Дисципліна «Проектний менеджмент в освітніх системах», Модуль «Теоретичні та методичні засади проектного менеджменту»Скачати 20.66 Kb.
Дата конвертації18.04.2016
Розмір20.66 Kb.
Дисципліна

«Проектний менеджмент в освітніх системах»,

Модуль «Теоретичні та методичні засади проектного менеджменту»,

1 маг., д.ф.н., спец. «Управління навчальним закладом»
Модуль «Теоретичні та методичні засади проектного менеджменту» передбачає опанування теоретичних засад, методичного інструментарію та практичних аспектів управління проектами у галузі освіти.
Мета дисципліни – формування знань і практичних навичок вирішення проблем управління освітніми проектами.
Навчальна задача дисципліни полягає у розвитку практичних здібностей студентів щодо реалізації методології управління проектами та освоєнні базового інструментарію проектного управління.
Результати навчання полягають у:


Програма навчальної дисципліни складається з таких змістових модулів:

Змістовий модуль 1. Теоретичні засади проектного менеджменту у галузі освіти.

Концептуальні засади управління проектами у галузі освіти. Сутність, загальна характеристика проекту в освітніх системах. Функції та задачі проектного менеджменту в освітніх системах. Структурні елементи проекту та особливості управління ними у галузі освіти. Склад учасників проекту у галузі освіти. Життєвий цикл проекту.

Змістовий модуль 2. Практичні аспекти управління проектами в освітніх системах.Основні моделі управління проектом. Команди проектів: створення, організація, управління. Види організаційних структур управління проектами у галузі освіти. Управління якістю проекту. Види ризиків в освітніх проектах та методи управління ними в сучасних умовах.
Методи викладання: поєднання лекційних і семінарських занять.
Оцінювання знань студентів здійснюється за результатами: поточної діяльності студента на лекційних і семінарських заняттях. Проміжне оцінювання знань студентів відбувається через усне опитування, розробки і захисту командного проекту і контрольної роботи. Підсумкова оцінка виставляється на основі проміжних оцінок та іспиту.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка