Осінній вернісаж "Як у нашому селі"Скачати 10.99 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір10.99 Kb.

Осінній вернісаж "Як у нашому селі"

Можливо хтось скаже, що осінь – не час для розваг і веселощів, адже школярам потрібно зосередитись на навчанні. Так, але шкільні свята водночас і розважують дітей і є для них корисними у виховному відношенні. Саме з метою розвитку артистичних здібностей школярів, виховання поваги та любові до традицій свого народу, в Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинського району проведено свято Осінній вернісаж «Як у нашому селі».

Осінній вернісаж пройшов у формі ярмарку. Він поєднав у собі водночас свято Осені, свято Урожаю та Український ярмарок. Діти розповідали вірші про осінь, про щедрі урожаї, співали українські народні пісні, розігрували цікаві сценки на сільську тематику.

На свято завітав колишній випускник нашої школи, тато учня 1 класу, а нині - захисник нашої Батьківщини - Дору Олег Олегович. Учні щиро дякували героєві за мужність, незламність духу та бажали швидше перемогти ворога.

В рамках свята була проведена акція "Милосердя". Учні школи та їх батьки організували "Ярмарок солодощів", на якому всі зібрані кошти вирішено було направити воїнам АТО для придбання необхідних речей.

Свято сприяло єднанню всього учнівського колективу та успадкуванню духовних надбань українського народу.
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка