«Радість Різдва»Скачати 42.09 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір42.09 Kb.
Тернопільський навчально-виховний комплекс

«Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

Тернопільської міської ради Тернопільської області

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:and9gctuhovnegumfshvevbio8pnlrr6orqsgt9tlct4j7eg20_tikmvgq

Виховний захід на тему:«Радість Різдва»

Тернопіль

Світла радість на обличчях сяє,

Бо Спаситель народився нам.

Хор небесний ангелів співає,

Як колись співав він пастухам.

Шле з небес нам новину прекрасну :

Народився нині світу Цар!

Не в палаці, а в убогих яслах

Спить Син Божий – Всесвіту Владар.

Де з молока тече дорога,

Де безліч зір,

Де царство Бога,

Я звідти йду і вість веселу

Несу у вашу оселю.

Радійте люди!

Хай мир на Землі буде!

Велике ж діло –

Бог на себе взяв людське тіло.

Свята ніч настає,

Ясний блиск з неба б’є,

В людськім тілі Божий син

Прийшов нині в Вифлеєм.

У Вифлеємі Христос народився,

Із Діви Марії Він воплотивився,

Він прийшов з неба, з престолу честі,

Щоб усім вам спасіння принести.

Уже немає на Землі людини,котра б не чула доброї – предоброї новини: Син Божий народився! На цю подію люди чекали віками. Справді, дуже добре, що Христос народився, бо хто б тоді визволив нас від зла.

7 січня стало днем, коли Небо і Земля дійсно торжествують. У людському тілі, для людського спасіння народився Цар Вселенної, Творець світу і Дарівник усіх благ. Так Отець Небесний обдарував грішну землю великим щастям.

Різдво Христове перемінило історію цілого світу. Народження Ісуса- надзвичайна подія для всього людства . Людина не могла дістатися до Бога, тому Син Божий зійшов до людини.

Ісус прийшов, щоб з’єднати в одно Небо і Землю, щоб уже ніхто не зміг роз’єднати нас із нашим Богом. Він прийшов, щоб познайомити з люблячим Небесним Батьком і щоб навчити нас жити по-новому-у любові.

33 роки Син Господній, а одночасно і Син Людський проведе на Землі. Він, як і ми, навчатиметься , працюватиме, як і ми, переживатиме радощі і скорботи. Він наповнить світ любов’ю Свого серця, а потім врятує цей світ. Пригадаймо історію народження Ісуса Христа.

Одного разу римський імператор Август вирішив зробити перепис населення у своїй імперії. З цією метою усі мешканці мали записатися у своєму місті. Йосип за походженням належав до роду Давида, тому він разом з дружиною Марією вирушив з Назарету до Вифлеєму.

Від неблизької дороги жінка втомилася і хотіла відпочити, але жодної вільної кімнати в місті не знайшлося. Хтось із мешканців порадив родині переночувати у печері, за містом. Можливо, Йосип і заперечував, але Марія погодилась, бо відчувала, що настає час народити даного Богом Сина.

Коли всі люди відпочивали, сталася надзвичайна подія: народився на світ обіцяний Богом Спаситель . Жінка сповила Новонародженого і поклала на сіно у яслах.

Неподалік від місця, де народився Ісус, було поле. Там пастухи вночі стерегли череду. Несподівано перед ними постав Ангел Господній і сказав: «Сьогодні у місті Давида народився ваш Спаситель, який є Христос, Господь. Ось вам ознака: знайдете Немовля в яслах». Раптом поруч з Ангелом постало численне небесне військо, що хвалило Творця: «Слава Богові на Небі, а на Землі мир серед людей, яких Він уподобав.

Третя чудесна подія, пов’язана з народженням Ісуса Христа, відбулась на Сході. Якось на небі з’явилося велика яскрава зірка, яка повільно рухалася у бік Єрусалиму. Мудреці , що спостерігали за нею, подумали, що це особливий Божий знак. Вони зверталися до книг пророків і зрозуміли : відбулась надзвичайна для людства подія – народився Цар.

Подолавши численні перешкоди , мудреці врешті-решт дісталися до місця, де перебувало Дитятко. Вони вклонилися Йому і пошанували багатими і щедрими дарами: золотом, миром і ладаном.

Діти! 7 січня Ісус святкує свій земний день народження. Наша шкільна родина теж бажає сердечно привітати його із цим радісним днем!

Отож до вітального слова запрошуються учні школи – колегіуму.

(поздоровлення від класів)

Безперечно, усі подарунки були чудовими. Але завжди пом’яймо, що найкращим і найприємнішим даром Ісусові буде віра наших сердець і любов щира поміж нами.

Від народження Христа все починається спочатку : Новий рік, новий час, нове життя.

І так буде повік.

Буде Свято – Різдво.

І маленький Ісус!

І любов. І добро.

Дорогі друзі ! Зичимо, щоб ваша душа пережила глибоку духовну радість від того, що Христос народився! Бажаємо, щоб Новий рік ми прожили у взаємній любові, з Богом і для Бога.

Великий день, весела новина.

Великий Ісус – маленька дитина.

Хочемо щиреє слово сказати.

І вас усіх з Різдвом привітати.

Ми нині охоче від серця співаєм,

Різдвом Христовим вас звеселяєм,

Бажаємо всього, чого лиш вам треба,

Щоб вам Господь дав з високого неба.

Весела новина, щаслива година:

Ісус народився – маленька Дитина.

В яслах сповитий, сіном прикритий.

Хвалять Його люди, слова Йому буде

Христос ся рождає!

Вітаємо вас нині, усі добрі люди,

Нехай Божа ласка завжди з вами буде.

Хай кожної днини, кожної години

Доброю долею вас Бог благословляє.Веселих свят вам Різдвяних

Христос ся рождає.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка