно 79 злочинів, у 2007 році – 105, із них учнями шкіл – 11, у 2008 році – 72, учнями шкіл – 10 (ЗНЗ №4, 12, 39, інтернат №2, ЦОМ). В стадії алкогольного сп’яніння неповнолітніми скоєно 5 злочинів проти 6 в минулому році.

Причинами цього є те, що значна кількість батьків не працюють або виїжджають на заробітки за кордон залишаючи дітей без нагляду, не завжди ефективною є індивідуальна робота з неповнолітніми, схильними до правопорушень, їх батьками, та функціонально неспроможними сім’ями. Допускаються випадки не оперативного вжиття заходів захисту прав дітей, які виховуються в проблемних сім’ях.

У зв’язку з тим, що під час навчального процесу значна кількість дітей відвідують комп’ютерні зали, об’єкти ігрового бізнесу в практику роботи служби запроваджено проведення спільних рейдів по перевірці таких закладів. Під час рейдів перевірено 57 комп’ютерних та ігрових залів, в яких виявлено близько 200 дітей, які систематично не відвідували навчальні заклади. На власників цих закладів складено 44 протоколи щодо порушення ними правил надання послуг, режиму роботи, продажу алкогольних та тютюнових виробів. Ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 196 батьків, 62 неповнолітніх, попереджено 56 батьків. Проте, ще недостатньою є кількість таких профілактичних рейдів по виявленню бездоглядних підлітків. Також потребує активізації правовиховна робота в навчальних закладах та по місцю проживання дітей, робота шкільних рад з профілактиці правопорушень.

Ще недостатньою є робота служби, відділів міліції по формуванню банку даних неповнолітніх, схильних до правопорушень. Не в повній мірі використовуються можливості засобів масової інформації в профілактиці правопорушень, здорового способу життя, пропаганді сімейних цінностей.

Начальник служби

у справах дітей міської ради Гайсенюк В.Я

Голова постійної комісії з питань

науки, культури, спорту та молодіжної

політики міської ради Мельничук С.В.

743

Про затвердження переліків земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу та наданню в оренду на аукціоні

Відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про проведення земельних аукціонів для продажу земельних ділянок або права їх оренди в м. Чернівцях, затвердженого рішенням 27 сесії міської ради V скликання від 24.04.2008р. №561, Чернівецька міська рада


В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на аукціоні, згідно з додатком 1.
2. Затвердити перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких підлягає продажу на аукціоні, згідно з додатком 2.
3. Надати департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради дозвіл на складання проектів відведення земельних ділянок згідно з додатками.
4. Відмінити пункт 11 додатку 1 до рішення 30 сесії міської ради V скликання від 17.07.2008р. №644 “Про затвердження переліків земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу та наданню в оренду на аукціоні” в частині включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на аукціоні, земельної ділянки на вул.О.Кошового,55-А орієнтовною площею 0,07 га для комерційного призначення в зв’язку з тим, що вказана земельна ділянка, відповідно до схематичного плану, належить до будинковолодіння №55 на вул. О.Кошового.
5. Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради (Бойко І.В.) здійснити необхідні підготовчі роботи для продажу земельних ділянок або права їх оренди на аукціоні.
6. Інформацію про хід виконання цього рішення надати відділу з питань контролю міської ради до 01.06.2009р.
7. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Бойка І.В.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.


Чернівецький міський голова М.Федорук

Додаток 1

до рішення 34 сесії міської радиV скликання

27.11.2008 № 743


ПЕРЕЛІК


земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на аукціоні

№ з\п

Адреса земельної ділянки

Орієн-товна площа ділянки (га)

Мета використання земельної ділянки
Вул. Галицький шлях,66

0,40

Для будівництва та обслуговування багатофункціонального придорожнього комплексу


Секретар міської ради Т.Єремічук

Додаток 2

до рішення 34 сесії міської радиV скликання

27.11.2008 № 743

ПЕРЕЛІК


земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких підлягає продажу на аукціоні

№ з\п

Адреса земельної ділянки

Орієнтовна площа ділянки (га)

Мета використання земельної ділянки


ПриміткаВул.Ю.Федьковича,52А

0,07

Для будівництва та обслуговування малоповерхового житлового будинку

-Секретар міської ради Т.Єремічук

745Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогос­подарського призначення та проектів відведення земельних ділянок, по яких проводитиметься експертна грошова оцінка для їх продажу власникам об’єктів нерухомого майна, розташованого на них

Відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви підприємців, Чернівецька міська рада


В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити перелік земельних ділянок несільськогос­подарського призначення, по яких проводитиметься експертна грошова оцінка для їх продажу власникам об’єктів нерухомого майна, що розташоване на них, згідно з додатком 1.

1.1. Зобов’язати фізичних та юридичних осіб, зазначених в додатку 1 до цього рішення замовити в проектній організації, що має ліцензію на виконання відповідних робіт, виготовлення технічних документацій по передачі у власність шляхом викупу відповідних земельних ділянок.


2. Затвердити проекти відведення земельних ділянок, несільськогосподарського призначення, по яких проводитиметься експертна грошова оцінка для їх продажу власникам об’єктів нерухомого майна, розташованого на них, відповідно до переліку, зведеного в додаток 2.
3. Правовстановлюючі документи на землю, видані покупцям земельних ділянок, зазначених в цьому рішенні, вважаються припиненими з дня державної реєстрації Державних актів на право власності земельних ділянок.
4. Інформацію про хід виконання цього рішення надати відділу з питань контролю міської ради до 01.06.2009р.

5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Бойка І.В.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.
Чернівецький міський голова М. Федорук
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка