Резолюція позачергового З’їзду політичної партії Об’єднанняСкачати 17.79 Kb.
Дата конвертації10.09.2017
Розмір17.79 Kb.
Резолюція позачергового З’їзду політичної партії

Об’єднання «Самопоміч»
Харків, 13 лютого 2016 року
Конституція країни – є фундаментальним документом життя та розвитку країни і договором між людьми про свої права і про те як вони будуть стримувати владу, яку вони обирають. Конституція України потребує змін.
Однак ініційовані сьогодні Президентом України зміни до Конституції не є продуктом Українського народу і не відповідають інтересам української держави. Такі зміни під гаслом децентралізації дискредитують саму ідею місцевого самоврядування. А особливий статус територій Донбасу, які перебувають під фактичною окупацією Росії, загрожують подальшому існуванню України як держави.
Політична партія «Обєднання «Самопоміч» переконана, що Росія окупувала частину території України саме для того, аби змусити український парламент змінити Конституцію і таким чином зруйнувати Україну із середини. У звязку з цим «Самопоміч» звертається до фракції у парламенті з вимогою ініціювати розслідування обставин, які спричинили анексію Криму, окупацію частини Донбасу, воєнну трагедії під Ілловайськом та воєнну поразку під Дебальцевим, а також укладення Мінських домовленостей. «Самопоміч» наполягає на тому, що правдива інформація про такі обставини має бути публічною, а особи причетні до прийняття відповідних рішень мають бути притягнуті до відповідальності.
Політична партія «Обєднання «Самопоміч» незмінно і категорично наполягає на тому, що будь-які зміни до Конституції неприпустимо вчиняти під зовнішнім тиском і звертається до міжнародних партнерів України із закликом поважати суверенітет Українського народу і припинити будь-які спроби тиску на Україну з метою внесення змін до Конституції.
Політична партія «Обєднання «Самопоміч» вимагає від Президента України зупинити спроби провести зміни до Конституції, які не відповідають інтересам українського народу, а також мають наслідком погіршення балансу влади і звуження прав громади, яка має бути фундаментом свободи та демократії у державі.
Політична партія «Обєднання «Самопоміч» також ініціює процес створення нової Конституції для України. Оновлена Конституція має бути базована на таких засадах:

  • парламент мають формувати правдиві українські, а не олігархічні політичні партії, з прозорим фінансуванням;

  • вибори до парламенту мають відбуватися за пропорційною системою на основі відкритих списків;

  • повнота виконавчої влади має належати уряду, підконтрольному парламенту;

  • основою місцевого самоврядування мають бути сильні і фінансово спроможні громади;

  • судову владу має здійснювати оновлений і незалежний від політичного впливу суддівський корпус.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка