Байдужість, не прощається! «Нізащо не вірте, якщо Вам скажуть, що жменька небайдужих не в силах змінити світ. Бо досі тільки вони це робили»Скачати 27.17 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір27.17 Kb.
Байдужість, не прощається!

«Нізащо не вірте, якщо Вам скажуть, що жменька небайдужих не в силах змінити світ. Бо досі тільки вони це робили».

Небайдужі? Хто вони? З Марсу? З Юпітера? З невідомої Галактики? З сузір’я Небайдужості? З невідомої загалу зірки чи комети? А може з метеоритом втрапили на грішну планету Земля? Ні, ні, ні-і-і-і… Це земляни! Це звичайні люди! Так, саме ті, кому не байдуже горе людське, кому спати вночі заважає їдка думка, ті кому доводиться мати ніжки сороканіжки, ті, хто віддасть свиту біднішому, ті, чиє горе іншого стає спільним, ті, хто не сидять на місці, а постійно шукають вихід з великого лабіринту проблем, ті, кому не байдуже, адже, БАЙДУЖІСТЬ НЕ ПРОЩАЄТЬСЯ!

… І в літню спеку, і в люті морози, старенька бабуся виходить на базар. Змучена хворобою, жилявими від роботи руками (адже, доводилося в молоді роки працювати на місцевій фермі, доїти по двадцять корів три рази на день та тягати важкі бідони з молоком, щоб виростити трьох дітей), тримає невеличке горнятко, з єдиною надією, що чиясь добра рука залишить тут свою копійчину. Адже, мізерної пенсії не вистачає, навіть, на ліки…

… Огорнений смутком молодий батько, ховаючи очі, просить допомоги в перехожих, адже його новонароджена дитина потребує негайного лікування, а родина та друзі не в змозі зібрати потрібної суми коштів. Продали все – квартиру, машину, дачу, меблі і, навіть, батьківську хату. Та цього виявилося замало…

Повірити в такі ситуації вкрай важко. А тим більше, у призначення зібраних коштів, особливо в наш час, коли чи не на кожному кроці живе брехня, егоїзм, підступність, підлість, мародерство та корупція. Це породжує байдужість, а БАЙДУЖІСТЬ НЕ ПРОЩАЄТЬСЯ!

Кажуть, життя, як зебра – чорна смуга, біла смуга… До чого я веду? Прийшов час збагнути, що наша Батьківщина в стані реальної війни. Так, не оголошеної, проте там, десь на Сході, гинуть наші хлопці. Наші… Так, саме ті, хто ще вчора ходили з вами на стадіон, ті, хто, ще будучи школярами, зривали не один урок, а молодій вчительці запам’яталися на все життя, бо були чи не першими її учнями, ті, хто весело сміялися під вашими вікнами з не досить смішного, на вашу думку, анекдоту і не давали заснути. А сьогодні вони захищають наш спокій – і вдень, і вночі.

Часто стикаєшся з ситуацією – «моя хата скраю» або «на війні немає моїх синів». Як це? Чужих синів не буває! Чужих батьків не буває! У нас спільна біда. Спільне горе. А тому і вихід має бути СПІЛЬНИМ. Сила народу - в єдності! Доки будемо жити, дружно триматись купи, незламно стояти один за всіх, а всі за одного, доти ніяка ворожа сила не переможе нас! Одних прапорців та слів "Слава Україні" - ЗАМАЛО! Дійте!

У нашому місті діє волонтерський рух! Приєднуйтеся! Радіє душа, коли вкотре переконуєшся, що Добрих та Небайдужих набагато більше, аніж тих, у кого в душі укорінилася образа чи то на державу, чи то на ближнього!

Навіть, діти, збагнули, що допомогти нашим військовим – невідкладна справа. Якось, будучи на роботі в школі, одна учениця, знаючи, що я - одна з тих Небайдужих, принесла мені 10 гривень, які мама дала на обід, мовляв, віддасте на зібранні волонтерів у спільну касу для придбання військовим потрібного. Гаряча нестримна сльоза покотилася щокою…

Так, 10 гривень замало, проте, крапля до краплі – і вже калюжа… На підтримку української армії у Новоукраїнській ЗШ I-III ступенів №3 пройшов ярмарок, виручені кошти і добровільні внески батьків та працівників школи передали волонтерам міста.

Не кожен може підтримати фінансово – або хворієш, або кредит стогне, але ж, слава Богу!, вродила картопля, цибуля та інша городина – поділіться збіжжям. Зима не за горами. Лютий мороз так і чекає, щоб приморозити кому носа, кому ноги. Він – безжальний. Передивіться зимові речі, виберіть найтепліше та принесіть нам, ми знайдемо йому гідне застосування. Уже, ні для кого не секрет, що збір відбувається в приміщенні «Олімпу». Ми раді кожному, хто ініціативний та завзятий, а головне НЕБАЙДУЖИЙ!

Тримаймося разом, народе! А перемога – не за горами!

З вірою і надією волонтер, вчитель географії Новоукраїнської ЗШ I-III ступенів №3Світлана Малишко


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка