Про проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства Гра»Скачати 119.05 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір119.05 Kb.
безымянный

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Кловський узвіз 8, м. Київ, 01021; т/ф (044) 253-75-25; тел. 253-95-86, 253-74-99, 253-63-99, 253-01-05

“МТС” +38 (050) 566-89-50; “Київстар” +38 (097) 751-98-81; “Life” +38 (063) 673-19-61

E-mail: udcpoua@gmail.com; estetu@i.ua; texn@i.ua; mettod2@gmail.com; Web-site: http://udcpo.com.ua

c:\documents and settings\admin\рабочий стол\бе.jpg

Від 19.06. 2015 р. № 06-13

На № ______ від ________ 20 ___ р.

Директорам обласних, Київського та міських центрів, палаців дитячо-юнацької творчості, естетичного виховання, державних будинків художньої та технічної творчості

Про проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства – Гра»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2015 року № 400 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на ІІ півріччя 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти» з 29 жовтня по 01 листопада 2015 року у місті Запоріжжі Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Центром дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради Запорізької області буде проведено Всеукраїнський фестиваль конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра» (додаток).

До участі у фестивалі запрошуються вихованці (учні) загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів віком від 7 до 17 років включно.

Заїзд та реєстрація учасників – 29 жовтня до 12.00 год. за адресою:

м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 157-в, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради Запорізької області.

Від’їзд учасників – 01 листопада після 16.00 год.. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Відповідальність за життя та здоров'я учасників у дорозі та під час проведення заходу просимо покласти на осіб, що супроводжують.

Для забезпечення централізованого розміщення учасників фестивалю необхідно завчасно надіслати на електронну адресу сharivna_cdut@mail.ua, halyna_mazneva@mail.ru заповнену заявку (додаток № 6) з поміткою «Адреса дитинства – Гра».

Додаткова інформація за телефонами: у м. Києві 253-67-77 – Педоренко Олена Василівна, у місті Запоріжжі тел./факс (0612) 67-33-14; контактні особи: Мазнєва Галина Василівна (050) 159-26-11, (098) 431-26-84 Ніколаєнко Ірина Василівна (095) 388-00-01, (096) 387-74-30.

Директор Г. А. Шкура

Додаток

до листа УДЦПО

від 19.06.2015 року № 06-13

Інформаційно-методичні рекомендації щодо

проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм

«Адреса дитинства – Гра»

1. Загальні положення


1.1. Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра» (далі фестиваль-конкурс) проводиться з метою формування та розвитку ігрової культури у дітей, використання гри для організації змістового дозвілля.

1.2. Основними завданнями фестивалю-конкурсу є:

виявлення та підтримка обдарованих дітей;

реалізація творчого потенціалу і підвищення майстерності юних організаторів ігрового дозвілля;

виявлення та популяризація кращого педагогічного досвіду з організації змістовного дозвілля підростаючого покоління.

1.3. Організатори фестивалю-конкурсу:

Український державний центр позашкільної освіти; Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради; Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради Запорізької області.

1.4. Для організації та проведення фестивалю-конкурсу створюється організаційний комітет (додаток №1), а для перевірки виконання завдань – журі (додаток №2), персональний склад якого затверджується Українським державним центром позашкільної освіти.

2. Учасники фестивалю-конкурсу

2.1. До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються:

вихованці (учні) загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів віком від 7 до 17 років, які мають відповідний рівень організації ігрової діяльності;

лідери шкільного самоврядування громадських дитячих організацій, волонтери, вихованці шкіл мистецтв та діти, які захоплюються грою та мають певний досвід в організації ігрового дозвілля;

2.2. Кількісний склад однієї делегації – 6 осіб (5 дітей та 1 керівник команди).

3. Порядок проведення фестивалю-конкурсу.

3.1. Конкурс ігрових програм:

3.1.1. Конкурс проходить у два тури:

перший тур: (заочний) відбір ігрових програм за сценарієм;

другий тур: (очний) показ ігрової програми тривалістю до 20 хвилин.

3.1.2. Тематику ігрової програми та мову її виконання конкурсанти обирають самостійно.

3.1.3. Реквізит, яким користується команда має відповідати вимогам техніки безпеки.

3.1.4. Для музичного супроводу використовуються фонограми (флеш-карта у форматі mp3), інструментальний акомпанемент. Можливе використання мультимедійного технічного обладнання.

3.2. Конкурс сценаріїв:

3.2.1. Конкурс проводиться заочно (від навчального закладу надається тільки один сценарій). За підсумками конкурсу їх автори нагороджуються спеціальними дипломами.

3.2.2. Вимоги до оформлення сценарію: титульна сторінка (навчальний заклад, назва, для якої вікової категорії розрахований, інформація про автора(ів)); пояснювальна записка; літературний сценарій (з детальним описом ігор, танців, повний текст ведучого, вірші, пісні з вказівкою автора); список літератури, яка використана для написання сценарію.

3.2.3. Кращі сценарії, за згодою автора, можуть бути опубліковані в тематичних збірках та періодичних виданнях.

3.3. Конкурс «Юний ігромайстер»:

3.3.1. Конкурс проводиться у двох номінаціях «Ігри зі сцени» (ігри з залом, конкурси, змагання та інше), "Рухливі ігри" (ігри, які передбачають активний рух на майданчику і у приміщенні).

3.3.2. Команда представляє по одному учаснику та по одній грі у запропонованих номінаціях тривалістю 5-7 хвилин.


4. Критерії оцінювання

4.1. Оцінювання проведення:

новизна та сучасність матеріалу;

архітектоніка, логічність побудови ігрової програми (сценарію);

вміння заохотити аудиторію до участі в грі та відібрати гравців для неї; чіткість пояснення правил гри та перехід до неї;

управління ходом гри та вирішення суперечливих ситуацій;

підведення підсумків гри;

вміння створювати яскравий емоційний фон для гри.

4.2. Оцінювання художнього рішення:

художнє оформлення, реквізит програми;

музичне оформлення програми;

акторська майстерність юного ігротехніка;

мова, мистецтво спілкування.
5. Визначення і нагородження переможців фестивалю

5.1. Журі фестивалю-конкурсу визначає кращі ігрові програми (результати журі оголошуються по закінченню фестивалю-конкурсу).

5.2. Журі визначає володаря Гран-прі та лауреатів, а також переможців у номінаціях.

5.3. Журі може започатковувати спеціальні нагороди.

5.4. Переможці фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти.
6. Документація фестивалю-конкурсу

6.1. Заявка щодо участі у фестивалі-конкурсі, конкурсні сценарії, фото учасників. Усі матеріали необхідно надіслати до 15 вересня 2015 року (форми заявок додаються). Матеріали приймаються за адресою: 69098, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 157-в, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району або на електронну адресу оргкомітету: сharivna_cdut@mail.ua, halyna_mazneva@mail.ru з поміткою «Адреса дитинства – Гра».

6.2. У заявці також зазначається інформація про керівника команди, на якого покладається відповідальність за життя і здоров'я дітей у дорозі та під час проведення заходу.

6.3. За відсутності вчасно поданої заявки команда до участі у фестивалі не допускається.

Додаток № 1
Склад

організаційного комітету Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства – Гра»

Співголови оргкомітету:

Чухрай Раїса Василівна, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради;


Шкура Геннадій Анатолійович, директор Українського державного центру позашкільної освіти.

Члени оргкомітету:

Вітковська Наталія Володимирівна, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, начальник управління освіти і науки молоді та спорту Запорізької міської ради;
Зубова Інна Олександрівна, методист інформаційного аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради;
Щитинина Раїса Юхимівна, директор Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради Запорізької області.

Додаток № 2

Склад

журі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм"Адреса дитинства – Гра"
Співголови журі:

Немежанська Олена Аркадіївна – голова журі, методист вищої категорії Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва, Заслужений працівник освіти України, автор серії друкованих видань «Це чарівне слово – Гра».


Книш Віктор Миколайович – режисер, керівник Всеукраїнського проекту «Місто дитячих посмішок», режисер-постановник міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Чорноморські ігри», м. Київ.

Члени журі:

Гарбуз Валентина Олександрівна – культорганізатор Центру дитячої та юнацької творчості «Шевченківець», м. Київ, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля.

Горбинко Валентина Миколаївна – директор і ведучий спеціаліст компанії АвторитетА, директор проектного дитячого табору «ПорталЛета», м. Київ.

Педоренко Олена Василівна – заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти, м. Київ.

Вагнер Світлана Іванівна – керівник дитячого клубу «АРТ-Квест», м. Запоріжжя, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля.

Крайня Ірина Іванівна – директор магазину методичних посібників ігор та іграшок «Всезнайка», м. Запоріжжя.

Додаток № 3

(Фірмовий бланк)

ЗАЯВКА


на участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ігрових програм

«Адреса дитинства – Гра» у конкурсі «Ігрові програми»
1.

Область, місто, район, селище
2.

Назва закладу, при якому працює колектив; реквізити закладу (індекс, адреса, телефон, факс,

Е-mail)

3.

Назва колективу
4.

П І Б керівника колективу (повністю), контактний телефон
5.

Прізвище та ім'я всіх учасників команди, вік
6.

Прізвище та ім'я ведучих, вік
7.

Назва ігрової програми
8.

Тема та жанр
9.

Для якої вікової категорії розрахована
10.

Перелік необхідного обладнання для проведення ігрової програми
11.

Технічне забезпечення ігрової програми (чи потрібно мультімедіа, кількість мікрофонів)
12.

Кількість супроводжуючихДиректор закладу

Додаток № 4

(Фірмовий бланк)

ЗАЯВКА

на участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ігрових програм«Адреса дитинства – Гра» у «Конкурсі сценаріїв»


1.

Область, місто, район, селище
2.

Назва закладу, при якому працює учасник; реквізити закладу (індекс, адреса, телефон, факс,

Е-mail)

3.

П І Б учасника конкурсу (повністю), посада, контактний телефон
4.

Назва ігрової програми
5.

Тема та жанр
6.

Для якої вікової категорії розрахованаДиректор закладу


Додаток № 5

(Фірмовий бланк)

ЗАЯВКА
на участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ігрових програм

«Адреса дитинства – Гра» у конкурсі «Юний ігромайстер»
1.

Область, місто, район, селище
2.

Назва закладу, при якому навчається учасник; реквізити закладу (індекс, адреса, телефон, факс,

Е-mail)

3.

Прізвище, ім’я учасника
4.

Вік учасника
5.

Номінація ("Ігри зі сцени" або "Рухливі ігри")
6.

Назва гри
7.

Для якої вікової категорії розрахована
8.

Перелік необхідного обладнання для проведення гри
9.

Технічне забезпечення проведення гриДиректор закладу


Додаток № 6

ЗАЯВКА


учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Адреса дитинства – Гра»  1. Назва закладу та колективу.

Приїзд/від’їзд

Дата

№ потягу

№ вагону

Час

Назва вокзалу

Залізниця або автовокзалПриїзд
Від’їзд

Проживання:

Кількісний склад делегації _________

Кількість учасників ________ дівчатка ________ хлопчики___________

Керівник ________ жінка ________ чоловік

Кількість супроводжуючих осіб _______ жінка ______ чоловік

Термін проживання з «____» жовтня по «____» листопада


Харчування:

Дата

Сніданок

Обід

Вечеря
Директор___________________ МП _____________________Підпис

тел. 68-47-20, каб.№202


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка