Конфлікти в державно управлінських відносинах України: технології попередження та розв’язанняДата конвертації26.04.2016
Розмір9.84 Kb.
У дисертації Бодун Тетяни Іванівни “Конфлікти в державно-управлінських відносинах України: технології попередження та розв’язаннядосліджуються важливі науково-прикладні завдання з розробки технологій попередження і розв’язання конфліктів у державно-управлінських відносинах України на сучасному етапі розвитку. Охарактеризовано сутність, структуру, типи, функції конфліктів у державно-управлінських відносинах. Запропоновано шляхи вдосконалення системи державно-управлінських відносин, зокрема з приводу розподілу влади між політичними суб’єктами на центральному і місцевому рівнях. Установлено, що специфіка конфліктів у державно-управлінських відносинах України визначається половинчастим характером адміністративної реформи та незавершеністю попередніх спроб її впровадження.

На основі узагальнення зарубіжного досвіду щодо ефективного розподілу владних повноважень між органами державної влади і місцевого самоврядування як дієвого механізму попередження конфліктів обґрунтовано, що побудова безконфліктних відносин має відбуватися таким чином, щоб максимально досягти забезпечення права громад на місцеве самоврядування.


Ключові слова: державне управління, конфлікти, об’єкт та суб’єкт конфлікту, державно-управлінські відносини, управлінська діяльність.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка