Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації n 056/о "Журнал реєстрації обстежених на спеціалізованій медичній комісії"Скачати 24.56 Kb.
Дата конвертації10.09.2017
Розмір24.56 Kb.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
28 липня 2014 року N 527

Зареєстровано


в Міністерстві юстиції України
13 серпня 2014 р. за N 965/25742

Інструкція
щодо заповнення форми первинної облікової документації N 056/о "Журнал реєстрації обстежених на спеціалізованій медичній комісії"

1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації N 056/о "Журнал реєстрації обстежених на спеціалізованій медичній комісії" (далі - форма N 056/о).

2. Форма N 056/о заповнюється головою або секретарем спеціалізованої медичної комісії (далі - СМК), що проводить наркологічні огляди для вирішення потреби в обов'язковому чи добровільному лікуванні у виправно-трудових установах (далі - ВТУ), що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, або у закладах охорони здоров'я, які підпорядковуються Міністерству охорони здоров'я України (далі - МОЗ України) (за подальшим рішенням суду), осіб з розладами психіки і поведінки через уживання психоактивних речовин. Записи у формі N 056/о проводяться кожного робочого дня.

3. У графі 1 вказується номер обстеження (за порядком).

4. У графі 2 зазначається дата проведення обстеження особи, яка направлена на СМК.

5. У графах 3 - 5 зазначаються особисті дані щодо обстежуваної особи:

у графі 3 вказуються прізвище, ім'я, по батькові;

у графі 4 вказується місце проживання/реєстрації особи згідно з паспортними даними;

у графі 5 вказується місце роботи обстеженої особи.

6. У графі 6 зазначається мета направлення на обстеження СМК: підтвердження діагнозу; лікування у ВТУ від залежності (обов'язкове чи добровільне); добровільна згода лікуватися у закладах охорони здоров'я системи МОЗ України.

7. Графи 7, 12 заповнюються щодо осіб із синдромом залежності від уживання психоактивних речовин (активна залежність) та важкими супутніми захворюваннями. Особи можуть бути проліковані у стаціонарних закладах охорони здоров'я системи МОЗ України.

8. Графи 8, 13 заповнюються на засуджених до перебування у ВТУ, які мають синдром залежності внаслідок уживання психоактивних речовин і їм рекомендовано лікування у закладах охорони здоров'я пенітенціарної служби України одночасно з відбуванням терміну покарання у ВТУ.

9. Графи 9, 14 заповнюються на осіб із синдромом залежності від уживання психоактивних речовин, яким запропоновано курс добровільного лікування у закладах охорони здоров'я.

10. Графи 10, 15 заповнюються на осіб, у яких не виявлено синдром залежності від уживання психоактивних речовин (активна залежність), а поставлений діагноз "Гостра інтоксикація та розлади зі шкідливими наслідками, шифр - F1х.0,1".

11. У графах 11, 16 зазначається загальна кількість осіб, обстежених протягом дня (підсумок відповідних граф).

12. У графі 17 вказується діагноз згідно з Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем охорони здоров'я Десятого перегляду.

13. У графі 18 "Висновок" зазначається: чи має обстежена особа синдром залежності від уживання психоактивної речовини (активна залежність); чи потребує обстежена особа лікування; чи має особа протипоказання щодо проведення рекомендованого лікування.

14. У графі 19 розбірливо проставляються прізвища, імена, по батькові та підписи всіх лікарів - членів спеціалізованої медичної комісії.

15. Строк зберігання форми N 056/о - 25 років.

 


В. о. директора
Департаменту медичної допомоги


А. ТерещенкоБаза даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка