Непідкупний справедливий суддяСкачати 145.3 Kb.
Дата конвертації14.09.2017
Розмір145.3 Kb.
Більшість людей напротязі свого життя : рано чи пізно, задумуються над тим для чого ми живем, яка мета життя ? Людство ніколи не перестане задумуватись над тими питаннями. Чи наша мета вашко працювати, щоб поліпшити умови свого існування, утримувати свої родини, проживжи 60 80 років, і навіки піти в небуття ? І справді в чому сенс життя ? Великі мислителі Заходу і Сходу давали свої визначення, але ніхто з них, так і не знайшов універсальної відповіді на ці питання. Якщо неіснує універсальної відповіді на ці питання, то можна припустити, що сенс життя - це фікція. І знову не всі з цим будуть згідні. Багато хто вважає, що основна мета життя - нажити матеріальне багатство. Такі люди думають, що це все забезпечить їм щасливе змістовне життя. Але, що можна сказати про тих людей, які вже мають матеріальне багацтво? Вони важко трудились, подолали багато труднощів напротязі свого життя, але все таки вони добились свого. Ті люди мають все, навіть більше ніж потрібно людині. Проте багато з них не відчуває радості. Чому? Тому що ці люди усвідомлюють, що життя досить коротке, старість не за горами, чаша життя наповнюється з кожним днем все більше і більше, і ось ось в двері постукає непідкупний справедливий суддя. Знають живі, що помруть ... Не сьогодні, то завтра прийде неминуча Смерть. Вашко збагнути жорстоку реальність. Однак всі ми: рано чи пізно потрапим в тенети смерті.

В цей момент людину охоплює жахливий страх. Тоді людина чітко усвідомлює, що слава і матеріальні речі, як їм здавалось було сенсом їхнього життя виявилось самообманом, просто ілюзією. Вони мають багацтво, повагу в суспільстві, а дехто і владу, проте ці люди не в силі зупинити смерть. Ця істина робить іх нещасними.

Розповім одну історію, яку я почув проживаючи в Чеській республіці. Одна бувша чеська моделка розповідає : ” Я маю все, що хотіла, але це все не наповнило моє життя змістом, я нещаслива ” . Моя робота не приносила мені задоволення, на сцені я почувалась як птаха в зоопарку, якого прийшли відвітати гості . Я жила не для себе, а для структури. Не зважаючи на те все, я продовжувала працювати, бо надіялась, що слава і багатство принесе мені щастя. Однак палке прагнення дізнатись сенс життя залишилось незадоволеним!

Постає запитання, чи щасливе життя - це тільки елюзія, і чи є взагалі щасливі люди ? Згідно соціального опитування близько 20 країнах, населення яких становить близько половину населення земної кулі, виявляє, що '' хмари песимізму стосовно майбутнього огортають мало не цілий світ ''. Зрозуміло, що багатьом людям далеко до щасливого життя.

Не зважаючи на це все, є люди які визнають, що вони справді щасливі. Хочу зазначити, що ці люди далеко не міліонери! Ще на зорі еволюції, ми прагнули бути щасливими . Одна стара притча чудово описує це.

Бог зліпив чоловіка із глини, і в нього залишився невикористаний кусок. Що тобі ще зліпити ? - запитався Бог.

Зліпи мені щастя, - попросив чоловік.

Нічого не відповів Бог, а тільки положив чоловіку в лодоню кусок глини, який залишився .

Так, що своє щасття ми повинні здобути самі. Постає питання, що таке щасття, і як його здобути ? Щасття – мов зернятко золотого піску в купі бруду, воно сяє навіть на дні пекла. Написав японський поет і драматург Юкіо Мішіма. Як його здобути? Якщо відповім на це питання, то обману вас. Тому що кожен з вас неповторний, і як досягнути свого щасття - це особиста справа кожного.

Також актуальним залишається питання : хто ми такі, навіщо ми живемо і що нас чекає після смерті в майбутньому ?

Прибічники еволюції твердять, що життя є боротьбою за виживання, в якій виживає найбільш пристосований до середовища, а смерть - є кінцем усього. З вище сказаного можна зрозуміти, що людина ціле життя бориться за місце під сонцем, щоб вижити в середовищі в якому вона знаходиться. З цього випливає, що ціле людське життя, і є суцільною боротьбою де виживає сильніший . А смерть являється останньою битвою під сонцем.

Бруно, чоловік якого засудила католицька церква, а римська влада спалила на вогні написав : „ Життя минає на віки без всякої надії на повернення“. Звучить досить сумно, скажу відверто - не хочеться в це вірити.

Згідно теорії еволюціїї, можна підвести підсумок, що сенс життя заключається в тім, щоб просто повзати по землі, тобто просто жити, проіснувати. І все таки постає запитання, чи такий погляд правильний?

Людство завжди прагнуло ” вищої ” відповіді, на мою думку вона існує! Хоча ми старіємо, усім нам притаманне бажання жити. Більшість з нас, незалежно від культури і релігії, не хоче говорити про смерть. Хоч скільки років нам було ми не хочемо помирати. Більшість людей боїться цього, що буде з ними після смерті. Думки багатьох західних філософів сходилась на тому, що вони висловлювались цитатою : ” Смерть ніколи не наповнить життя сенсом ” . І справді якщо смерть є завершенням людського життя, для чого взагалі таке життя ?

Життя і смерть знаходяться паралельно один одному, немов два земні полюси. Якась сила притягує їх, кожної секунди смерть все ближче і ближче, і в кінцевому результаті полюси зустрічаються на екваторі. У вирішальній битві перемагає невгамований, непереможний воїн - смерть. Косою дзвенить вона мчиться за нами, не зупиняючись на досягнотому. Смерть може настати в любу мить. Наше життя немов ранкова роса, як тільки зійде сонце - вона зникає.

В книзі ” Дорога в Іхтлан ” Карлос Кастанеда написав, що смерть завжди біля нас, знаходиться вона з лівої сторони на досяг руки. В це вірили ворожбити Древньої Мексики. В книзі стверджується, що вчитель Кастанеди , Дон Хуан бачив свою смерть.

І все ж таки кожен з нас колись пройде через ворота смерті. Смерть мітлою не прожинеш! Від смерті нікуда не втечеш і не заховаєшся, вона неминуча! Кожен з нас знає, що одного дня прийде смерть і скаже : ” Збирайся я прийшла за тобою, бо прийшов твій час ”!

Від такої думки людині стає моторошно. Свідомість більшості людей в цей момент огортає паніка. Людство усвідомлює, що часу залишилось мало, і починає гонку за свої щастям. Людина починає намагатись розбагатіти, здобути владу, повагу в суспільстві. Звернім увагу, що відбувається на вулицях, дорогах, в аеропортах! Всі кудись спішать, люди буквально летять по життю, вони біжать немов та гірська річка, спотикаючись об каміння. Психолог Дженіфер Гартштайн зазначає: ” Ми втратили чудову здатність - сповільнити темп, щоб насолоджуватися прекрасними моментами життя ”.

Гляньмо, на матінку - природу, там ми побачим гармонію і рівновагу . День спокійно замінює ніч, Сонце сходить і Сонце заходить, весна, літо, осінь, зима – гармонійно міняють один одного . Листя на деревах розпускається, жовтіє і обпадає, на зміну їм виростає нове. Для природи не існує часу. Насправді час створила смерть. Час неможливо вичерпати, його можна прирівняти до моря без бергів. Професор антропології Карлос Кастанеда в книзі ” Колесо часу ” написав , що ворожбити Древньої Мексики говорили, що час похожий на тунель безкінечної довжини і ширини. Цілком згідний з такою думкою. Час - це вічність, він немав початку і немає кінця. Спробуйте візуально уявити собі початок, або кінець часу. Я впевнений у вас нічого не вийде! Це те саме коли б ви зібрались почукрувати океан, і кидали б в нього цукор чайними ложками.

Чого нам очікувати, коли б в природі порушилась ця рівновага та гармонія? Розглянемо один наочний приклад від якого напряму залежить наше з вами життя. Наша планета земля здійснюючи свій річний оберт навколо сонця рухаючись близько 107 000 кілометрів за годину. Саме така швидкість компенсує силу притягання Сонця і тримає Землю на безпечній відстані від нього. Коли б ця швидкість зменшилась, то гравітаційна сила Сонця притягнула б Землю до себе, тоді б її очікувала неминуча загибель. І навпаки, якби орбітальна швидкість Землі зросла, то вона поступово віддалилася б від Сонця. В цьому випадку, Земля не отримувала б сонячного світла і тепла, вона покрилась б товстою кригою. Нестача тепла і світла, та потужні морози погубили б всі живі організми . Як бачим в природі все менш – більш гармонійно і врівноважено! А куди ми спішимо, чого ми досягнем з такою гонкою ? Думаю, що ми більше загубим чим знайдемо!

Хочу зазначити, що я не являюсь прихильником абсолютної гармонії в природі, тому, що по великому рахунку її там немає! Тільки погляньте, велика риба з'їдає меншу, більшість пташенят тільки вилупившись з яйця виштовхують з гнізда свого слабшого родича, наш організм безперервно атакують різні бактерії та віруси, метеорити бомбардують Юпітер, іноді і нашу планету. Тепер вашко назвати це все гармонією. Гонка за щастям , багацтвом і славою робить людей жорстокими, дратівливими, гордими . Ми думаєм, що володіємо грошима, але часто буває навпаки. Люди з найменших дрібниць закипають гнівом. Один одному хоче доказати свою правоту. Такі емоції додають стресу, а це в свою чергу шкотить здоров'ю. Зрозуміло, що гнів - це одна із рис притаманна людині, але дуже важливо його контролювати . В іншому випадку ви створите проблеми в першу чергу собі , які приведуть за собою інші неприємності. Ви повинні усвідомити, що ваш гнів і негатив який ви випроминюєте вернеться до вас бумерангом , тому, що в природі все закономірно!

Варто пам' я тати , що наші думки матеріальні. „ Твої думки стають твоїм житттям ”. Так висловився римський імператор - філософ Марк Аврелій. Завжди живий вислів Гуатами Будди : - ” Ми - це, що ми думаєм! ” Своїми думками ми будуєм свій світ.

Це свідчить про те , що якщо людина весь час буде налаштована на негатив, то неприємності будуть тут як тут, вони будуть переслідувати вас, ідучи за вами, немов ваша тінь. Така людина дуже нетерпляча, переважно нервова, їй завжди не вистачає часу, грошей тощо ... Неприємності на неї сипляться немов осінній град. А людина запитує себе, що я такого вчинила? Можливо це карма, і я вже нічого не зміню, ні , напевно це кара від господа! Насправді ніяка це не карма і не кара від всевишнього. Дійсність така, що ви отримуєте свій негатив назад, в тій чи іншій формі. Пам' ятайте, що світ – це дуальне зеркало. І бог чи сатана, не винен в ваших негараздах. Видатний учений Альберт Ейнштейн висловився схожими словами, що бог не міг створити зло, він його не створив. Зло створюють і роблять злі люди.

З зворотньої сторони, якщо ви будете налаштовані позитивно, ніяких поганих думок , ви зловите синю птицю. Удача буде завжди з вами. Така людина приймає світ таким яким він є. Вона радіє кожному прожитому дню. Життя для неї не являється боротьбою, вона живе в гармонії з навколишнім світом. Її життя проходить з усмішкою на лиці, тому, що воно наповнене кольорами райдуги.

Мені не відомо яким чином наші думки матереалізовуються, але я переконаний на своєму опиті, що все саме так. Думки справді матеріальні. В цьому ви можете переконатись самі.

Багато з вас , таку думку не спийме, як вагоме твердження. Критики можуть залити брудом. Я не здивуюсь, знаю, що і їм потрібно жити. Давно зрозумів, що в світі людей правда потрібна далеко не всім. На неї ми дивимся крізь пальці. Стереотипи нав'язані нам суспільством настільки закорінились і осілись в нашому мозгу, що людина не хоче нічого змінити в своєму житті. Боючись нового і невідомого, людина на оправдання собі обирає брехню, щей умудряється називати її істиною. Великий полководець, оратор - Гай Юлій Цезар говорив, що люди охоче вірять у те, у що бажають вірити. Справді, диктатор знав, що говорить. Тому і склалась така статистика , що людство перестало бути люблячим, чуйним. Навпаки, стало жорстоким і твердосердечним .

Більшість з нас кожен день проживає на автоматі, немов робот. Ми спішим на роботу на зустріч, в кожного свої турботи, і це кожна людина чудово розуміє. Ми живем в такому суспільстві, до цьго нас привела цивілізація, але ми не звертаєм уваги, що погрузли в цю ситему речей з головою. Всієї роботи ми ніколи не переробим , всіх грошей також не заробим. Скільки б золота, бреліантів і грошей не мала людина їй завжди буде мало.

Одного разу Мулла Насреддін сидів з дуже засмученим виглядом. Його сусід спитався в нього: ” Ти здаєшся мені таким засмученим. Але ти повинен бути щасливим! Я чув, що твій дятько помер на минулій неділі і залишив тобі 50 тисяч доларів. Ти повинен бути щасливим ”.

Насреддін відповів: ” Так, я був щасливим, але тепер все по іншому. На минулій неділі мій дятько помер, і він залишив мені 50 тисяч. Ще за неділю до цього помер мій другий дятько, він залишив мені 10000 тисяч, але тепер вже пройшла ціла неділя, але ніхто так і не помер і я почуваю себе д уже сумним, безнадійним. Неділя майже закінчується уже субота, завтра неділя, але ніхто так і не помер ”.

З вище сказаної притччі бачимо , що чоловік і на далі буде горіти бажанням ще більше розбагатіти. Бхагаван Раджніш часто говорив схожі слова, що люди не цінують, того що їм дістається безкоштовно, і вершиною всього зробили гроші, владу і золото . Проте справжні цінності завжди біля нас . Повітря яким ми дихаєм, земля по якій ми ходимо, і природа, яка годує нас. Ніякі інші багацтва з ними не зрівняються. Уявіть собі, що володієте фінансовими статками Білла Гейтса, звичайно ви дуже багаті. Але задумайтесь у що перетворяться ваші гроші коли б у вас відняли справжні цінності, наприклад : повітря, воду, землю. Звичайно тоді кожен зрозуміє, що гроші в цей момент стануть непотрібним дешевим папіром, який навіть незабезпечений золотовалютними резервами.

Колишній призедент Сполучених Штатів Джеймс Кастер висловився , що володіти і користуватись матеріальними речами це ще не все ... На мою думку над цими словами варто задуматись!

Гроші - це корінь до всіх нещасть, зазначено в святому письмі . Ця фраза має глибокий зміст! З – за грошей ми не маєм часу зупинитись, обернутись, подивитись де ми, і що відбувається довкола нас. Таке життя тільки називається життям, насправді це не життя, а клопоти і суцільна боротьба. Така людина не відчуває життя , така людина немов мертва! Такий образ життя не приносить радості. Хто з вас може клопотами додати собі хоча б годину життя ?

Гроші хоч і папір, проте без них тепер нікуда, безсумніву вони потрібні усім. Але ми повинні змінити своє ставлення до них. Ще нікого гроші не зробили щасливим! Згадую слова свого дідуся, який прожив голодомор і війну і на старості років сказав, що гроші не приносять повного щасття. Щасття приходить тоді коли ти в глибині своєї душі, відчуваєш повний спокій, коли ти не боїшся , що завтра прийдуть і вб'ють тебе та родину. Щоб ви краще усвідомили, на які жертви готова піти людина заради влади та грошей, я змушений повторити деякі уривки з лекцій Жака Фреско.

Чим частіше ми задумуємось хто ми, і звідки ? Тим більше розумієм і переконуємся, що нас обманюють всі, нас обмань всі громадські організації. А як ви думаєте, чому в релігійні ієрархії ніхто не вмішується? Не подумайте, що бояться Божого гніву! Все на багато простіше. Релігійні ієрархії створені тими людьми, які дають вам владу, вашу порочну систему освіти, вони створили банківські кортелі, і їм наплювати на вас, і на ваші сім'ї. Їх торбує тільки одне , те що турбувало завжди : влада, гроші, і контроль над цілим світом.

І доти поки ви не будете готові почути і прийняти жорстоку реальність, якою б вона не була, і хто б вам її не говорив, то рано чи пізно ви зрозумієте, що заігруєте зі всіленським правосуддям. Я не стараюсь нав'язати вам нову доктрину, я тільки хочу, заставити вас думати в правильному напрямку, ви повинні поглянути на світ по - новому. Вам потрібно бути справжнім, таким яким ви є. Любіть своє життя. Не служіть чужим ідеям, не шукайте собі кумирів. Не житвіть так, як від вимагають інші. Ви індивід, і це ваше життя. Прислухайтесь, до внутрішнього голосу.

Ви повинні більше розвиватись, тоді ви будете розуміти справжню природу речей. Все буде ставати очевиднішим. Ви будете бачити обман всюди, і це не буде не просто обман - це буде гловальний обман! Ви повинні шукати правду, і коли ви знайдете її, вона зробить вас вільними.

В Бібліїї написано : ” І Бог на свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив. Все це абсолютно не так. Правильно як раз зворотне, чоловік створив бога на образ і подобу свою. Бог - це твориво чоловіка! Цей, що на небі не існує! Не тільки я про це говорю, про це говорить багато вчених , це саме говорив великий мудрець індії по імені Бхагаван Шрі Раджніш.

Тільки задумайтесь, чому існує стільки релігій? Чому християнський Бог відрізняється від мусульманського, а індуський від іудейського?

Релігія змушує людину вірити, що десь там далеко на небесах живе якийсь абстрактний, невидимий чоловік. Який день і ніч не спить, для того, щоб спостерігати, за кожним вашим кроком. Він бачить вас і в темряві, так само як повний місяць бачить землю в ночі. Цей чоловік тримає в руках особливий список законів, де записано, що вам можна, а що ні. І, як тільки ви порушите якийсь закон і не покаєтесь, то він відправить вас глибоко в надра землі, де ви будете плакати, скреготати зубами, палаючи і задиючись в вогні навіки вічні.

Проте, не слід забувати, що він є любов, і він любить вас. І йому потрібні гроші. Священні джерела називають його досконалим, всемогутнім, найрозумнішим, всезнаючим. В Нього феноменальна пам'ять, Він кожну зірку знає по імені! От тільки з грошима не порядок.

Релігія з'їдає мільярди доларів. Вони не платять податків, і їм завжди мало. Християнство створено Римською імперією, в політичних цілях. Це підтверджують розвідки ВВС.

Тепер пригадаєм темні роки середньовіччя, христові походи, тамплієрів, і все стане зрозумілим. Вони були першими європейськими банкірами. Їхня казна перевищувала казну Франції, Італіїї та Іспаніїї. А тепер подумайте, де вони взяли такі гроші?

Влада багатьох країн Європи переслідувала їх в судовому порядку, намагаючись зменшити кількість їхніх церковних володінь. В 1314 році французька влада спалила великого магістра Жака де Молея. Згодом тамплієри перестали існувати, як ордер, але насправді вони стали ще більш закритою структурою. Деякі лицарі втікли і заховались на території Шотландії. Це було єдине королівство, яке не признавало владу католицької церкви. Там не поширювалась папська юрисдикція.

В цей період Шотландія воювала з Англією. Тамплієри стали на бік шотланців. І почали допомагати їм у війні проти англійців. Цим і добились багатьох привілегій в новій державі. Поступово вони проникли в найбільш впливові громадські організації. Найвідомішою була організація ”вільних каменярів”. З часом зміли їх структуру, філософський і політичний напрямок. Так виникли перші масонські ложі. Самою першою масонською ложою, стала ложа соломонських лицарів. Головним їхнім символом був храм царя Соломона.

Пройшло декілька десятиліть, і масони стали повертатися в Європу, почавши продовжувати місію тамплієрів. Ставши наймугутнішою політично - економічною силою в Європі, почали забирати втрачені території, які належали тамплієрам. Добившись цього, вони вирішили встановити новий світовий порядок.

Всі революції, повстання в Європі фінансірували масони. Масони хотіли знищити християнство. Діставшись до Франції, вони повбивали всіх представників правлячої королівської сім'ї, таким чином відомстили за смерть Жака де Молея. Вони переслідували і вбивали всіх релігійних діячів вірних ватикану. Франція перестала бути монархією.

Звичайно ви можете сумніватись в цих фактах мотивуючи це тим, що історія переписувалась, і буде переписуватись. Не буду заперечувати. Але пропоную вам послухати, що говорить сам масон, про масонів.

Російський масон Богданов Андрій Володимирович, говорить про масонів. Масони, це всього - навсього громадська організація де зібрані чоловіки віруючі в Бога. Напевно шановний Андрій Володимирович не знає, що робили масони з християнами в середньовічні роки. І говорячи слово Бог, не вірить своїм словам. Цікаво про якого Бога він говорить, яке його ім 'я, і як вони йому поклоняються? Ну і звичайно, чим же займається така побожна організація? Володимирович відповідає : - ця організація впливає на всі інші організації, для прийняття, того чи іншого рішення. Вона впливає на законодавчу, і виконавчу владу США. А також для рішення інших питань, відомих тільки масонам. Нічого собі організація, яка вирішує які рішення і закони мають прийматись в конгресі.

В історії США офіційно налічується 16 президентів масонів. Це підтверджено документально. Не буду про це говорити зайвого, але я впевнений, хто має очі і розум, цей розуміє в якого бога вірять масони і куди направлені їхні інтереси.
Мене завжди непокоїв вислів єгипетського фараона під час його коронаціїї. В промові до людей він висловився такою фразою : ” Вам не буде страшна сама Смерть, бо ви будете пам 'ятати, що це тільки другий берег Великої Ріки ”. Я усвідомлював, що за цими словами криються якісь таємні знання, але які саме, цього я багато часу зрозуміти не міг...

Кушнір Микола ( Ікстлан ) 2013 р.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка