Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа джерело талантів" Загальні положенняСкачати 66.28 Kb.
Дата конвертації11.09.2017
Розмір66.28 Kb.
ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор Інституту обдарованої дитини НАПН України


________________В.В. Камишин

«____»___________2014 р.ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнського конкурсу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми

"Школа – джерело талантів"


  1. Загальні положення

1.1. Дане положення про Всеукраїнський конкурс загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів" (далі Конкурс) визначає мету, завдання, порядок організації та проведення Конкурсу, порядок участі в Конкурсі, визначення переможців та призерів, умови отримання сертифікатів, а також засади його інформаційного забезпечення.

1.2. Засновником Конкурсу є Інститут обдарованої дитини Національної Академії Педагогічних наук України.

1.3. У Конкурсі можуть брати участь загальноосвітні навчальні заклади усіх типів і форм власності.

1.4. Участь у Конкурсі безкоштовна.


  1. Мета та завдання конкурсу

Конкурс середніх навчальних закладів організовано для вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України.


2.1. Метою конкурсу є створення розвиненої всеукраїнської мережі закладів освіти по роботі з обдарованими дітьми, підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві.
2.2. Завдання конкурсу:

- пошук, виявлення та методична підтримка педагогічних методів, засобів і форм навчання, адекватних розвитку сучасних технологій шкільних закладів освіти щодо роботі з обдарованими дітьми;

- оцінка кваліфікації професійних кадрів по роботі з обдарованими дітьми в закладах освіти;

- оцінка стану програмно-методичної бази навчальних закладів щодо роботи з обдарованими дітьми;

- оцінка сприятливих умов для розвитку обдарованих дітей;

- підвищення престижу закладів освіти, мотивації до використання сучасних засобів та форм навчання в практиці при роботі з обдарованими;

- створення всеукраїнського Реєстру сучасних освітніх закладів щодо роботи з обдарованими;

- визначення тенденцій розвитку сучасних освітніх закладів;

- створення інноваційного простору, об'єднуючого заклади освіти, які працюють з обдарованою та талановитою молоддю.


  1. Порядок і умови проведення конкурсу

До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів та інших навчальних закладів освіти, в яких проводиться робота з одарованими дітьми. Участь у конкурсі здійснюється з ініціативи навчального закладу, підтвердженням чого є заповнена згідно вимог конкурсу та надіслана на адресу Оргкомітету заявка.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати: заявку-анкету на участь у всеукраїнському конкурсі (в електронному або паперовому вигляді), план роботи навчального закладу або його розділи, де відображено роботу щодо виявлення, навчання і виховання обдарованих учнів, заповнені відповідні форми вивчення стану діяльності навчального закладу, яка спрямована на розвиток обдарованості в учнів (в електронному або паперовому вигляді).

За результатами конкурсу кращі навчальні заклади залучаються як партнери і рекомендуються Інститутом обдарованої дитини НАПН України до участі у різних міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних та міських освітніх проектах.

Матеріали повинні бути оформлені згідно умов даного положення з додатками та відповідати всім зазначеним вимогам.

Запропоновані на конкурс матеріали повинні відображати дійсний рівень роботи навчального закладу з обдарованими та талановитими дітьми.

Оргкомітет залишає за собою право відхилити заявку учасника, якщо вона не відповідає основним вимогам цього положення.

Члени оргкомітету та журі конкурсу мають право у будь-який термін впродовж конкурсу ознайомитися з наявним рівнем роботи навчального закладу на відповідність наданої від закладу заявки.


3.1. Основні етапи конкурсу:

І етап конкурсу (листопад) – інформаційне забезпечення Всеукраїнського конкурсу "Школа – джерело талантів".

ІІ етап конкурсу (з 17 листопада 2014 року до 1 березня 2015 року) – реєстрація учасників конкурсу – заповнення електронної або паперової форми.

ІІІ етап конкурсу (з 1 березня 2015 року по 1 квітня 2015 року) – робота конкурсного журі, визначення переможців.

Нагородження переможців та проведення підсумкової конференції – до 1 червня 2015 року.

3.2. Рівень сертифікації переможців за висновками журі:

  1. Золотий сертифікат – надається на 3 роки.

  2. Срібний сертифікат – надається на 2 роки.

  3. Бронзовий сертифікат – надається на 1 рік.


4. Умови участі у конкурсі.
4.1. Порядок реєстрації учасників:

1. За допомогою мережі Інтернет. Заповнення на сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України (http://iod.gov.ua, http://talant.iod.gov.ua) on-line заявки-анкети, інших додатків, завантаження у відповідні форми плану роботи навчального закладу, розробок уроків, виховних заходів тощо.

2. Електронною поштою. Заповнити заявки-анкети, інші додатки, плани робот навчального закладу, розробки уроків, розробки виховних заходів та надіслати електронною поштою на адресу: school@iod.gov.ua.

3. Поштовим відправленням. Заповнені заявки-анкети, інші додатки, план роботи навчального закладу, розробки уроків, виховних заходів надіслати на адресу Інституту обдарованої дитини НАПН України: 04053, м. Київ, вул. Салютна, 11-А, Інститут обдарованої дитини НАПН України, з поміткою «Конкурс – Школа».


Заявки, що не відповідають вимогам конкурсу не розглядаються!
Підготовлені документи надаються в Оргкомітет не пізніше 1 квітня 2015 року.
Заявки надані після вказаного терміну не приймаються і не розглядаються.
4.2. Реєстрація учасників конкурсу проводиться безкоштовно.
Учасники конкурсу, які бажають отримати "Сертифікат лауреата конкурсу "Школа – джерело талантів", перераховують кошти в розмірі 130 грн. (друк індивідуального сертифікату-учасника Всеукраїнського конкурсу та поштові витрати) на розрахунковий рахунок Інституту обдарованої дитини НАПН України:

р/р 31258201115556, МФО 820019 в ГУ ДКСУ м. Києва, ЄДРПОУ 35392834
*Призначення платежу: поліграфічні послуги.
Копію квитанції про сплату поліграфічних послуг відправляти електронною поштою (school@iod.gov.ua.) або звичайною поштою (03190, м. Київ, вул. Салютна, 11-А, Інститут обдарованої дитини НАПН України, з поміткою «Конкурс – Школа».), або відправляти факсом (тел./факс: (044) 422-55-23).

6. Критерії оцінювання
6.1. Вірно заповнені форми, наявність додаткової інформації, яка відображає роботу закладу з навчання та виховання обдарованих учнів.

6.2. Відповідність наданої інформації щодо відображення дійсного рівня роботи навчального закладу з обдарованими та талановитими дітьми за критеріями:

- кваліфікація професійних кадрів по роботі з обдарованими дітьми в навчальному закладі;

- програмно-методична база навчального закладу, щодо роботи з обдарованими дітьми;

- використання сучасних засобів та форм навчання в практиці при роботі з обдарованими дітьми;

- наявність та використання індивідуальних програмам по роботі з обдарованими дітьми.7. Порядок вибору переможців та нагородження
7.1. Переможці у номінаціях (1-3 місця) визначаються конкурсним журі у складі провідних фахівців Національної академії педагогічних наук України, керівництва та наукових співробітників Інституту обдарованої дитини НАПН України та за участю освітянської громадськості.

7.2. Результати Конкурсу та нагородження конкурсантів фіксуються протоколом засідання журі. Переможці визначаються в результаті колегіального аналізу поданих матеріалів.


8. Інформаційне забезпечення конкурсу.
8.1. Конкур проводиться за участю благодійних фондів та спонсорської допомоги.

8.2. Беручи участь у Конкурсі, Учасники надають Оргкомітету персональні дані, які відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» використовуються Оргкомітетом. Про ознайомлення та погодження з умовами збору персональних даних Учасника окремо проставлена відмітка в пункті форми заявки.8.3. Інформація про результати конкурсу розміщуються на офіційному сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України.
9. Контактна інформація Оргкомітету Конкурсу
03190, м. Київ, вул. Салютна, 11-А, кімн. 6

Тел./факс: 044-422-55-23


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка