Інформація про проект назва проекту. «День Європейських Мов». Виконавці проекту (кількість та категорія). Євроклуб "Friendship"Скачати 23.46 Kb.
Дата конвертації26.04.2016
Розмір23.46 Kb.
І. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

1.1. Назва проекту. «День Європейських Мов».

1.2. Виконавці проекту (кількість та категорія). Євроклуб “Friendship” (15 чоловік, вік 10-16 років).

1.3. Партнери проекту. Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

1.4. Цільова аудиторія. Громадськість м. Кіровограда та Кіровоградської області. Широке коло світової спільноти.

1.5. Географічна територія, на яку поширюється діяльність проекту. м. Кіровоград, Кіровоградська область.

1.6. Терміни реалізації проекту. 15 липня 2010 року – 31 вересня 2010 року.
ІІ. ОПИС ПРОЕКТУ

2.1. Завдання проекту. Формувати у молоді європейські цінності, поглиблювати знання молоді про Європейський Союз, популяризувати вивчення європейських мов, розвивати толерантність у дітей. Виховувати почуття гордості за свій народ. Навчитися використовувати новітні медіа. Організувати збір різних жанрів фольклору європейських народів. Узагальнити зібраний матеріал та створити блог.

2.2. Стислий опис проекту. Свято встановлено 6 грудня 2001 р. наприкінці Європейського року мов Радою Європи за підтримки Європейського Союзу з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов, бо збереження та розвиток мов, включаючи малі, декларується в якості офіційної мовної політики Євросоюзу. Єврокомісія зазначає, що Європейський день мов ставить за мету прийти від популяризації мультилінгвізму до вивчення громадянами ЄС іноземних мов упродовж життя та неурядового співробітництва.

22 вересня 2010 року в Україні відмічають 175 р. від дня народження Олександра Потебні, видатного українського мовознавця, літературознавця і фольклориста. Він вважав, що слово виступає носієм усього попереднього досвіду як людини, так і нації. Навіть якщо ми знаємо іноземну мову, ми відчуваємо труднощі у реальному спілкуванні через різність культур. Але мова, фольклор – душа народу, пізнаючи їх, ми краще зможемо пізнати один одного. Через фольклор народ висловлював свій життєвий досвід, мудрість, світогляд та ідеали. Дослідити фольклор європейських країн та познайомити широке коло світової громадськості з українським фольклором.


ІІІ. ОПИС ДІЯЛЬНОСТІ (15 липня 2010 року – 31 вересня 2010 року)

3.1. Перелік заходів, що будуть проведені в рамках реалізації проекту в період з 15 липня 2010 року – 31 вересня 2010 року.

І етап - липень – організаційний.

ІІ етап - серпень – збір даних, розробка методичних рекомендацій.

ІІІ етап - вересень– підготовка матеріалів (статті, фото, відео, презентації),  аналіз, узагальнення, підготовка заходів.

ІУ етап – 26 вересня – проведення різноманітних заходів.

У етап – 27 вересня – 31 вересня – підведення підсумків.
ІV. РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

4.1. Основні результати реалізації проекту. Блог «День Європейських Мов в Україні» на Blogger та подію «День Європейських Мов в Україні» у соціальній мережі Facebook.4.2. Вплив проекту на місцеву громаду. Показати лінгвістичне різнобарв’я європейських країн, необхідність вивчення більш ніж однієї європейської мови, наприклад, для реалізації спільних проектів.

4.3. Перспективи розвитку проекту. Поширити наш досвід серед євроклубів України та запросити їх до участі у нашому проекті, залишаючи його відкритим для подальшого розвитку. Розробка навчально-методичної літератури з даної тематики.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка