10 клас. Захист ВітчизниСкачати 118.48 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір118.48 Kb.
10 клас.

Захист Вітчизни.

п\п

Дата

Тема

Д\З

1
Вступ. Захист Вітчизни – головне завдання ЗС, обов’язок громадян України. Обов’язки та правила поведінки учнів на уроках.

Вступ.

2
Стройова підготовка. Т.1.З.1. Стройові прийоми і рух без зброї та зі зброєю. Строї та їх елементи. Обов’язки військовослужбовця перед шикуванням і в строю. Попередня та виконавча команди. Виконання команд "Ставай", "Рівняйсь", "Струнко", "Вільно". Стройове положення. Повороти на місці.
3
Стройова підготовка. Т.1.З.2. Стройові прийоми і рух без зброї та зі зброєю. Рух стройовим і похідним кроком.
4
Стройова підготовка. Т.1.З.3. Стройові прийоми і рух без зброї та зі зброєю. Повороти під час руху.
5
Стройова підготовка. Т.1.З.4. Стройові прийоми і рух без зброї та зі зброєю. Військове привітання на місці й під час руху.
6
Прикладна фізична підготовка. Т.1.З.1. Гімнастика.
7
Прикладна фізична підготовка. Т.2.З.1.Прискорене пересування та подолання перешкод.
8
Прикладна фізична підготовка. Т.3.З.1. Основи самозахисту. Розучування і тренування вправ без зброї: стійки, рухи вперед та назад, удари рукою на місці та русі
9
Прикладна фізична підготовка. Т.3.З.2. Основи самозахисту. Захист від ударів рукою та ногою. Розучування і тренування прийомів без зброї: прийоми самострахування, захвати та звільнення від них, больові прийоми.
10
Прикладна фізична підготовка. Т.4.З.1.Прикладні фізичні вправи та елементи видів спорту (національні бойові мистецтва, гирьовий спорт, атлетична гімнастика). Виникнення національних бойових мистецтв. Особливості бойової техніки «Хортинг» та «Рукопаш – Гопак». Техніка нанесення ударів рукою та ногою. Порядок застосування в бойових ситуаціях.
11
Прикладна фізична підготовка. Т.4.З.2. Прикладні фізичні вправи та елементи видів спорту (національні бойові мистецтва, гирьовий спорт, атлетична гімнастика). Спеціально-допоміжні вправи з гирями вагою 8 кг. Ривок гирі вагою 8 кг. Комплекси вправ з атлетизму без обтяжень
12
ЗСУ на сучасному етапі. Т.1.З.2. Нормативно-правова база з військових питань. Історія розвитку українського війська.
13
ЗСУ на сучасному етапі. Т.2.З.1. Військова присяга та військова символіка.
14
Статути ЗСУ. Т.1.З.1. Військовослужбовці та стосунки між ними.
15
Статути ЗСУ. Т.2.З.1. Розподіл часу й повсякденний порядок у підрозділах. Розпорядок дня та його значення для виконання основних заходів повсякденної діяльності навчання й побуту особового складу підрозділів.

Призначення, склад та озброєння добового наряду роти. Обов'язки днювального роти та його підлеглість. Обладнання та оснащення місця, де черговий днювальний виконує свої обов'язки.


16
Статути ЗСУ. Т.2.З.2. Розподіл часу й повсякденний порядок у підрозділах. Вивчення дій днювального під час прибуття в роту прямих начальників, чергового частини, у випадку тривоги і пожежі. Дії днювального під час виносу майна з розташування роти. Дії днювального вільної зміни.
17
Вогнева підготовка. Т.1.З.1.Стрілецька зброя та поводження з нею. Стрілецьке озброєння сучасної армії. Призначення, загальна будова та бойові властивості автомата. Послідовність неповного розбирання та складання автомата.
18
Вогнева підготовка. Т.1.З.2. Стрілецька зброя та поводження з нею. Призначення і будова основних частин і механізмів автомата. Приладдя до автомата, порядок чищення, змащення і зберігання зброї. Тренування у неповному розбиранні та складання автомату.
19
Вогнева підготовка. Т.1.З.3. Стрілецька зброя та поводження з нею. Підготовка автомата до стрільби. Можливі затримки і несправності під час стрільби і способи їх усунення. Спорядження магазину патронами і порядок зарядження автомата.
20
Вогнева підготовка. Т.1.З.4. Стрілецька зброя та поводження з нею. Загальна будова пневматичної гвинтівки та її характеристика. Основи стрільби з пневматичної гвинтівки. Помилки при стрільбі з гвинтівки та їх усунення. Тренування у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
21
Вогнева підготовка. Т.2.З.1. Основи стрільби зі стрілецької зброї.
22
Вогнева підготовка. Т.3.З.1.Ведення вогню з місця по нерухомих цілях і цілях, що з’являються. Основні заходи безпеки при проведенні стрільб в тирі та на військовому стрільбищі. Організація і порядок проведення стрільби з пневматичної гвинтівки та автомата.
23
Вогнева підготовка. Т.3.З.2. Ведення вогню з місця по нерухомих цілях і цілях, що з’являються. Влучність стрільби. Вибір цілі, прицілу та точки прицілювання.
24
Вогнева підготовка. Т.3.З.3. Ведення вогню з місця по нерухомих цілях і цілях, що з’являються. Вивчення умов виконання вправ стрільби з пневматичної гвинтівки.
25
Вогнева підготовка. Т.3.З.4. Ведення вогню з місця по нерухомих цілях і цілях, що з’являються. Приготування до стрільби. Тренування в одноманітності прицілювання.
26
Вогнева підготовка. Т.3.З.5. Ведення вогню з місця по нерухомих цілях і цілях, що з’являються. Виконання вправи стрільби з пневматичної гвинтівки. Практичне тренування.
27
Основи цивільного захисту. Т.1.З.1.Нормативно-правоа база цивільного захисту.
28
Основи цивільного захисту. Т.2.З.1.Надзвичайні ситуації та загроза їх виникнення. Надзвичайні ситуації воєнного характеру від дії зброї масового ураження: ядерна, хімічна та біологічна зброя. Особливості уражаючої дії. Сучасні звичайні засоби ураження. Осколкові, кулькові та фугасні боєприпаси. Вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Запалювальна та високоточна зброя, заходи та засоби захисту від неї.
29
Основи цивільного захисту. Т.2.З.2. Надзвичайні ситуації та загроза їх виникнення. Прилади радіаційної розвідки. Їх класифікація,призначення,принцип дії та порядок використання

Надзвичайні ситуації соціально –політичного характеру. Сучасний тероризм, як загроза людству ХХІ століття. Заходи, щодо попередження надзвичайних ситуацій терористичного походження.


30
Основи цивільного захисту. Т.3.З.1.Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях. Поняття про надзвичайну ситуацію. Надзвичайні ситуації природного, техногенного та соціально – політичного характеру. Сигнали і порядок оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій. Дії населення по сигналам оповіщення.
31
Основи цивільного захисту. Т.3.З.2. Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях. Засоби індивідуального захисту органів дихання, їх призначення, будова, підбір та правила використання. Правила виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання та порядок їх використання. Ізолюючі засоби індивідуального захисту шкіри. Загальновійськовий захисний комплект (ЗЗК). Його призначення, склад, правила використання.
32
Основи цивільного захисту. Т.4.З.1. Основи рятувальних та інших невідкладних робіт
33
Основи медичних знань і допомоги. Т.1.З.1.Смерть, ознаки клінічної та біологічної смерті, методи оживлення потерпілих. Загальні уявлення про смерть – характеристика клінічної та біологічної смерті. Орієнтуючі вірогідні та підозрілі ознаки смерті. Поняття про реанімацію (оживлення). Основні правила та порядок проведення реанімації.
34
Основи медичних знань і допомоги. Т.1.З.2. Смерть, ознаки клінічної та біологічної смерті, методи оживлення потерпілих. Звільнення дихальних шляхів від сторонніх предметів – западання язика, нижньої щелепи, слизу, води тощо. Штучне дихання – його різновиди, методика та техніка проведення штучної вентиляції легенів. Непрямий масаж серця, як спосіб відновлення діяльності серцево-судинної системи, методика його виконання. Техніка проведення реанімаційних заходів одним та двома рятівниками.
35
Основи медичних знань і допомоги. Т.2.З.1.Надання домедичної допомоги при кровотечах, пораненнях, переломах та вивихах. Поняття про рану. Класифікація ран. Види кровотечі, їх класифікація. Домедична допомога при внутрішній та зовнішній кровотечах та проникаючих пораненнях грудей і живота.
36
Основи медичних знань і допомоги. Т.2.З.2. Надання домедичної допомоги при кровотечах, пораненнях, переломах та вивихах. Техніка накладання пов’язок на голову, передпліччя, ліктьовий та плечовий суглоби, колінний та гомілковостопний суглоби. Техніка накладання кровоспинного джгута і закрутки на стегно і плече.

Техніка стискання судин для зупинки кровотеч в типових місцях. Дії рятівника при травматичній ампутації кінцівки.


37
Основи медичних знань і допомоги. Т.3.1.З.1. Надання домедичної допомоги в секторі обстрілу.
38
Основи медичних знань і допомоги. Т.3.2.З.1. Транспортування (переміщення) пораненого в сектор укриття.
39
Основи медичних знань і допомоги. Т.3.3.З.1. Надання допомоги в секторі укриття.
40
Тактична підготовка. Т.1.З.1. Основи загальновійськового бою.
41
Тактична підготовка. Т.2.З.1.Дії солдата в бою. Способи пересування на полі бою під час дії у пішому порядку.
42
Тактична підготовка. Т.2.З.2. Дії солдата в бою. Поняття про вогневу позицію в обороні. Вимоги до вибору місця для ведення вогню і спостереження. Послідовність обладнання і маскування окопу для стрільби лежачи. Вибір місця для ведення спостереження. Способи вивчення місцевості, виявлення цілей та доповідь про їх знаходження.
43
Тактична підготовка. Т.2.З.3. Дії солдата в бою. Способи боротьби з танками за допомогою ручних гранат та інших засобів озброєння механізованого відділення.
44
Тактична підготовка. Т.2.З.4. Дії солдата в бою. Основні види інженерних загороджень. Способи застосування (встановлення) мінно-вибухових загороджень та її демаскуючих ознак, порядок їх подолання.
45
Тактична підготовка. Т.3.З.1. Дії солдата в бою у складі бойових груп. Завдання, прийоми і способи дій солдата на полі бою у складі бойової групи. Склад бойової групи (двійки, трійки). Розподіл обов’язків між військовослужбовцями та їх взаємодія у бойовій групі.
46
Тактична підготовка. Т.3.З.2. Дії солдата в бою у складі бойових груп. Порядок дій у складі бойових груп.
47
Тактична підготовка. Т.4.З.1.Основи військової топографії. Військова топографія, її зміст і особливості.
48
Тактична підготовка. Т.4.З.2. Основи військової топографії. Основні елементи топографічної карти. Умовні знаки топографічних карт.
49
Тактична підготовка. Т.4.З.3. Основи військової топографії. Масштабний ряд топографічних карт. Види масштабів. Визначення відстаней за топографічною картою.
50
Тактична підготовка. Т.4.З.4. Основи військової топографії. Визначення за топографічною картою географічних і прямокутних координат.
51.52
Резервний час.

База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка