Департамент освіти І науки полтавської обласної державної адміністрації навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у полтавській області міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців мСторінка1/4
Дата конвертації30.04.2016
Розмір0.77 Mb.
  1   2   3   4
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ЗВІЛЬНЕНИХ У ЗАПАС ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ М. ХОРОЛ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

ЗАСОБАМИ ГУРТКОВОЇ РОБОТИ

Керівник гуртка Левіна О.В.

М. Хорол

2014р.


Розглянуто та схвалено на засіданні методичної комісії з виховної роботи, протокол № 4 від 13.12.2013р.

Анотація


У даній роботі розкриваються сучасні проблеми художньо-естетичного виховання підлітків та шляхи їх вирішення під час гурткової позаурочної роботі на прикладі роботи гуртка театрального мистецтва Міжрегіонального центру. Особлива увага звертається на проведення молодіжних конкурсів «Кращий козак Хорольщини», «Королева краси Центру», «Ідеальна пара» та до дня Святого Валентина.

Дана робота стане цікавою та корисною керівникам гуртків аматорського мистецтва ПТНЗ.


Художньо-естетичне виховання займає важливе місце в навчально-виховному процесі. На всіх етапах свого розвитку підліток опановує світ довкола себе з погляду його краси, естетики, витонченості та духовності. Молода людина навчається мислити, аналізувати, давати характеристику і найголовніше – сам особисто створює свої образи, мистецькі твори. У цьому процесі величезну роль відіграє навчальний заклад, позаурочна гурткова робота якого є одним із основних засобів естетичного виховання.

Інтелектуально розвиненим, неординарно мислячим молодим людям часто буває вузько в рамках стандартного навчання в умовах загальноосвітноьої чи професійно-технічної систем освіти. Вони цікавляться тим, як поринути у світ пізнання навколишнього середовища, тих подій, які сприяли розвитку науки, техніки, виробництва, культури нашої держави. Тому, не дивно, що учні Міжрегіонального центру, як й інших навчальних закладів України, намагаються поринути в атмосферу аматорського мистецтва, відчути на собі всю важливість і яскравість світу прекрасного. Для їхніх потреб діють гуртки аматорського мистецтва, де учні займаються творчою роботою в позаурочний час.

Гурткова робота в Центрі проводиться в чотирьох основних гуртках аматорського мистецтва: театральному, художнього читання, вокальному та хорового мистецтва, діяльність яких забезпечують два керівники. Учні, проводячи час на заняттях гурткової роботи, готують свої виступи для загальноцентрівських заходів, для виступів на фестивалі аматорського мистецтва груп Центру, активно готуються до різноманітних конкурсів, в яких вони беруть участь протягом року.

Робота мистецьких гуртків сприяє задоволенню комунікативних потреб учнів. Саме тут вони зустрічаються з однолітками, мають можливість проявити себе як особистості, навчитися спілкуватися у будь-якому товаристві з проблем розвитку різних видів мистецтва, доводити свою думку, позицію, виступати з доповідями, новими ідеями, творчими задумами.

Міжрегіональний Центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців давно став центром виховної роботи Хорольщини, здатним зберегти моральне і фізичне здоров’я учнівської молоді, розвивати її загально-інтелектуальний потенціал, формувати моральні якості та естетичні смаки. У Центрі створено колектив педагогів–однодумців, запроваджена якісна система виховної роботи, розроблена ціла низка мистецьких заходів, що сприяє розвитку творчого потенціалу учнів. Учні Центру є лідерами в сучасному молодіжному русі, адже в навчальному закладі налагоджена система роботи з обдарованою молоддю, яка вже дала свій позитивний результат.

Гуртки театрального мистецтва та художнього читання Міжрегіонального центру, що носять назву «Третя планета від Сонця», розпочали свою творчу діяльність 13 листопада 1997 року. Вже 16 років керівники гуртків займаються пошуком талановитих учнів у навчальному закладі та розвитком і поглибленням їх творчих здібностей. Проблема розвитку творчих здібностей особистості є однією з центральних в педагогіці, оскільки прогрес суспільства – це шлях постійної творчості, долання стереотипів і вироблення нових, нестандартних, часто несподіваних ідей, оригінальних підходів і шляхів до їх втілення. Тож робота театрального колективу спрямована на розвиток творчої особистості та популяризацію аматорського мистецтва в цілому.

Театр завжди був і залишається могутнім засобом ідейного, морального, естетичного та етичного виховання людини. Театральне мистецтво пропонується учням як невичерпне джерело гуманізму, пізнання, творчого спілкування. Тому на заняттях гуртка учні навчаються розуміти театр, у них виникає бажання ділитися цим розумінням з друзями, уміти радіти разом з товаришами новим надбанням, які відкриває мистецтво театру. Учасники гуртка оволодівають практичними навичками гри на сцені, засвоюють основи акторської майстерності, сценічної мови, руху, гриму.

Одне з найголовніших завдань у роботі керівника гуртка, що працює з учнями, – зробити вихованця справді творчою особистістю, мислячою індивідуальністю, що здатна сама створювати образи, мізансцени, яскраво втілювати своїх героїв в сценічних постановках.

Основна мета діяльності театрального колективу - ввести учасників гуртка у світ прекрасного; формувати естетичні смаки, розвинути здатність творчо сприймати побачене; розкривати акторські здібності, сприяти вихованню духовно багатого громадянина; виховувати потребу та інтерес до художнього слова, сценічної культури мовлення.

Завдання діяльності гуртка театрального мистецтва Центру: • залучати учнів до участі в різних сферах художньої діяльності, театральних постановок, концертних програм, враховуючи їхні природні нахили та здібності;

 • забезпечувати виховання в гуртківців високої художньо-естетичної культури;

 • розвивати естетичні потреби і почуття власної особистої індивідуальності в мистецтві;

 • формувати гармонійно розвинену особистість з високим національно-культурним потенціалом;

 • виховувати духовну культуру особистості та створювати умови для вільного формування нею власної світоглядної позиції.

Діяльність гуртка театрального мистецтва має різні напрямки та шляхи своєї діяльності у вихованні учнів: від індивідуальних форм художнього читання та моно-вистав до масових театральних постановок.

На заняттях театрального гуртка використовуються такі сценічні форми: • постановки драматичних вистав, комедій класичного репертуару українських та зарубіжних авторів;

 • постановки інтермедій сучасного естрадного репертуару;

 • постановки авторських сценарних розробок, міні-вистав, сценок, казок, авторизованих народних обрядів керівника гуртка;

 • постановки масових театралізованих свят (дні міста, тижні з професій, молодіжні свята);

 • підготовка та проведення вечорів відпочинку для молоді на різноманітну тематику (конкурсно-розважальні вечори, ігро-дискотеки, тематичні вечори до державних свят);

 • вивчення та постановка українських народних обрядів та ігр (народні свята календарного циклу, обрядово–побутові, соціально-народні свята);

 • підготовка та проведення молодіжних конкурсів, започаткованих з ініціативи творчого колективу Центру;

 • підготовка та проведення концертних програм до державних та професійних свят.

Форми занять з учасниками гуртка:

 • індивідуальні;

 • групові;

 • колективні.

Основні вимоги до знань і вмінь учасників гуртка театрального мистецтва:

гуртківці  повинні мати уявлення про:

 • драматургію;

 • театральне мистецтво;

 • сценографію;

 • акторську діяльність;

гуртківці повинні знати про:

 • основні етапи роботи над сценарієм;

 • техніку сцени;

гуртківці повинні вміти:

 • виконувати поставлене акторське завдання;

 • застосовувати елементи акторської майстерності;

 • імпровізувати;

 • спілкуватися з публікою.

Театральне мистецтво - синтетичне мистецтво, що увібрало в себе характерні риси драматургії, пісенного, хореографічного мистецтва, драми та комедії, клоунади та лицедійства. Театр – це найбагатша царина, де людина може розкривати свої таланти. Драматичний колектив Міжрегіонального центру протягом багатьох років дає можливість учнівській молоді розвивати та розкривати свій творчий потенціал. Учні навчаються і, граючи на сцені ролі, поринають в атмосферу різних епох і образів. Маленька сцена Центру відкриває великі таланти молодих людей, привчає їх бути лідерами не тільки в аматорському, а й в навчально-виховному та суспільному житті. Повертаючись до витоків заснування цього колективу, в пам’яті виринають сотні мізансцен, зіграних спектаклів, музичне оформлення обрядової творчості, декорації та костюми різноманітних епох, та найбільше – сотні натхненних облич талановитих учнів, які стали пропагандистами театрального мистецтва.

Слід зауважити, що робота в гуртках аматорського мистецтва планується на основі загального плану виховної роботи Міжрегіонального центру, адже саме на запланованих виховних годинах, святкових лінійках, декадах професійної майстерності, вечорах відпочинку для молоді найбільше задіяні учасники аматорських гуртків.

Ось перелік вистав, уривки з яких були представлені на суд глядачів Міжрегіонального центру за останні п’ять років діяльності театрального колективу. Це «Лист козаків турецькому султану» В. Малика; «Сватання» Є. Кравченка; «Олянка» Є. Гуцала; «Сватання на Гончарівці» та «Пошилися в дурні» Г. Квітки-Основ’яненка; «За двома зайцями» М.Старицького; «По ревізії» М.Кропивницького; «Кайдашева сім’я» І.Нечуя-Левицького; «Ой, кума, ти — душа» Є. Кравченка; «Енеїда» І.Котляревського; «Весілля в Малинівці» Л. Юхвіда; «Помодньому» М.Старицького; «Недоколихана» С.Васильченка; українські народні казки: «Пан Коцький», «Коза-дереза», «Козаки і смерть»; та власні авторські твори «Троя», «Тадж Махал», «Соломон і цариця Савська» та інші.

Велика увага на заняттях гуртка театрального мистецтва приділяється ігровим формам народної обрядовості. Традиційним стало створення новорічної щедрувальної групи, яка вітає педагогічних працівників та учнів з Різдвяно–новорічними святами та постановка деяких народних обрядів під час виступу групової самодіяльності. За ці роки на сцені Центру були поставлені: «Веселий ярмарок», русальське свято «Івана Купала», обряд народного весілля, свято зимового циклу «Масляна», жартівливий обряд «Щоб квочки сідали», авторизований обряд українського традиційного свята «Коса – дівоча краса», театралізоване дійство «Андріївські вечорниці», постановка обряду «Щедрий вечір на Святого Василя», постановка свята літнього циклу «На Івана, на Купала квітку папороть шукали».

Пам’ятаючи, що мистецтво - це світ цікавих образів, які викликають у учнів бажання бути кращими, вищими за самих себе, бажання самовдосконалюватися, рости в естетичному і духовному розвитку своєї особистості, керівники гуртків допомагають розкрити ці таланти, знайти в собі ті паростки геніальності, які не дадуть змоги важкий оточуючий світ вважати нецікавим. Навчаючись у Міжрегіональному центрі, учні мають змогу розкрити себе в багатогранному мистецькому світі. Тож складаючи план мистецьких заходів на навчальний рік (додається), намагаємося розробити якомога ширший спектр творчих заходів, де б були відображені заняття з солістами, читцями, акторами, майбутніми ведучими, аматорами, що вміють грати на музичних інструментах, чи складати вірші.

Найбільш ефективним заходом у цьому сенсі є творчий аматорський фестиваль учнівських груп Центру. В ньому змагаються між собою в майстерності танцю, співу, хореографії, декламування творів, написання сценаріїв, акторській майстерності майже всі 300 учнів Центру. Кращих виконавців потім нагороджують дипломами та преміюють на гала–концерті кращих колективів та виконавців фестивалю. Учні груп разом із класними керівниками та майстрами виробничого навчання готують до виступу сім концертних номерів різних жанрів мистецтва. Надзвичайно приємно, що поряд із учнями на сцені виступають також і їхні наставники. Кожна група готує свій виступ, базуючись на розробленому керівниками гуртків Положенні про огляд аматорського мистецтва групп (додається), в якому чітко описані конкретні вимоги до оформлення сцени та концертної програми. Готуючись до свята на честь 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка, головним гаслом фестивалю в 2013-2014 навчальному році стали слова «Ми світ будуєм, заповіданий Тарасом». Більшість груп–учасниць фестивалю на вибір журі запропонувала вірші Тараса Шевченка, інсценізацію його поем, підготувала авторські поезії, присвячені творчості генія української літератури.

Важливим аспектом діяльності Міжрегіонального центру є проведення свят для молоді, конкурсно-розважальних програм, які дають можливість розкрити індивідуальні здібності кожного учня, дати йому можливість створити на сцені дивовижні образи, розвинути фантазію гуртківця, здобути свою першу мистецьку перемогу. Починаючи з 2011 року кожної осені під час святкування Покрови керівниками гуртків Міжрегіонального центру в Хоролі з проведиться районний конкурс «Кращий козак Хорольщини». Цей конкурс покликаний ознайомити учнів із кращими традиціями народного козацького мистецтва та історією козаччини, ознайомити учнів із культурною спадщиною козацької доби. Програма конкурсу складається із кількох завдань, в ході яких учасники повинні розповісти про себе, свій козацький рід, продемонструвати хобі та свої творчі здібності: у співах, танцях чи акторському мистецтві. Особливим завданням для юних козаків-учасників є роль у козацькій виставі.

З 1999 року в Міжрегіональному центрі щорічно проходить конкурс «Королева краси Центру», який покликаний виховувати почуття прекрасного, любов до мистецтва та розвивати професійні здібності. За цей час навчальний заклад назвав імена 12 королев краси, і визначив найдостойніших, найвміліших, найталановитіших і найобдарованіших його учасниць. Конкурсантки демонструють не лише свою вроду, як це зазвичай відбувається на світових подіумах, а й свою освіченість, ерудицію, вміння бути гарними господинями. Для дівчат-учасниць найважчим завданням завжди була демонстрація образу ідеальної (на їх погляд) жінки. За 12 років проведення конкурсу, глядачі побачили дівчат в різноманітних образах, і деякі з них назавжди запам’яталися глядачам. Та й для самих учасниць конкурс назавжди залишиться незабутнім враженням як великий емоційний сплеск, як яскраве незабутнє дійство, де можна себе справді відчути королевою. А скільки прекрасних емоцій можна побачити на обличчях конкурсанток під час нагородження, коли вони отримують дарунки та корону Королеви краси навчального закладу!

Традицію проведення конкурсу «Королева краси» сьогодні наслідують шкільні заклади району, але в жодному навчальному закладі він не проходить на такому рівні, як у Міжрегіональному центрі. Для забезпечення яскравого видовища на сцені керівники гуртків прикладають багато зусиль: підбір музичного і художнього репертуарів, підбір костюмів та декорацій, підготовка сценарного матеріалу для кожного учасника, відпрацювання майстерності виконання в кожному конкурсному завданні.

Ще одним яскравим елементом роботи є проведення молодіжного конкурсу «Ідеальна пара», присвяченого Дню Святого Валентина. Місце проведення — районний будинок культури. Учасники — учні всіх навчальних закладів району. Ініціатор і організатор — Міжрегіональний центр. Окрім виховної захід переслідує ще й профорієнтаційну мету і користується підтримкою глядача і популярністю в молодіжному середовищі міста Хорол та Центру зокрема. Участь у цьому захоплюючому дійстві вимагає попередньої підготовки, адже потрібно презентувати свою пару в кількох конкурсах: • розповідь про своє знайомство в поетичній формі;

 • приготування та презентація страв народів світу;

 • творче завдання, під час якого учасники демонструють вокальний, хореографічний чи музичний номер;

 • конкурс «Знамениті закохані пари світу», в якому потрібно зіграти роль, емоції, переживання і переповісти історію кохання улюблених героїв.

Готуючись до участі, конкурсанти спочатку займаються літературно-пошуковою роботою, вчаться, а потім мають можливість розкрити свій творчий потенціал, експериментувати, поринати в атмосферу різних епох, націй та поколінь.

Планомірна, цілеспрямована робота з учасниками театрального гуртка дає можливість: 1. Своєчасно виявити здібності учнів до  театральної діяльності, лицедійства.

 2. Розвинути природні задатки, загальні та спеціальні здібності учнів.

 3. Опанувати   засоби емоційної виразності – міміка, жести, інтонація.

 4. Сформувати в учасників гуртка вміння співпереживати разом з персонажем, розуміти зміст дійства.

 5. Навчитися відчувати себе соціально-значущою особистістю, з розвиненим почуттям відповідальності, гідності, патріотизму.

 6. Навчити учнів дотримуватися правил техніки безпеки  та безпечної поведінки під час  проведення, організації та підготовки тематичних вечорів, свят, концертів.

 7. Сформувати акторські здібності, вміння мімікою  та мовою жестів    передавати певний стан людини.

 8.  Розвинути в учнів вміння виявляти особистісну позицію у процесі перевтілення у сценічний образ, вболіваючи за кінцевий результат театралізованого дійства.

ДОДАТКИ

ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора з НВхР

____________С.В.Демиденко


ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ ТА МІРОПРИЄМСТВ ГУРТКАМИ АМАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

НА 2013–2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Назва запланованого заходу

Дата

Місце проведення

Відповідаль- ний


1

2

3

4

5

І. МАСОВІ ЗАХОДИ, МІРОПРИЄМСТВА ТА КОНЦЕРТИ


1.

Свято першого дзвінка

Вересень 2013р.

Плац біля гуртожитку

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.2.

Підготовка та проведення Олімпійського уроку

Вересень 2013р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.3.

Святковий концерт до Дня заснування Центру та Дня працівників освіти

Жовтень 2013р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І4.

Огляд художньої самодіяльності Міжрегіонального центру «Ми світ будуєм, заповіданий Тарасом»

(творче змагання груп ІІІ курсу)Жовтень 2013р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

класні керівники, майстри в/н


5.

Огляд художньої самодіяльності Міжрегіонального центру «Ми світ будуєм, заповіданий Тарасом»

(творче змагання груп І курсу)Листопад 2013р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

класні керівники, майстри в/н


6.

Огляд художньої самодіяльності Міжрегіонального центру «Ми світ будуєм, заповіданий Тарасом»

(творче змагання груп ІІ курсу)Грудень 2013р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

класні керівники, майстри в/н


7.

Новорічний бал –маскарад «Зустріч нового 2014 року – року синього коня»

Тема «Зустріч нового року в різних країнах світу»
Грудень 2013р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.8.

Святкові новорічні привітання та щедрівки до нового 2014 року

Грудень 2013р.

Навчальні аудиторії Центру


Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.1

2

3

4

5

9.

Гала – концерт кращих колективів та виконавців фестивалю «Ми світ будуєм, заповіданий Тарасом»

Лютий 2014р.

Актова зала

Левіна О.В., Керекилиця С.І.10.

Святковий концерт до Дня Збройних Сил України

Лютий 2014р.

Актова зала

Левіна О.В., Керекилиця С.І.,11.

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня 8 березня, вшанування жінок–працівників Центру «Нам богом дані мами на землі»

Березень 2014р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.12.

Концерт для учасників ІІ етапу конкурсу професійної майстерності з професії слюсар з ремонту автомобілів

Березень 2014р.

Актова зала Центру

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.13.

Концерт на церемонії нагородження переможців ІІ обласного етапу конкурсу професійної майстерності з професії слюсар з ремонту автомобілів

Березень 2014р.

Актова зала Центру

Левіна О.В.,

Керекелиця С.І.14.

Фестиваль юних поетів, присвячений 200 –річчю з Дня народження генія української літератури Т.Г. Шевченка

Березень 2014р.

Бібліотека Центру

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.
15.

Відкрите засідання гуртка театрального мистецтва, присвячене 200 –річчю з дня народження великого генія української літератури Т.Г. Шевченка

«Вінок Кобзареві»Березень

2014р.


Актова зала Центру

Левіна О.В.,

Керекелиця С.І.
13.

Конкурс “Королева краси Центру”

Квітень 2014р.

РБК

Левіна О.В. Керекилиця С.І.

14.

Святковий концерт до 69 річниці Великої Перемоги

Травень 2014р.

Актова зала

Керекилиця С.І.

Левіна О.В.15.

Святковий концерт до Дня матері

Травень 2014р.

Актова зала

Левіна О.В.

Керекилиця С.І.ІІ. СВЯТКОВІ ЛІНІЙКИ, УРОЧИСТОСТІ


1.

Святкова лінійка, присвячена Дню знань

Вересень 2013р.

Святковий плац

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Демиденко С.В.


2.

Святкова лінійка, присвячена Дню працівників освіти та Дню Центру

Жовтень 2013р.

Святковий плац

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Демиденко С.В.


3.

Святкова лінійка, приурочена до випуску групи 33 слюсарів

Лютий 2014р.

Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Демиденко С.В.


1

2

3

4

5

4.

Святкова лінійка, присвячена Дню Перемоги

Травень 2014р.

Святковий плац

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Демиденко С.В.


5.

Святкова лінійка, присвячена випуску 2014 року «Посвята в робітничу професію»

Червень 2014р.

Святковий плац

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Демиденко С.В.


ІІІ. ВЕЧОРИ ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ МОЛОДІ

1.

Конкурс “Карооке на майдані”

Вересень 2013р.

Плац біля гуртожитку

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І2.

Вечір відпочинку для молоді День знайомств у гуртожитку

“Давайте познайомимось”Вересень 2013р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Шабала Л.В.


3.

Вечір відпочинку в гуртожитку для молоді “Осінній бал ”

Жовтень 2013р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Шабала Л.В.


4.

Конкурсно-розважальна програма «Козацькі розваги»

Жовтень 2013р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Манжос Л.А.


5.

Вечір відпочинку для молоді, присвячений міжнародному Дню студентів

Листопад 2013р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Шабала Л.В.


6.

Конкурсно-розважальна програма до Дня Збройних Сил України

Грудень 2013р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Манжос Л.А.


7.

Вечір відпочинку для молоді «Тетянин день – День студента»

Січень 2014р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Шабала Л.В.


8.

Вечір відпочинку для молоді “День Святого Валентина – день закоханих”

Лютий 2014р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Шабала Л.В.


9.

Вечір відпочинку для молоді “А я просто українка - україночка”

до Міжнародного жіночого Дня 8 березняТравень 2014р.

Дискозал

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.,

Шабала Л.В.


10.

“У війни не жіноче обличчя”

тематичний вечір до Дня матеріТравень

2014р.


Бібліотека

Левіна О.В.,

Шабала Л.В., Дешева В.А.11.

«Молодь за Україну»,

Ігро-дискотекаЧервень

2014р.


Дискозал

Левіна О.В.,

Манжос Л.А.ІV. УЧАСТЬ У РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ КОНКУРСАХ, ФЕСТИВАЛЯХ


1.

Участь в обласному конкурсі читців –гумористів “Свято веселої мудрості”

Вересень 2013р.

С. Веселий Поділ Семенівського р-ну

Левіна О.В.


2.

Участь в зональному огляді-конкурсі команд КВК

Листопад 2013р.

м. Лубни, палац спорту

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.3.

Участь в обласному конкурсі юних вокалістів ПТНЗ Полтавської області "Срібна підкова"

Листопад 2013р.

м. Полтава,

ОЦЕВУМ


Керекилиця С.І.

1

2

3

4

5

4.

Участь у районному молодіжному конкурсі «Кращий козак Хорольщини»

Грудень 2013р.

м.Хорол, РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.5.

Участь в міжрайонному фестивалі "Хорольські зірочки"

Січень 2014р.

м.Хорол, РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.6.

Участь в районному конкурсі “Сердець закоханих горіння” до Дня Святого Валентина

Лютий 2014р.

м.Хорол, РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.7.

Участь в обласному відбірковому конкурсі аматорської творчості ПТНЗ Полтавської області

«Нове покоління»Березень 2014р.

м.Хорол, РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.8.

Участь в обласному гала –концерті кращих виконавців аматорської творчості ПТНЗ Полтавської області

«Нове покоління»Квітень 2014р.

м. Полтава

ОЦЕВУМ


Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.V. ТВОРЧІ МІРОПРИЄМСТВА ТА ВОГНИКИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ

1.

Святковий вогник до Дня працівників освіти та Дню Центру

Жовтень 2013р.

Їдальня

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І., Котенко А.О.2.

Святковий вогник до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня

Березень 2014р.

Їдальня

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І., Котенко А.О.3.

Вечір вшанування ветеранів Центру


Травень

2014р.


Актова зала

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.VІ. ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

(виїзні концерти до ЗНЗ району та області проводяться згідно попередньої домовленості)


1.

Семенівка, Семенівський р-н

Вересень 2013р, лютий,

травень 2014р.ЗНЗ району

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І.2.

Хорол, Хорольский р-н

Жовтень 2013р, квітень,

травень 2014р.ЗНЗ району

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І.3.

Глобино НВК, Глобинський р-н

Листопад 2013р,

березень 2014р.ЗНЗ району

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І4.

Лубни, Лубенський р-н

Грудень 2013р, травень 2014р.

ЗНЗ району

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І.1

2

3

4

5

5.

Оржиця, Оржицький р-н

Грудень 2013р, квітень 2014р.

ЗНЗ району

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І.6.

Велика Багачка, В.Багачанський р-н

Грудень 2013р, травень 2014р.

ЗНЗ району

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І7.

День відкритих дверей Центру. Концерт-презентація навчального закладу для шкіл міста

Лютий 2014р.

Актова зала Центру

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І., Левіна О.В.
8.

Концерт-презентація навчального закладу на зустрічі з директорами шкіл району

Лютий 2014р.

Актова зала Центру

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І., Левіна О.В.9.

День відкритих дверей Центру. Концерт-презентація навчального закладу для шкіл Хорольського району


Березень 2014р.

Актова зала Центру

Демиденко С.В.,

Керекилиця С.І., Левіна О.В.
VII. Участь у заходах та концертних програмах району і міста


1.

Участь у районному концерті до Дня фізичної культури і спорту

Вересень 2013р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.2.

Участь у святкуванні 930-ї річниці з дня заснування міста Хорол

Вересень 2013р.

Центр міста

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.3.

Участь у районному святі до Дня працівників освіти

Жовтень 2013р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.4.

Участь у районному козацькому святі «Журавлині ключі Покрови»

Жовтень 2013р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.5.

Участь у святковому концерті, присвяченому Дню працівників сільського господарства

Листопад 2013р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.6.

Участь в обрядово-новорічному святі «Святий Миколай, до нас в гості завітай»

Грудень 2013р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.7.

Участь у масовому театралізованому дійстві «Відкриття новорічної ялинки»

Грудень 2013р.


РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.8.

Участь у новорічній виставі для дітей-сиріт району

Грудень 2013р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.9.

Участь у різдвяно-новорічній феєрії «В гостях у Солохи»

Січень 2014р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.10.

Участь в ретро-концерті

«Пісні 80–х»Січень 2014р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.11.

Участь вурайонному святі, присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка

Березень 2014р.

РБК

Левіна О.В.


1

2

3

4

5

12.

Участь у фестивалі поетів Хорольщини «Поетична весна-2014»

Квітень 2014р.

Хорольска районна бібіліотека

Левіна О.В.


13.

Участь у тематичному вечорі, присвяченому 69-й річниці перемоги у ІІ світовій війні

Травень 2014р.

Центр міста

Левіна О.В.


14.

Участь у святковому концерті до Дня матері «Колискові наших мам»

Травень 2014р.

РБК

Левіна О.В.


15.

Участь у святковому концерті до професійного свята «Вшанування медичних працівників Хорольщини»

Червень 2014р.

РБК

Левіна О.В.


16.

Участь у святковому концерті до Дня державної служби

Червень 2014р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.17.

Участь у тематичному вечорі до Дня Конституції України

Червень 2014р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.18.

Участь у святковому концерті до Дня молоді

Червень 2014р.

РБК

Левіна О.В.,

Керекилиця С.І.Керівник гуртка вокально –хорового мистецтва С.І. Керекилиця


Керівник гуртка театрального мистецтва

та художнього читання О.В. Левіна

ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора з НВхР____________С.В.Демиденко

  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка